Про найкращої геолого-геодезичній проектно-вишукувальної компанії

Актуальність 5 з 20 відгуків

Про найкращу геолого-геодезичну проектно-вишукувальну компанію

наші геодезисти

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" є сучасною компанією, динаміка розвитку якої вражає. Її фахівці під час надання геодезичних послуг використовують сучасне обладнання, завдяки якому отримують максимально точні результати, працюють оперативно, незалежно від складності рельєфу. Компанія завоювала довіру клієнтів завдяки відповідальному ставленню до кожної поставленої задачі. "Гільдія Інжиніринг" перша компанія, яка придбала цифрову грунтоведчу лабораторію з дослідження ґрунту і його хімічного аналізу. Клієнт звик: девіз компанії – не порожні обіцянки, в роботі компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" присутні швидкість і якість.

Рекомендаційні листи наших клієнтів:

 

Склад колективу

Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" зібрала у своєму складі тільки найкращих геодезистів і геологів з усієї України. Всі фахівці кваліфіковані та володіють спеціальними навичками і знаннями. Наші фахівці всі з вищою освітою і великим досвідом роботи. У деяких він сягає понад 10 років. Також в нашому колективі працює молода зміна, яка поступово набирає професіоналізму в даному роді діяльності. Професійний колектив ТОВ "Гільдія Інжиніринг" розуміє всю відповідальність, яка на них покладена, і ставиться до виконання своєї роботи якісно і швидко, приділяючи увагу навіть, здавалося б, незначній дрібниці.

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" надає геодезичні послуги в архітектурній області та інженерно-технічному проектуванні. Наші фахівці проводять геофізичні та геологорозвідувальні роботи, геологічні і геодезичні дослідження, роботи із землеустрою.

ОСВІТА

освіта геодезист

У всіх фахівців вища технічна освіта. 90% закінчили Національний Гірничий Університет і були кращими студентами на потоці. Проходили всі виробничі і навчальні практики.

Фахівці ТОВ "Гільдія Інжиніринг" займалися землекористуванням і межуванням, з розгортанням великої програми при будівництві житлових масивів та різних об'єктів соціальної сфери.

послуги

Останнім часом фахівці ТОВ "Гільдія Інжиніринг" проводять забудову житлових комплексів, що виконують проектні розробки. Це включає в себе магазини, різного роду споруди, дороги, дитячі садки, будинки та інші об'єкти соціально-побутової сфери. Все це майстерність професіоналів своєї справи. Ґрунтуючись на матеріалах геодезичних досліджень у будівництві, для цього розробляється передпроектна документація.

Співпраця, партнерство

В нинішній час неможливе проведення топографо-геодезичних робіт без наявності сучасних електронних приладів. Також потрібні фахівці, які володіють необхідними знаннями у сферах будівництва, геодезії земельних ділянок, топографії.

Компанією досягнутий позитивний і взаємовигідний досвід у співпраці з різними організаціями в області інженерних досліджень житлових і виробничих об'єктів. Добре налагоджена схема роботи дає можливість виконати будь-яке замовлення споживача в самі короткі терміни і за взаємовигідною ціною. Можливість скорочувати термін виконання досліджень дозволяє завдяки наявності автоматизованої лабораторії. Звіти по всім інженерно-геодезичним і геологічним дослідженням виконуються в форматах Auto CAD і Microsoft Office в електронному вигляді. У розпорядженні компанії є вся необхідна спеціалізована техніка, механізми та автотранспорт.

Професіонали ТОВ "Гільдія Інжиніринг" завжди виявляють готовність виконати геодезичні роботи будь-якого призначення і складності. Оформити будь-які земельно-правові відносини, визначити вартість проведених геодезичних робіт.

Клієнти компанії – це юридичні компанії, проектні інститути, підрядники, генеральні підрядники, будівельні інвестори, великі власники нерухомості, та інші юридичні і фізичні особи.

ІСТОРІЯ

наш офіс у 2008 році

МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛАН" розпочало свою діяльність у далекому 1991 р. спеціалізується на виконанні геодезичних і спеціальних маркшейдерських робіт і діє на підставі ЛІЦЕНЗІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ. 20-тирічний досвід переданий молодому, амбіційному та цілеспрямованому колективу. Підприємство оснащене сучасним високоточним обладнанням зарубіжних і вітчизняних виробників. У штаті компанії знаходяться дипломовані, висококваліфіковані фахівці з великим міжнародним досвідом роботи.

МИ СЬОГОДНІ

наш офіс в 2014 році

Багаторічний досвід і розуміння самої суті питань у поєднанні з використанням сучасних технологій дає можливість виконувати найскладніші завдання. За багато років роботи створені системи управління персоналом та здійснюється постійний контроль якості. Використання електронних тахеометрів і GPS-приймачів дозволяє забезпечити достатню точність і в найкоротші терміни реалізовувати амбітні проекти. З 2007 року підприємство почало активно займатися геодезичним супроводом будівництва. Успішний досвід співпраці з міжнародними компаніями (Німецька компанія "Hochtief", Італійська компанія "DANIELI", Турецька компанія"Dogus-Alarko-YDA JV") дозволив фахівцям підприємства вийти на необхідний для найскладніших умов рівень якості виконаних робіт, забезпечити гарантію своєчасності і точності їх виконання.

З 2011 року ми робимо наголос на топографічні зйомки, закупили все необхідне обладнання.

З 2014 року основним пріоритетом у зв'язку зі зміною влади став підрахунок обсягів сировини на складах і маркшейдерський супровід кар'єрів.

ВІДГУКИ ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Рожков Леонід Михайлович:

Поруч з моєю ділянкою знаходиться відмінний ставок, який межує з володіннями моїх сусідів. Зібравшись з власниками сусідніх ділянок, вирішили, що ця водойма має приносити користь, а не заростати водоростями. Однак самотужки впоратися із завданням не вийшло, так як на дні періодично траплялися ями, та й було потрібно скласти кошторис майбутніх витрат і план робіт. Стало зрозуміло, що без звернення до фахівців нам не обійтися. Однак у нашому місті більшість фірм не надавали подібні послуги. Ми зупинили свій вибір на фірмі «Гільдія Інжиніринг», тому що це був оптимальний варіант для вирішення нашого питання.

Хлопці приїхали дуже швидко після того, як мені вдалося поспілкуватися з працівниками та пояснити суть проблеми. Що дуже зручно, так це те, що всі спостереження були виконані оперативно, так що мені не довелося втрачати кілька днів на те, щоб проконтролювати процес. Буквально через пару днів мені подзвонили з фірми і повідомили, що всі документи вже готові. Крім звичайної карти, я зміг побачити тривимірне зображення нашого ставу. Цей варіант був дуже зручний, так як дав нам повну і наочну інформацію. Обговоривши питання з сусідами, тепер вирішили замовити в цій фірмі розчистку дна. Дуже вдячні за виконану роботу і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Канарейкин Ілля Володимирович:

Потрібно було відразу виконати геодезичні та геологічні вишукування на території майбутнього будівництва. Майже всі фірми, до яких мені довелося звернутися або виконували лише якийсь один вид робіт, або встановлювали терміни, які мене абсолютно не влаштовували. Почав вже думати про те, що доведеться домовлятися з двома різними організаціями. Тому, коли звернувся у фірму «Гільдія Інжиніринг», то навіть відразу не повірив, – це було якраз те, що мені потрібно, хоча я вже навіть не сподівався на такий варіант!

Я був приємно здивований тим комплексом послуг, які вони надають. Я розумів, що потім мені довелося б знову шукати геодезистів, які б проводили виконавчі зйомки під час будівництва і т. д. А тут я зрозумів, що зіткнувся з професіоналами, які зможуть зробити все, що мені необхідно. Геологічні і геодезичні дослідження були виконані швидко та якісно, тому і проект будівлі вийшов відмінним! Думаю, що і подальша спільна робота виявиться такою ж успішною. Хочу подякувати хлопцям за майстерно виконані дослідження!

Кочетков Сергій Володимирович:

В цьому році я нарешті вирішив поставити за межі своєї ділянки паркан, однак виник конфлікт із сусідом. Він довго переконував мене, що межа проходить у зовсім іншому місці. Переконати його на словах не вдалося. Тому довелося шукати компанію, яка б могла мені допомогти вирішити цю проблему. Попитав у знайомих, з'ясував, що мені потрібно виконати винесення меж ділянки на місцевості. Мені порекомендували звернутися в компанію «Гільдія Інжиніринг», тому що вони дуже допомогли моїм друзям у вирішенні одного серйозного питання.

Я розповів хлопцям про свою проблему і попросив мені допомогти з цією проблемою. Вони приїхали через пару днів і відразу приступили до зйомки ділянки. Майстри пройшлися по всьому периметру території, хоча з двох сторін вже є огорожа. Зрештою, виявилося, що були неправі і я, і сусід – межа опинилася в зовсім іншому місці... В результаті мені видали на руки всі необхідні документи, а по всьому периметру ділянки встановили межові знаки. Сусід після цього вирішив для себе провести таку процедуру, так як його ділянка практично нічим не огороджена. Спасибі співробітникам компанії «Гільдія Інжиніринг» за якісну і швидку роботу і за розуміння!

Коломойцева Лариса Геннадіївна:

“До геодезистів довелося звернутися з банальної причини - нескінченні суперечки з сусідами по ділянці з приводу меж землеволодінь. Кожен твердив, що він правий, от і вирішили звернутися до фахівців (щоб вони встановили точні межі. В компанію ТОВ "Гільдія Інжиніринг" мені порадила звернутися моя колега, яка раніше вдавалася до послуг цієї компанії. Я навіть і не очікувала, що процедура займе так мало часу. Хлопці приїхали в суботу, як я і просила. Роботи на ділянці були проведені всього за кілька годин. Виявилося, що сусіди були неправі. Спасибі величезне колективу за якісно проведені роботи!”

Петрух Ігор Володимирович:

“До хлопців вже звертався раніше, коли будував заміський будинок. Їх роботою залишився задоволений, тому і в цей раз звернувся за допомогою, коли вирішив купити земельну ділянку. Хотів перевірити чи не ризиковано буде на ньому побудувати котедж, ну і заодно перевірити межі ділянки. Як кажуть, довіряй, але перевіряй. Геологи та геодезисти приїхали в обумовлений час, провели всі необхідні роботи - геологічні вишукування під будівництво та винесення меж земельної ділянки. Фахівці підтвердили, що з ділянкою я не прогадав: геологічні умови ділянки хороші, так і продавець не обдурив щодо меж земельного наділу. Загалом, всі залишилися задоволені! Рекомендую!”

Сподіваємося на плідну співпрацю!

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua