Геологія та геодезія в Бердичеві

Актуальність 5 по 23 відгукам

Бердичів геоморфологічно знаходиться на Козятинській структурно-денадуційній височині у складі Придніпровської височини на неогеновій або докембрійській підставі. Тектонічно ділянка знаходиться в межах Українського щита. Рельєф являє собою хвилясту рівнину. На заході протікає річка Гнилопень (притока річки Тетерів). У півкілометра на півночі протікає притока Гнилопени з великими водоймами. Абс. позначки - 251-253м.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 5 900 грн

Геодезія Бердичів робиться для створення топоооснови для наступних робіт. Геодезична зйомка ведеться перед проектуванням об'єктів. Перед виїздом на ділянку здійснюється рекогносциров. обстеження місцевості. Топозйомка Бердичів є частиною геодезич. робіт. Для даної території ведеться зйомка різних житлових і нежитлових приміщень, комунікацій. Розмічаються місця, де будуть буритися свердловини. Для розносу гирл вкв. робиться винесення меж Бердичів. В результаті рекогносцировки обстежуються особливості рельєфу, річки, водосховища, криниці, джерела, яри, спостерігаються протікаючі інженерно-геологічні процеси. Архів. відомості, отримані дані рекогносцировки дають уявлення, на чому заснована геологія ділянки Бердичів.

Ділянка знаходиться в межах Українського щита. Підставою для четвертинних порід служать нижнєпротерозойскі граніти та мігматити мікроклін-плагіоклазові рівнозернисті і порфиробластичні. На них залягає незначної потужності шар четвертинних порід. Потужність четвертинних порід досягає 7-15м. Складені вони лессами і лесовидними породами, суглинками і супісями середніми та легкими. Просадковість грунту 15-30см. В межах ділянки залягають еллювіально-деллювіальні опади. На підставі данних, отриманих під час буріння можна зробити висновки про геологі. ділянки Бердичів. Зверху йде грунтово-рослинний шар потужністю 0.7 м. Нижче залягають суглинки напівтверді – 2.3 м. Суглинки тугопластичні (1.3 м), які в деяких свердловинах переходять в суглинки м'якопластичні потужністю 3.0 м. Нижче залягає супісок напівтвердий, водонасичений потужністю 2.7 м. Супісок текучепластичний, водонасичений – 2.0 м. Пісок дрібний – 2.5-4.0 м.

Безнапірні підземні води зустрінуті на глибині 6.4-6.5 м. Площа потенційно подтоплююча. Лесовидні породи є слабкими ґрунтами. За сейсмічними властивостями район належить до другої або третьої категорії (п'ятибальна шкала). По складності інженерно-геологічних умов відноситься до II категорії складності. Для даних умов рекомендовано спорудження ґрунтової подушки. Необхідно запроектувати водозахисні заходи: відвід атмосферних вод у зливову мережу, пристрій гідроізоляції. Грунтово-рослинний шар та насипні грунти не можуть служити в якості природної основи - рекомендується їх виїмка перед будівництвом.

Топозйомка Бердичів здійснюється після буріння свердловин. В результаті якого проводиться зйомка гирл пробурених свердловин. Дані виносяться на топографічну основу. Креслиться геологічний графік (розрізи, колонки). Аналізуються дані лабораторії. Робиться прогноз інж.-геологічних процесів. Проектувальниками підбирається основа, при необхідності проектуються різні інженерні методи захисту ґрунтів. За готовими проектними даними проводиться винесення меж Бердичів.

Інженерно-геологічне вивчення грунту і протікаючих процесів є гарантією довгої експлуатації вашої будівлі. Також ви будете знати про глибину залягання підземних вод. Замовити такі дослідження можна, зателефонувавши фахівцям фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua