Геологія ділянки під котедж

Актуальність 5 по 20 відгукам

Геологія під котедж проводиться для вивчення верхнього горизонту землі, що відбуваються в надрах динамічних процесів. До всього цього додаються всі зростаючі техногенні процеси, пов'язані з господарською діяльністю. Вивчається склад порід, структурні та текстурні особливості, властивості порід. Робиться прогноз поведінки шарів грунту під землею під тиском господарських будівель. Прогноз поведінки в результаті їх зволоження, замерзання грунту і т. д.

Геологія ділянки під котедж складається з комплексного дослідження. Це і вивчення рельєфу, геології, тектоніки, сейсмічних умов, геоморфології, гідрогеології. Вивчаються всі дані, необхідні для складання проекту. Приділяють увагу і вивченн. підземної води. Як вони впливають на грунт. Агресивні властивості води і ґрунту по відношенню до заліза, бетону. Підбирається тип фундаменту, глибина закладки. Вибирається відповідний матеріал.

Геологія для котеджу вивчає породи з метою їх придатності як підстав вашої будівлі. Проводиться обстеження місцевості. Буріння свердловин. Відбираються моноліти з породою. Потім їх досліджують у лабораторії. Можуть також проводитися польові випробування. Останні - найбільш надійні. В кінці робіт роблять звіт по геології ділянки. На його основі робляться висновки про придатність грунту. Вибирається підстава, глибина закладки, використовувані матеріали.

Стоимость выполнения геологических изысканий от 3 900 грн за выезд

Геологія під котедж застосовується також для планування інженерних заходів. На ділі ми в основному маємо справу зі складними грунтами. Але зараз практично будують скрізь, на будь-яких грунтах. Вся справа в попередній інженернsq підготовws території. Але це може обійтися дуже дорого. Також геологія проводиться для ліквідаційних операцій, модернізації.

Геологія ділянки під котедж визначає придатність грунту під майбутні споруди. Дуже надійні – скельні ґрунти. Найбільше поширені піщані ґрунти. Їх характеристики прямо залежать від розміру, наявності включень. Крупний пісок без включень може витримувати великий тиск. Також широко поширені глинисті грунти. Зазвичай вони не чисті – з прошарками пісків. При їх експлуатації виникає багато проблем. Мілкий пісок з глиною при змочуванні водою може стати пливуном.

Геологія для котеджу включає вибір проектної версії заснування. У землі можуть виникати різні рухи, поштовхи. Фундамент грає буферну функцію. Гасити ці рухи, брати їх на себе, компенсувати їх. Також він грає захисну роль. Повинен захищати підвал, напівпідвальний поверх від надмірної вологи. Фундаменту відводиться головна роль господарської будівлі. Від нього залежить термін експлуатації будинку. Зведення неправильної основи веде до нерівномірних осідань. З'являться перекоси. Не будуть відкриватися двері, вікна, веранда, ганок.

Якщо верхні ґрунти слабкі - вони не витримують великих навантажень. Якщо їх потужність значна і знімати шар не вигідно – застосовується пальовий фундамент. Ще він використовуються, коли пливуни, коли вода знаходиться неглибоко. Робити глибокий фундамент - дорого. Тому навіть якщо закладка неглибока - можна уникнути багатьох неприємностей. Для цього грунти попередньо укріплюють. Готують піщано-гравійні подушки. Вони можуть застосовуватися практично для будь-яких фундаментів, виключаючи пальові.

Самому вирішити численні питання, пов'язані з правильним зведенням господарської споруди – важко. Необхідно вибрати необхідну основу, вибрати потрібну глибину, підібрати матеріал. Все це можна зробити, замовивши попереднє вивчення грунту на ділянці в компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг”.

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua