Викопіювання з топографо-геодезичного плану, м 1: 500 і м 1: 2000

Компанія надає викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:500 м 1:2000 вартістю від 1900 грн, а також ситуаційний план ділянки для електриків, газовиків, водоканалу, підключення до електрики, викопіювання з топографо геодезичного плану для договору оренди

Поспішаємо попередити, що топографо-геодезичні плани не завжди містять в собі актуальну і повну інформацію про вашу ділянку, при цьому під час замовлення у нас таких документів, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, в 70% випадків потрібно виїжджати на ділянку і проводити виміри і викреслювати новий топоргафічний план.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану, м 1: 500 і м 1: 2000

Геодезичні вишукування на будь-якому об'єкті включають в себе безліч видів робіт різної спрямованості й характеру. Об'єднує всіх їх одне - прагнення вивчити особливості та параметри досліджуваної території для якоїсь певної мети. Часто серед переліку надаваних послуг у багатьох фірм і організацій, що займаються геодезією, можна зустріти послугу з оформлення топографічного плану. Він являє собою відображення земельної ділянки, яка досліджується картографічним способом у заздалегідь заданому масштабі. Найчастіше такими масштабами є 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/10000. Топопланы мають велике значення для оформлення документації на підготовчому етапі будівництва, наприклад, генеральних планів, проектів, різних креслень будівлі і споруди будь-яких розмірів і призначення. Головним джерелом отримання даних для таких планів є топозйомка місцевості. Топоплан може оформлятися або на папері, або в електронному вигляді, а може і не існувати.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Якщо говорити про диференціації, то топопланы поділяються в залежності від їх змісту. Перша група - це основні плани. Вони розраховані на широкого споживача і різні галузі діяльності. Їх ще можна назвати універсальними. У них міститься багато інформації, все позначено досить зрозуміло і детально. Друга група - спеціалізовані плани. Вони розробляються часто під індивідуальне замовлення, для якогось конкретного об'єкта, території чи галузі.

 

З таким документом, як топографо-геодезичний план пов'язана ще одна послуга, що надається геодезистами - проведення викопіювання. Вона являє собою відображення у зменшеному вигляді необхідної площі території. Даний термін можна порівняти з випискою з якого-небудь документа. Іншими словами, такий документ буде в собі нести інформацію лише цікавої для вас території, а в топографічному плані, звідки вона береться, найчастіше представлене креслення всій території. До выкопі.вання висувається єдина обов'язкова вимога, яку потрібно дотримувати. Копія повинна бути копією в зменшеному вигляді топографічного плану. Найбільш популярними і затребуваними масштабами для її проведення є 1:2000 та 1:500. Викопіювання можна зробити з вже наявного топографічного плану місцевості, а у деяких випадках можлива бути проведеної окремо.

Затребуваною та актуальною є викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1:2000. Такий масштаб є найбільш підходящим, так звана «золота серидина». Він зручний тим, що є невеликою, тому не займає багато місця, але і при цьому досить великий, щоб можна було розглянути всі умовні позначення та елементи. Щоб виконати саму точне викопіювання, наші геодезисти виїжджають на місце розташування земельної ділянки з метою особистого проведення топографічної зйомки місцевості своїм обладнанням. Під час проведення зйомки враховуються і відразу ж відображаються всі наземні і підземні комунікаційні лінії, а також усі конструкції, які знаходяться на території.

"Гільдія Інжиніринг" надасть якісний ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Такий документ, який називається викопіювання, може знадобитися власнику ділянки у разі проведення проектування для здійснення будівельних робіт, з метою одержання всіх дозволів на підведення електрики до будівлі або споруди, а також для різних процедур складання дозвільної документації для початку будівельного процесу. Для чого б вам був потрібен топоплан та викопіювання з нього, компанія «Гільдія Інжиніринг» завжди готова взятися за цю роботу.

Коментарі та запитання:


Людмила
Цікава і цінна інформаці, спасибі!
Чи можливо по інформаційному запиту по Закону "Про публічну інформацію" отримати у міськвиконкомі викопіювання з топографо-геодезичного плану   м 1:500 м 1:2000  на земельну ділянку за конкретною адресою?
Гильдия Инжиниринг
Доброго ранку, Людмила! По закону можна, але зі свого досвіду можемо сказати, що все навпаки. Ми пробували в шістьох обласних центрах проводити подібні роботи. Писали заяви, але відповіді так і не отримали. Причина відмови в атомному  викопіюванні. Немає сенсу його робити: на 90% території України топографічні плани або дуже старі, або відсутні.

Сергій
Як отримати пяти сотку за заданою адресою. Вкажить, будь-ласка, перелік документів від заявника та орієнтовну вартість та терміни. Заздалегідь дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій. Орієнтовна вартість виконання топографічної зйомки складає 2500 грн. До вартості включено:
- транспортні витрати,
- проведення топографічних вимірювань на місцевості,
- креслення плану ділянки.
В результаті проведених робіт Ви отримаєте топографічний план ділянки в масштабі 1: 500 (пятисотка) із зображенням всіх об'єктів на ділянці, рельєфу місцевості, перепадами висот. Термін виконання робіт 5-7 днів. Для замовлення та детального розрахунку вартості необхіднний кадастровий номер ділянки,  конкретне місце розташування і контур зйомки.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення