Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану

З правильного оформлення документів починається історія земельної ділянки. Природно, що територія може використовуватися довгий час і без належного чину впорядкованої документації. Однак щоб вступити у володіння ділянкою або почати якісь роботи на ній, потрібно, щоб всі матеріали були в порядку. Так як земельна ділянка – поняття багатогранне, яке вимагає підходу з різних сторін, до оформлення документів також необхідно підходити всебічно. Цей  процес полягає не тільки в юридичному врегулювання, але також і в проведенні ряду геодезичних процедур, які допоможуть зібрати всі потрібні технічні матеріали.

Один з документів, який потрібно одержати, якщо є потреба в будівництві або підключення комунікацій на ділянку, – це викопіювання земельної ділянки. По суті – це план території. Тільки він представляє собою своєрідну копію, зроблену з топографо-геодезичного плану тієї місцевості, на якій розташована ділянка.

Як вже згадувалося, основне призначення викопіювання – це задоволення цілей будівництва і прокладання комунікацій. Однак вона важлива також і в ході оформлення землевпорядних документів. Саме цей документ дає власнику подання про точне положення його землі. Крім того, викопіювання важливе і в тому випадку, якщо ви тільки плануєте вступити в права володіння вподобаною земельною ділянкою, яка до цієї пори залишалася у комунальній власності.

Вартість викопіювання від 1 500 грн за об'єкт

Між вихідним топографо-геодезичним планом та викопіюванням є одна істотна відмінність. Полягає воно в тому, що план відображає більшу за площею місцевість, в яку входить не одна ділянка. А в викопіюванні звати більш локальними.

Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану містить у собі цілий набір відомостей, які в сукупності передають повну характеристику про земельну ділянку. Зокрема, розкриваються технічні, а також географічні властивості території:

  • розташування досліджуваної ділянки по відношенню до сусідніх;
  • основні параметри земельної ділянки;
  • проходження ліній комунікацій підземного і наземного характеру – електромереж, водопроводу, опалення, каналізації, газопроводу;
  • наявність і розташування водних об'єктів на ділянці.

Набір документів у цьому випадку стандартний, ніяких додаткових довідок або матеріалів збирати не потрібно. Необхідно підготувати документи, які підтверджують вашу особу, а також ваші права на ту земельну ділянку, що досліджується (право власності, витяг з кадастрової документації).

У деяких випадках власники земельних ділянок в цілях економії замовляють роботи з отримання викопіювання у відповідних державних структурах. Однак такий підхід часто приносить не зовсім бажані результати. Готовий документ можна прочекати тривалий час, що позначається на термінах оформлення всіх паперів або інших термінах будівництва. Тому в тому випадку, якщо вам потрібно справити викопіювання земельної ділянки, то доцільніше звернутися в нашу компанію. В цьому випадку у вас  є можливість одержати документи від незалежного фахівця, причому в найкоротші терміни. Крім самого викопіювання, наша компанія проводить геодезичні роботи, спрямовані на встановлення актуальних і точних відомостей щодо території та здійснює оновлення наявних топографічних документів.

3 основні досягнення нашої компанії за 3 роки: 312 виконаних об'єктів за минулий вересень (червень 2016 р), у тому чисте 93 ділянок з інженерно-геологічних вишукувань Повне геодезичний супровід будівництва нового заводу Дніпросталь від Генпідрядника Італійської фірми Даніелі (2008-2014 р) Топографічна зйомка м 1:500 заводу ДМК площею 800 га за 4 місяці з усіма узгодженнями (2014 р)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua