Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань

Важливість одержання від замовника технічного завдання

Підготовчий період - перший етап геодезичних вишукувань - є дуже вагомим. В цей період виконується збір та вивчення матеріалів попередніх вишукувань, проводиться рекогностування території, складається програма. Але першим кроком, початком геодезичних робіт, є отримання від замовника затвердженого завдання. Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань є основою, на яку спираються всі подальші роботи.

Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань

На основі завдання, аналізу матеріалів попередніх геодезичних досліджень та результатів рекогностування складається програма робіт. Завдання має вміщати початкові дані, які допоможуть геодезистам зорієнтуватись.

Яку інформацію повинно містити завдання, щоб була складена обгрунтована програма геодезичних вишукувань

Геодезисти фірми ТОВ “Гільдія Інжиніринг” виконують геодезичні роботи, керуючись програмою. Відхилення від неї, необхідність яких виникає в робочому процесі, допускаються лише після узгодження їх із клієнтом. Вони обгрунтовуються у технічному звіті.

Ціна виклику спеціалістів від 2 500 грн за об'єкт

Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань повинне містити наступну інформацію.

Відомості про об’єкт;

  • повна назва;
  • місцезнаходження та межі здійснення знімання (надається ситуаційний план з відображеними межами);
  • стадія проектування.

Відомості про замовника (повне наіменування організації-замовника).

Завдання містить вимоги до детальності та повноти відображення ситуації об’єкта. Наприклад: ”Відобразити існуючі будівлі і споруди, підземні та наземні комунікації, дороги та пішохідні доріжки, рельєф з висотними позначками, охоронні зони, санитарні зони.”

Технічне завдання на виконання геодезичних вишукувань

Завдання указує масштаб побудови топографічного плану:

  1. Якщо маються спеціальні додаткові вимоги до потребуємих матеріалів, завдання містить їх. Наприклад: “Інженерно-топографічні вишукування проводити у відповідності до ДБН А.2.1-2014, визначити абсолютні відмітки чистої підлоги приміщення компресорної”. Можуть бути висунуті вимоги до підвищення точності топографічних планів, або дана вказівка детально обстежити колодязі інженерних комунікацій при зйомці в масштабі 1:2000 і дрібнішому. Також замовник може висунути у завданні вимогу створити окремий план підземних комунікацій на території промислового підприємства.
  2. Завдання містить перелік звітних матеріалів, які повинен одержати замовник. Наприклад: “Технічний звіт. Інженерно-топографічний план М1:500, інженерно-топографічна основа М1:500”. У разі потреби спеціальних видів геодезичних робіт надаються взірці форм їх подання.
  3. Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань включає повідомлення про існування документації виконаних геодезичних робіт у минулих роках. Надаються викопіювання раніше проведених зйомок.
  4. До завдання прикладається копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

Підписують завдання технічний директор, головний інженер проекту та відповідальний представник замовника.

Визначення категорії складності умов при складанні програми геодезичних робіт за даними завдання

В нормативній літературі у вигляді таблиці наведені фактори, за якими визначається категорія складності. Це ухил місцевості, інтенсивність руху транспортних засобів та присутність пішоходів, щільність забудови, конфігурація будівель та наявність зелених насаджень, кількість інженерних комунікацій. Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань вказує межі ділянки, в яких розглядаються вищенаведені показники.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення