Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Інформація про Гільдія Інжиніринг

ТОВ "Гільдія Інжиніринг " є сучасною компанією в сфері інженерних вишукувань, динаміка розвитку якої вражає. Її фахівці під час надання геолого-геодезичних послуг використовують сучасне обладнання, завдяки якому отримують максимально точні результати, працюють оперативно, незалежно від складності рельефаі забудови. Довіра клієнтів компанія завоювала завдяки відповідальному підходу до кожної поставленої задачі.

Рекомендаційні листи наших клієнтів:

Компанія "Гільдія Інжиніринг " зібрала в своєму складі тільки найкращих геодезистів та геологів з усієї України. Всі фахівці кваліфіковані і володіють спеціальними навичками і знаннями. Наші фахівці все з вищою освітою і великим досвідом роботи більше 10 років. Професійний колектив фірми розуміє всю відповідальність, яка на них возложнена, і ставиться до виконання своєї роботи якісно і швидко, приділяючи увагу навіть, здавалося б, незначної дрібниці.

"Гільдія Інжиніринг " надає геодезичні послуги в архітектурній галузі та інженерно-технічному проектуванні. Наші фахівці проводять геодезичні, кадастрові, геологічні вишукування.

Багаторічний досвід і розуміння самої суті питань в поєднанні з використанням сучасних технологій дає можливість виконувати найскладніші завдання.

2006 рiк. Діяльність спрямована на геодезичне супровід строїтельтва.

З 2011 року ми робимо упор на топографічні зйомки з узгодженнями в інстанціях.

З 2013 року в об'єктах досліджень переважають геологічні вишукування.

ВІДГУКИ ПРО ГІЛЬДІЯ ІНЖИНІРИНГ

Коментарі та запитання:


Єгор
Все зробили без питань, 5 балів! Одна свердловина вийшла в подарунок, домовлялися на 2 по 6, зробили 3 по 8. Як сказав геолог, потрібно перевірити ще раз.

Петрух Ігор Володимирович
До хлопців вже звертався раніше, коли будував заміський будинок. Їх роботою залишився задоволений, тому і в цей раз звернувся за допомогою, коли вирішив купити земельну ділянку. Хотів перевірити чи не ризиковано буде на ньому побудувати котедж, ну і заодно перевірити межі ділянки. Як кажуть, довіряй, але перевіряй. Геологи та геодезисти приїхали в обумовлений час, провели всі необхідні роботи - геологічні вишукування під будівництво та винесення меж земельної ділянки. Фахівці підтвердили, що з ділянкою я не прогадав: геологічні умови ділянки хороші, так і продавець не обдурив щодо меж земельного наділу. Загалом, всі залишилися задоволені! Рекомендую!

Коломойцева Лариса Генадіївна
До геодезистів довелося звертатися з банальної причини - нескінченні суперечки з сусідами по ділянці з приводу кордонів землеволодінь. Кожен стверджував, що він має рацію, ось і вирішили звернутися до фахівців, щоб вони встановили точні межі. Компанію ТОВ "Гільдія Інжиніринг" мені порадила звернутися моя колега, яка раніше вдавалася до послуг цієї компанії. Я навіть і не очікувала, що процедура займе так мало часу. Хлопці приїхали в суботу, як я і просила. Роботи на ділянці були проведені всього за кілька годин. Виявилося, що сусіди були неправі. Спасибі величезне колективу за якісно проведену роботу!

Кочетков Сергій Володимирович
В цьому році я нарешті вирішив поставити по межі своєї ділянки паркан, однак виник конфлікт з сусідом. Він довго переконував мене, що межа проходить в абсолютно іншому місці. Переконати його на словах не вдалося. Попитавши у знайомих, з'ясував, що мені потрібно виконати винесення меж ділянки на місцевість. Мені порекомендували звернутися в компанію «Гільдія Інжиніринг», тому що вони дуже допомогли моїм друзям у вирішенні одного серйозного питання. Я розповів хлопцям про свою проблему. Майстри пройшлися по всьому периметру території, хоча з двох сторін вже є огорожа. Зрештою, виявилося, що не праві були і я, і сусід - межа виявилася в зовсім іншому місці. В результаті мені видали на руки всі необхідні документи, а по всьому периметру ділянки встановили межові знаки. Дякую співробітникам компанії «Гільдія Інжиніринг» за якісну і швидку роботу і за розуміння!

Канарейкин Ілля Володимирович
Потрібно було відразу виконати геодезичні та геологічні вишукування на території майбутнього будівництва. Майже всі фірми, в які мені довелося звернутися або виконували тільки якийсь один вид робіт, або встановлювали терміни, які мене абсолютно не влаштовували. Почав уже подумувати про те, що прийдеться домовлятися з цими двома різними організаціями. Тому, коли звернувся в фірму «Гільдія Інжиніринг», то навіть відразу не повірив - це було як раз те, що мені потрібно, хоча я вже навіть не сподівався на такий варіант! Я був приємно вражений тим комплексом послуг, які вони надають. Я розумів, що потім мені довелося б знову шукати геодезистів, які б проводили виконавчі зйомки у час будівництва і т.д. А тут я зрозумів, що зіткнувся з професіоналами, які зможуть зробити все, що мені необхідно. Геологічні та геодезичні вишукування були виконані швидко і якісно, ​​тому і проект будівлі вийшов відмінним!

Рожков Леонід Михайлович
Поруч з моєю ділянкою знаходиться відмінний ставок, який межує з володіннями моїх сусідів. Зібравшись з власниками сусідніх ділянок, вирішили, що ця водойма повинна приносити користь, а не заростати водоростями. Однак самотужки впоратися із завданням не вийшло, так як на дні періодично траплялися ями, та й було потрібно скласти кошторис майбутніх витрат і план робіт. Однак в нашому місті більшість фірм не надавали подібні послуги. Ми зупинили свій вибір на фірмі «Гільдія Інжиніринг». Хлопці приїхали дуже швидко після того, як мені вдалося поспілкуватися з співробітниками і пояснити суть проблеми. Буквально через пару днів мені зателефонували з фірми і повідомили, що всі документи вже готові. Крім звичайної карти, я зміг побачити тривимірне зображення нашого ставка. Обговоривши питання з сусідами, тепер вирішили замовити в цій фірмі розчищення дна. Дуже вдячні за виконану роботу і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення