Продовження договору оренди землі

Дуже поширеною є ситуація, коли власники земельних ділянок здають їх в оренду бажаючим здійснювати якусь діяльність на даній території. Подібні взаємини в земельній сфері – явище часте. Обов'язковою умовою здійснення подібних угод є укладення договору оренди. Як правило, він складається на великий термін – частіше, кілька років чи навіть десятків років. Після закінчення цього часу договір оренди припиняє свою дію. У тому випадку, якщо орендар хоче і далі здійснювати свою діяльність саме на цій території, то потрібно продовжити договір оренди землі.

Якщо людина, яка орендувала ділянку, старанно дотримується всіх умов,  вона без проблем зможе погоджувати з орендодавцем умови продовження таких відносин. У деяких випадках можлива ситуація так звана автоматичне продовження договору оренди землі. Таке можливо, якщо між орендарем  встановилися добрі стосунки, їх все один в одному влаштовує. Тоді після закінчення терміну орендар продовжує користуватися землею, а власник не висловлює жодних претензій з цього приводу. Однак частіше договір продовжується з письмовим засвідченням.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

У разі продовження необхідно зібрати деякі папери. Серед низки правовстановлюючих документів є матеріали землевпорядної спрямованості. Зокрема, для того, щоб продовжити термін договору оренди земельної ділянки знадобиться план даної території, кадастровий план, а також акт про встановлення меж в натурі. Розробити їх можна за допомогою геодезичних процедур.

План земельної ділянки передає інформацію про параметри території, що здається в оренду, а також про всі її характеристики. Зокрема, є дані про горизонтальні особливості (рельєф), а також розташованих на території нерухомих та інших об'єктах. Такий план складається за результатами топографо-геодезичної зйомки ділянки.

Кадастровий план – це ще один обов'язковий документ, необхідний і для оформлення договору оренди землі, і для його продовження. Кадастровий план важливий не тільки для цієї процедури, але і відіграє велику роль у будь-якій землевпорядної операції. У ній є інформація про власника ділянки, площі наділу, його координати, розташування на місцевості, межах. Обов'язковим елементом є кадастровий номер ділянки, а також відомості про його цільове призначення. Крім даних про саму ділянку, повинні бути відомості і про сусідні володіння. Також контурами наносяться наявні споруди в межах досліджуваного наділу. Кадастровий план складається в рамках розробки цілого комплексу кадастрової документації – паспорта земельної ділянки. Отримати відомості, необхідні для його складання можна за допомогою кадастрової зйомки території.

Акт визначення меж ділянки в натурі – третій документ, який знадобиться для врегулювання питань оренди. Він складається в ході геодезичної процедури, яка дозволяє визначити та закріпити межі території. Кордони встановлюються відносно координат ділянки. А на всіх поворотних точках ставляться межові знаки. У результаті процедури інженерами-геодезистами, які проводили цю роботу, складається акт. Встановлені межі повинні в обов'язковому порядку бути узгодженими з власниками суміжних наділів. Їх підписи заносяться в акт, а сама процедура проводитися в їх присутності.

Всі ці документи допоможуть вам зібрати і скласти фахівці компанії Гільдія Інжиніринг.

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua