Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аерофотозйомка місцевості, що здійснюються безпілотними літальними апаратами

Аерофотозйомка здійснюється за допомогою літальних апаратів. Як літальний засіб можуть використовуватися літаки і БПЛА - безпілотні літальні апарати. БПЛА може управлятися дистанційно з землі. Фотографування може проводиться з різної висоти. Якщо використовуються в якості носія фотоапаратури дирижаблі і вертольоти - висота становить кілометри. Якщо літаки - то вона може досягати десятки кілометрів. При застосуванні БПЛА можна вести зйомку з висоти сотень метрів.

Аерофотозйомка місцевості, що здійснюються безпілотними літальними апаратами

По знімках методами фотограмметрії складають карти і плани. Фотографування застосовується для створення топографічних карт з першої половини XIX століття. В даний час роздільна здатність фотознімків досягає 4 см на піксель. Перевагами використання БПЛА (БЛА) є більш низька вартість виробництва робіт, нагальність (завжди можна отримати інформацію про поточний стан справ), об'єктивність (ортофотоплан (план, складений методом диференціального ортофототрансформування) складається неупереджено, у будь-який час можлива його повторна перевірка) і оперативність.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Високоякісні фотознімки збираються в загальну цифрову карту. На планово-картографічну основу наносяться векторні шари. Це можуть бути зображення доріг, полів різного призначення, об'єктів інфраструктури. Фірмою ТОВ "Гільдія Інжиніринг" проводяться моніторинг та аерофотозйомка місцевості, що здійснюються безпілотними літальними апаратами. Замовники, звернувшись до нас, можуть замовити розрахунок площі поля, складання карт полів, поточний контроль за станом посівів.

Моніторинг

Слово моніторинг походить від англійського слова monitoring, у свою чергу, утвореного від латинського monitor. Monitor - наглядає, нагадує. Воно означає комплексну систему спостереження за об'єктом або територією. Спостерігаючи і помічаючи зміни, дають оцінку стану зовнішнього середовища і роблять прогнозування подальшого розвитку подій.

Контроль за сьогоднішнім станом справ може здійснюватися за допомогою БПЛА. Моніторинг та аерофотозйомка місцевості, що здійснюються безпілотними літальними апаратами, дуже актуальні. Літаючі на висоті кількох сотень метрів безпілотники з встановленою фотоапаратурою дозволяють отримувати оглядові картинки місцевості. При необхідності апаратура може бути налаштована так, що замовник буде отримувати інформацію в режимі реального часу. Керуючий літальним апаратом може змінити політ апарата в потрібному напрямку для уточнення отриманих відомостей або отримання додаткових у зв'язку зі сформованою обстановкою.

Моніторинг та аерофотозйомка місцевості, що здійснюються безпілотними літальними апаратами, є дуже вагомими аргументами підвищення врожайності полів. Відстежуючи якість схожості рослин, можна локально вносити добрива, тим самим охороняючи майбутню продукцію і одночасно навколишнє середовище від надлишку непотрібних хімічних елементів.

Моніторинг орних земель починається з інвентаризації. Інвентаризація допоможе спланувати сівозміни та польові роботи. Також за її даними розраховується потреба в паливно-мастильних матеріалах, добривах, насінні. За даними аерофотозйомки можна дати оцінку стану озимих навесні, виділивши ділянки загибелі рослин і різної якості сходів. Візуалізація на карті даних визначення вмісту азоту в рослинних тканинах дозволяє визначати місця внесення добрив і розраховувати їх кількість.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення