Запрошуємо до співпраці геодезистів, геологів приватних підприємців Україна, запрошуємо підрядників

ТОВ «Гільдія Інжиніринг» в зв'язку з розширенням, оголошує набір співробітників, що спеціалізуються на виконанні геологічних і геодезичних вишукувань. Наша компанія надає можливість працювати з використанням сучасного обладнання і новітніх технологій. Крім того, працівники мають можливість регулярно удосконалювати свої навички та підвищувати рівень кваліфікації. Команда фахівців, які співпрацюють з нашою організацією, являє собою згуртований колектив,  що звик працювати на результат. В організації відкрито ряд вакансій, заміщення яких можливе після проходження декількох етапів конкурсного відбору.

Вакансія геодезиста – кандидат повинен володіти досвідом роботи у виконанні геодезичних робіт, як на місцевості, так і в лабораторних умовах. Обов'язково – вміння обробляти і систематизувати наявну інформацію, робити висновки для проведення подальших вишукувань на ділянці. У польових умовах необхідно вміння правильно організувати і провести всі необхідні знімальні роботи, як до початку будівельних робіт, так і по мірі їх виконання. Робота «геодезист» передбачає наявність таких якостей, як: уважність, пунктуальність, відповідальність і високий рівень працездатності.

Також у нашій компанії відкрита вакансія геолога. Фахівцю, який претендує на цю посаду, слід бути готовим до частих виїздів на дільниці для проведення на місцевості відповідних досліджень. Крім того в обов'язки входить визначення місць для проведення буріння з метою відбору зразків ґрунту. Після проведення всіх необхідних польових вишукувань слідують камеральні роботи з визначення фізичних та механічних властивостей кожного виду грунту. Робота геолог – передбачає наявність досвіду виконання всіх вищевказаних вишукувань, уміння аналізувати одержані дані і робити вірні висновки. Ми прагнемо співпрацювати з людьми, які дійсно люблять і знають свою справу, а тому виконують роботу якісно і оперативно.

Вакансія топограф підійде для відповідальних, пунктуальних і допитливих співробітників, які знають методи проведення топографічної зйомки на місцевості, які вміють працювати з сучасним обладнанням і складати топографічні карти за отриманими даними. Ця частина загальних досліджень традиційно вважається найбільш важливою і вимагає серйозного підходу до її виконання, так як всі складені документи передаються безпосередньо замовнику. Некоректне складання графічних додатків може спричинити за собою помилки при створенні кошторисної та проектної документації, що згодом, безсумнівно, негативно позначиться на репутації компанії. В наш час досить часто проводиться тендер «топографічна зйомка», і для того, щоб бути конкурентоспроможними в умовах сучасного ринку послуг «Геотоп Інжиніринг» намагається надавати тільки якісні роботи.

Незважаючи на деякі економічні труднощі, у великих містах і областях України тривають будівельні роботи і активно проектуються нові. У зв'язку з цим, для вибору найкращого підрядника для виконання геодезичних та інженерно-геологічних робіт, зазвичай проводять тендер «геологія» і тендер «геодезія», завдяки яким вдається підібрати оптимальний варіант.

Якщо Вас зацікавили ці вакансії, і Ви дійсно є фахівцем, що відповідає всім зазначеним вимогам Ми з радістю приймемо Вас у свій дружній колектив. Більш повна інформація – на сайті geotop.com.ua.

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua