Аналіз грунту на родючість

Якщо Ви є власником земельної ділянки, то Вам, швидше за все, доводиться щось вирощувати на своїй території, а можливо, це навіть є Вашим хобі. Це цілком логічно, так як більшість людей воліють мати під рукою свіжі овочі і фрукти. Крім того, багато хто вважає, що ті продукти, які отримані з власної ділянки набагато корисніше і смачніше. Цілком можливо, що це відповідає дійсності. Однак, тільки в тому випадку, якщо грунт на ділянці відповідає певним нормам, і для того, щоб це з'ясувати, необхідний аналіз землі на родючість.

Аналіз грунту на родючість

Слід розуміти, що в наш час екологія найчастіше далека від досконалості і це серйозно впливає на якість ґрунту. Особливо це помітно в тих районах, які розташовані поблизу автотрас, заводів, великих промислових об'єктів і звалищ. Всі ці об'єкти істотно забруднюють атмосферу і, відповідно, землю важкими металами та іншими частинками. Природно, це вкрай негативно позначається на властивостях ґрунту і не дає можливості отримати дійсно корисний та якісний продукт. Однак аналіз грунту на родючість дозволяє дізнатися всі необхідні характеристики і зробити відповідні висновки. Адже якщо результат аналізу буде вкрай негативним, то набагато краще буде зовсім не вирощувати рослини на ділянці, ніж виростити урожай, який суттєво погіршить Ваше здоров'я. У зв'язку з цим аналіз грунту на родючість краще робити ще до того, коли Ви виберете для себе ділянку, особливо в тому випадку, якщо Вам дійсно хочеться виростити власний врожай і отримати від нього користь.

Ціна проведення робіт 350 грн за метр

Співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводять аналіз землі на родючість досить швидко, так що вже через кілька днів Ви зможете точно знати всі необхідні дані. Зрозуміло, є різні види аналізів, однак середня вартість проби становить 300грн. Втім, якщо Вам необхідно виконати понад певної кількості зразків і вартість аналізу буде від 1500грн. і вище, то Ви зможете заплатити всього по 200грн. за пробу. У нашій лабораторії фахівці досліджують отриману пробу на наявність або відсутність калію, фосфору, амонійного і нітратного азоту і т. д., а також з'ясують їх кількість. Також визначається органічна речовина (гумус) і водневий показник. З більш детальним переліком показників, які можуть бути визначені в результаті лабораторних досліджень, Вас можуть ознайомити наші співробітники.

Аналіз грунту на родючість дозволяє визначити якість досліджуваної землі і її безпеку. Також, знаючи всю необхідну інформацію, Ви можете вибрати ті рослини, які найкраще приживуться на даній ділянці і будуть максимально плодоносити. Враховуючи ці дані, Ви зможете підібрати відповідні добрива для всіх Ваших рослин, які не будуть забруднювати ґрунт і чинити негативний вплив на сам урожай. Аналіз землі на родючість більше всього буде актуальний для любителів садівництва і городників, так як зможе істотно заощадити сили і час. Тепер Вам не доведеться переживати, чи приживеться якась рослина чи ні, так як Ви точно будете знати, що на Вашій ділянці можуть добре рости і плодити певні дерева і чагарники.

Співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» якісно і оперативно виконають аналіз грунту на родючість - проведуть всі необхідні лабораторні роботи, здійснять відбір проб ґрунту за всіма правилами, проаналізують отримані відомості і нададуть Вам готовий звіт з супутніми рекомендаціями.

Коментарі та запитання:


Євген
Доброго дня. Я із Сум. Мене цікавить аналіз грунту на родючість. Хочу посадити малину, потрібно визначити pH. Скільки коштує дана процедура? 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Євгене. Аналіз грунту поділяється на декілька ступенів, від базового до повного переліку. Визначення кількості одиниць водневого показника рН входить у базових перелік, що складається із 6 показників.  Вартість аналізу у лабораторії за один компонент із базового переліку складає 350 грн.

Василь
Доброго дня, скільки буде коштувати аналіз ґрунту на фосфор, калій, магній, азот та кислотність? 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Василь. Орієнтовна вартість аналізу у лабораторії за один зразок складає 750 грн. У нашій лабораторії фахівці досліджують отриману пробу на наявність або відсутність калію, фосфору, амонійного і нітратного азоту і т.д., а також з'ясують їх кількість. Отримані відомості надаються у звіті із супутніми рекомендаціями. Для більш детального розрахунку вартості зверніться за телефоном 097-57-246-57.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Акції

Геодезія для продовження договору оренди АЗС:

Телефонуйте зараз
097-57-246-57

Телефонуйте нам!

Прийом замовлень та консультації

Анастасія
097-57-246-57
8.00-19.00 Пн-Сб


Замовте безкоштовну консультацію
Наші послуги
Популярне
Останні матеріали