Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


3D сканування

Кожен замовник, звертаючись в ту чи іншу геодезичну компанію, у своєму виборі виконавця керується кількома простими принципами. У першу чергу, компанія повинна бути надійною, з хорошою репутацією і численними позитивними відгуками. По-друге, методи її роботи і використовуване обладнання повинні відповідати сучасним геодезичним вимогам. Тільки так можна добитися точного результату. А точність – це те, що хоче і замовник, і до чого повинен прагнути виконавець.

3D сканування

Обладнання грає не останню, а як раз навпаки, одну з головних ролей у досягненні точності результату. Якщо прилади не відповідають сучасним професійним вимогам, досягти кінцевого позитивного результату інженерно-геодезичних вишукувань не вийде. Саме тому кожна компанія, яка дорожить своїм іміджем, ім'ям та своїми клієнтами, намагається стежити за професійними інноваціями і вчасно оновлювати базу своїх приладів і пристроїв.

Дослідження поверхні на предмет геодезичних особливостей на сучасному етапі найчастіше проводиться із застосуванням електронних цифрових тахеометрів, а також навігаційних  GPS-приймачів. Вони, у порівнянні з ручними способами вимірювання відстаней, дають можливість визначати параметри досліджуваної ділянки більш точно. Однак прогрес не стоїть на місці, а стрімко розвивається. Сьогодні у великих геодезичних компаніях активно впроваджується такий спосіб як проведення 3D сканування.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Сканування 3D виконується з метою створити тривимірну модель певного об'єкта, території. Це досить новий спосіб дослідження місцевості порівняно з тим же тахеометром. Однак за невеликий термін свого існування він встиг завоювати популярність як серед самих інженерів, так і серед замовників.

І така популярність цілком обґрунтована. Переваги застосування 3д сканування очевидні. Можливість значно прискорити процес вивчення території, дослідити її вздовж і впоперек без переривання роботи на самому ділянці робить цей спосіб затребуваним стосовно промисловим, сільськогосподарським об'єктам. Тепер підприємствам чи окремим їх структурам не потрібно зупиняти свою роботу, щоб інженери могли виконати свою. У той же час, самим геодезистам такий спосіб польових робіт також спрощує життя – проведення досліджень за допомогою такого сканера дає можливість спеціалісту перебувати на кілька віддаленій відстані від місця дослідження. А це дуже важливо, коли мова йде про тих же виробничих об'єктах. При цьому всі деталі відтворюються з високою точністю.

3D сканування, будучи новою послугою, не надто поширене серед геодезичних компаній. Адже, щоб його пропонувати клієнтам і проводити на практиці, необхідно мати в штаті фахівців, які б спеціалізувалися на роботі з подібним способом дослідження. Крім того, одних знань мало, потрібно мати відповідну технічну базу у вигляді тривимірних сканерів і програмного забезпечення. Тому похвалитися такою послугою може далеко не кожна компанія, але наша може. Гільдія Інжиніринг намагається регулярно впроваджувати нові методи вивчення об'єктів і це допомагає нам зберігати лідерство. Ми не тільки маємо професійним обладнанням для тривимірного сканування, але і маємо у штаті спеціально навчених цього фахівців. Тому 3D сканування і подальша обробка отриманих даних з перетворенням їх у тривимірну модель – це одна з наших сильних напрямків.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення