Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бориспіль, топографічна зйомка для проектування

Прийміть участь в акції від компанії "Гільдія Інжиніринг"! Тільки у нас і тільки до кінця червня весь комплекс геологічних та геодезичних послуг на земельній ділянці за вартістю від 5000 грн!

Будівництво завжди відрізняється великою хлопотностью і вартістю. Навіть якщо у вас є достатньо фінансів, щоб заплатити за все і ні про що не думати, не завжди у вас це вийде, особливо в Борисполі. Адже початок будівництва передує тривалий процес підготовки необхідних документів, дозволів, планів та проектів. А якщо мова йде про виробничому об'єкті, то тут додається ще маса додаткових труднощів і питань. Запорукою якісного будівництва виступає сукупність декількох факторів:

Наявність команди професійних будівельників, які зможуть довести роботу аж до облицювального процесу.

  • Наявність технічних засобів, потужних і якісних інструментів, обладнання;
  • Правильний і точний генеральний план і проект конструкції;
  • Проведення геологічних і геодезичних вишукувань у Борисполі.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Саме останній пункт відкриває будівництво. Адже на основі висновків геодезистів складається план і починається сам процес зведення. Тому почати без геодезичних вишукувань не можна ніяк. Це ж стосується і геології. І хоча її проведення регулюється не так суворо, а залежить від бажання замовника, будь-інженер-будівельник скаже вам, що її краще виконати.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бориспіль, топографічна зйомка для проектування

В цілому, геологія та геодезія трохи перетинаються і є взаємопов'язаними. Спочатку виконуються роботи геодезичного характеру, а вже після того, як всі межі ділянки винесені, позначки розставлені, а технічна документація підготовлена, можна приступати до геологічного етапу. Хоча в деяких випадках інженерна геологія може стати першим і єдиним способом дізнатися, чи варто затівати на даній ділянці які-небудь роботи або його краще не купувати взагалі. Зважившись на такий серйозний крок, як будівництво, краще витратити кошти на геодезію і геологію, з наведеною в порядок технічною документацією буде легше і правильніше ввести будинок в експлуатацію. Будівля, зведена без урахування геологічних особливостей, довго не простоїть і буде вимагати постійних ремонтів і підтримки, або ж запас на фундамент буде тягнути додаткові витрати за ціною.

Компанія Гільдія Інжиніринг Бориспіль надає повний перелік послуг з геодезичної і геологічної частини, а так само топографічна зйомка. Ми є лідерами на ринку інженерно-вишукувальних послуг по Борисполю і постійно ростемо, працюємо над собою, удосконалюємо техніку і майстерність оновлюємо технічний  парк. Все це ми робимо для того, щоб кожен наш клієнт зміг максимально нам довіритися сам і довірити свою ділянку в надійні руки майстрів найвищого класу. Наша успішна робота базується на таких постулатах:

  • До кожної справи підходимо ретельно і уважно незалежно від обсягів та вартості замовлення.
  • Працюємо тільки в рамках договірних відносин, тим самим гарантуючи сумлінність і чесність зі своєї сторони;
  • Виконуємо свою роботу на підставі дозвільних документів актуальної законодавчої бази;
  • В ході виконання замовлення використовуємо тільки професійне дозволене обладнання, яке відрізняється високою точністю і продуктивністю;
  • Набираємо штат виключно кваліфікованих спеціалістів в галузі інженерії, геології, геодезії, землевпорядкування, кадастру.

Геодезія, геологія ділянки, винесення меж ділянки, топографічна зйомка (Бориспіль) а також безліч інших не менш важливих послуг надає наша компанія. З розробленими і оформленими нами документами ви з легкістю зможете вирішити всі свої питання із землеустрою, а якщо не захочете витрачати на це час, ми з радістю виступимо посередниками в цій справі.

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Гнідин, Вишеньки, Процев, Щасливе, Петровське, Мартусівка, Ревне, Козин, Воронков, Глибоке, Городище, Іванків, Головуров, Кийлів, Рогозів, Любарці, Сошників, Старе, Баришівка, Велика Олександрівка, Дударків, Требухів, Сеньківка, Велика Стариця, Лебедин, Морозівка, Березань, Яготин, Сгуровка, Бобринця. Києво-Святошинський район, Баришівський район, Броварський район, Обухівський район, Переяслав-Хмельницький район, Миронівський район, Кагарлицький район, Бориспільський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Правильно відміряний ділянку з чіткими кордонами і генеральним проектом, перевірений на геологічні особливості та має всю потрібну документацію готовий до забудови завдяки Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Катя
Доброго дня. Яка приблизна вартість за геологію ділянки двоповерхового приватного будинку в с. Вишеньки? Потрібно пробурити 16 свердловин до 8 метрів. Площа ділянки - 24 сотки. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Катя. 
Для ділянки такої площі, під будівництво приватного будинку, достатньо провести буріння 4-5 свердловин глибиною до 8 метрів. Вартість таких послуг складає 6000 грн. Термін виконання - 3 тижні.
Якщо Ви все-таки вирішите провести додаткове буріння, вартість за кожну наступну свердловину складатиме 1000 грн. Після аналізу зразків грунту у лабораторії, Ви отримаєте геологічний звіт з урахуванням складу грунту та рекомендаціями щодо будівництва фундаменту для будинку.


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Акції

Геодезія для продовження договору оренди АЗС:

Телефонуйте зараз
097-57-246-57

Телефонуйте нам!

Прийом замовлень та консультації

Анастасія
097-57-246-57
8.00-19.00 Пн-Сб


Замовте безкоштовну консультацію
Наші послуги
Популярне
Останні матеріали