Корисна інформація та поради: геодезія, геологія, проектування

З необхідністю виготовлення таких документів, як викопіювання і ситуаційний план, Ви можете зіткнутися при отриманні містобудівних обмежень і технічних умов для будівництва, а також коли спробуєте підключити нове або реконструйоване приміщення до мереж електропостачання, водопроводу, каналізації чи інших інженерних комунікацій.


Застосування засобів малої авіації в сільському господарстві не можна назвати нововведенням. Уже кілька десятиліть літальні апарати приносять відчутну користь при обробленні полів.


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


Територія України становить інтерес не тільки зручним географічним розташуванням і відносно м'яким кліматом. Крім всесвітньо відомих чорноземних степів наша країна багата численними видами корисних копалин, маючи все необхідне для розвитку промисловості і економіки.


Що таке фотозйомка? Як впливає фотозйомка земельної ділянки на прибуток? Переваги проведення фотозйомки та фотозйомка поля дроном - відповіді в цій статті.


В цій статті ми ділимося інформацією про те, що вивчає інженерна геологія грунтів, які інженерно геологічні роботи проводяться для вивчення будівельних характеристик грунтів, а також про доцільність інженерно-геологічних вишукувань.


Чи знаєте Ви, що таке топографічна зйомка і чому в наш час без неї неможливо обійтися? У цій статті Ви дізнаєтесь все про топозйомку, які об'єкти вона відображає і який вид топознімання найпопулярніший.


На чому не можна економити при проектуванні будівництва, причини несприятливих процесів зведеного будинку, а також дізнатися що таке геологія і інженерно-геологічні вишукування, Ви зможете в цій статті.


Услуги геодезиста, геолога, землеустроителя а так же остальной группы специалистов от компании «Гильдия Инжиниринг» дает вам возможность получить точные и оперативные сведения о ваш участок, а значит – уверенность в ваших действиях согласно действующего законодательства.

Каждый из этапов строительства, приватизации является важным в той или иной степени. Качественное выполнение каждого из них гарантирует надежность всей конструкции и достоверности документации. Подготовительный этап является решающим. Именно от него зависит, насколько правильно будут выполнены изыскательские, строительные и кадастровые услуги. Все должно начинаться с услуг геодезиста, геолога, землеустроителя. Именно в ходе этих исследований можно получить полные сведения о местности, на которой планируется возведение конструкции. Выполнять геодезические исследования должны компании, имеющие специальные разрешения на данный вид работ, соответствующие сертификаты. Компания «Гильдия Инжиниринг» работает официально, имеет все необходимые разрешительные документы и лицензии. Инженерная геодезия вместе с нашей компанией становится доступнее и оперативнее. Мы выполняем все необходимые измерения участка и прилегающих территорий, а также на основании полученных полевых данных составляем чертежи, проводим соответствующие вычисления. Это делается для того, чтобы можно было правильно расположить все конструкции на заданной территории.

Акції

Геодезія для продовження договору оренди АЗС:

Телефонуйте зараз
097-57-246-57

Телефонуйте нам!

Прийом замовлень та консультації

Анастасія
097-57-246-57
8.00-19.00 Пн-Сб


Замовте безкоштовну консультацію
Наші послуги
Популярне
Останні матеріали