Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Які матеріали може надати аерофотозйомка дорожніх розвязок?

Призначення та різноманіття дорожніх розв'язок

Призначення розв'язок - збільшення пропускної спроможності, ліквідація пробок, розосередження потоків руху, створення додаткових зручностей для руху машин, усунення перетинів машин, що рухаються в різних напрямках. В комплекс розв'язки можуть входити дороги, тунелі, мости та естакади.

Аерофотозйомка дорожніх розв'язок

Різноманітність видів розв'язок досить велика. Вони можуть бути світлофорними і безсвітлофорними, різної форми в плані (неповного розгортання, кільцева, ромбовидна та інші), можуть мати різну кількість рівнів. Аерофотозйомка дорожніх розв'язок може бути застосована на всіх видах розв'язок.

Будівництво об'єкта - тривалий процес, який може вимагати різної вихідної інформації

В середньому будівництво дорожньої розв'язки займає від півтора до двох років. Однак з появи перших розробок може пройти і три, і навіть 4 роки. Після затвердження проекту в загальному вигляді за справу беруться проектувальники, які розроблять проект в деталях. Створення докладного проекту займає від 4 до 6 місяців. І на всіх цих етапах потрібні топографічні плани. Топографічний план може бути побудований в результаті проведення робіт - аерофотозйомка дорожніх розв'язок.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Аерофотозйомка виконується за розробленими в межах усієї території, на яку необхідно створити план, маршрутам. Технологія проведення фотографування місцевості передбачає перекриття сусідніх знімків. Аерозйомка дозволяє стежити за ходом будівництва, вести щоденник будівництва, планувати роботи.

Застосування аерозйомки в процесі експлуатації розв'язок

Термін експлуатації побудованої дорожньої розв'язки - не менше 50 років. За цей час може змінитися навколишня ситуація і стан розв'язки. Використання безпілотних літальних апаратів для проведення аерозйомок призвело до зниження вартості робіт і швидкого отримання результату. Аерофотозйомка дорожніх розв'язок може бути виконана в будь-який момент. Для дронів дощ не є перешкодою.

Чіткі фотознімки, одержувані при фотографуванні професійною технікою з різної висоти, можуть слугувати чудовою ілюстрацією стану розв'язки на сьогоднішній день.

Аерофотозйомка дорожніх розв'язок при реконструкції

Хоча дорожні розв'язки і проектуються з урахуванням зростання потоку машин в майбутньому, з часом вони морально застарівають. Реконструкція розв'язки покликана привести її у відповідність з вимогами сучасності. Однак існують певні обмеження розвитку розв'язок. Близькість забудови не дозволяє розвивати розв'язку по вертикалі вгору, а змушує шукати рішення, яке дозволяє якийсь напрямок руху вирішити підземним рівнем. Деколи підземний шляхопровід - єдиний спосіб зберегти історичний пам'ятник. Реконструкції клеверних розв'язок передбачають будівництво спрямованих з'їздів. Визначити, чи є місце для будівництва з'їзду, можна, виконавши аерофотозйомку.

Різні матеріали, отримані в результаті проведення аерозйомки, а саме: ортофотоплан, векторні карти, топографічні плани різного масштабу, ситуаційний план, 3D модель, фотознімки, відеозйомка; можуть знадобитися проектувальникам.

Фірмою ТОВ "Гільдія Інжиніринг" виконується аерофотозйомка дорожніх розв'язок. Застосування професійних моделей дронів, оснащених сучасною фототехнікою, забезпечує високу якість робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення