Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аерофотозйомка об'єктів нерухомості та земельних ділянок

Ми пропонуємо повний спектр послуг по комплексній безпілотній аерофотозйомці і моніторингу об'єктів:

 • аерофотозйомка для топографічних планів і формування даних про рельєф місцевості
 • аерофотозйомка для складання плану населеного пункту
 • аерофотозйомка для генпланування
 • аерофотозйомка комунікацій
 • аерофотозйомка шляхів дорожнього сполучення
 • моніторинг трубопроводів і об'єктів нафтогазової промисловості

Для проведення аерофотозйомки потрібно:
 • Наявність дозволу на використання БПЛА, з обов'язковим дотриманням вимог чинного законодавства
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-геодезистів
 • Державна повірка засобів вимірювальної техніки
 • Ліцензоване програмне забезпечення


Метод безпілотної зйомки на певній площі, значно дешевше, швидше і достовірніше тахеометричної зйомки

Аэрофотосъемка объектов недвижимости и земельных участков

Що ви отримаєте в результаті аерофотозйомки?

 • ортофотопланз роздільною здатністю від 2 см/пікс;
 • 3D модельь (хмара точок/TIN-поверхня)
 • оптимізовану тривимірну модель (структурні лінії і висотні позначки, які будуть відображати тільки рельєф і контури)
 • топографічний план М 1:500, М 1:2000

Аэрофотосъемка объектов недвижимости и земельных участков

Ще кілька років тому для фотозйомки різних об'єктів нерухомості застосовувалися лише два можливих способи: традиційна горизонтальна зйомка «з землі» або космічна, аерозйомка. Ці методи хоч і надають необхідні візуальні дані, але сповнені дуже істотних обмежень. Так, зйомка, чинена з землі, передбачає отримання знімків тільки об'єктів з вертикальною протяжністю (гори, висотні будівлі) і підходить тільки в умовах міських кварталів або для гірської місцевості. Однак, ця зйомка малоефективна для отримання знімків «порожніх» земельних ділянок, де тільки починається будівництво.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

На відміну від горизонтальної, аерофотозйомка об'єктів нерухомості та земельних ділянок ідеальна при необхідності отримати знімки на будь-якому етапі будівництва, реконструкції або готових об'єктів, підготовлених до продажу. Виконується вона за допомогою спецапаратури, яка забезпечує корекцію геометричних створень зображень і прив'язку точок до географічних координат. Фото, отримані таким чином, чудово підходять для складання фотопрезентацій, рекламних фотобуклетів. Також, цей метод активно використовується будівельними компаніями як дуже ефективний рекламний засіб просування споруджуваних житлових об'єктів на сучасному ринку нерухомості.

Орієнтовна вартість аерофотозйомки об'єктів нерухомості та земельних ділянок

Переваги аерофотозйомки

Аерофотозйомка об'єктів нерухомості має ряд безперечних плюсів:

 • здатність охопити всю площу ділянки;
 • можливість високої деталізації;
 • велике розширення знімків, чіткість і відмінна якість.

До переваг цього виду зйомки можна віднести те, що з висоти «пташиного польоту» зображення виходять набагато змістовнішими, ніж знімки, отримані в результаті застосування традиційного методу. Адже в цьому випадку, в об'єктив потрапляє не тільки об'єкт, але і територія навколо нього. У підсумку, аерофотозйомка об'єктів нерухомості та земельних ділянок − це можливість зібрати повну і точну інформацію про рельєф, здійснити точну оцінку розташування сусідніх об'єктів та інфраструктури конкретного району. Підсумкові відомості підійдуть в якості основи для топографічних і кадастрових робіт.

Види зйомок

Існує два види аерофотознімання:

 1. Планове.
 2. Панорамне (видова).

Під час складання проектної документації, потрібна планова зйомка, яка передбачає вертикальне розташування площини аэрофотоаппарата до поверхні землі. Отримані фото сортуються в одному графічному файлі, який називається фотопланом території. При необхідності, цей електронний документ можна збільшити, і виконати оцінку особливостей рельєфу на даній території. Цей спосіб видобутку знімків потрібен при стартовому вимірі ділянки, на якій планується будівництво.

Панорамна аерофотозйомка земельних ділянок та об'єктів нерухомості здійснюється під кутом і найчастіше застосовується при комплексному будівництві. Таким чином, можливий моніторинг великого будмайданчика. Отримані знімки допоможуть виявити допущені відхилення від проекту, і своєчасно вжити заходів щодо їх усунення. Це дозволить поліпшити якість будівельних заходів, їх темп, заощадити кошти.

Хто виконує таку послугу?

Якісно виконати таку фотозйомку можуть тільки фірми, що мають ліцензію державного зразка на здійснення цих робіт. В результаті, отриманий ортофотоплан – цілком придатний для вирішення юридичних питань, в тому числі − визначення меж земельних наділів. Вартість даної послуги залежить від багатьох критеріїв (досліджуваної площі, виду об'єкта, погодних умов, необхідних термінів), і завжди обмовляється індивідуально.

Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» гарантує, що замовлена у нас аерофотозйомка об'єктів нерухомості та земельних ділянок буде виконана на високому професійному рівні в короткі терміни.

Коментарі та запитання:


Роман
Доброго дня, мене цікавить замовлення у вас ортофотозйомка площі 190га 
Можуть бути сирі дані із дрона, оцифрую сам.. 
скільки це коштує?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Для розрахунку вартості потрібен контур, та параметри: висота польоту, бажане перекриття, роздільна здатність знімків

Олександр
Добрий ранок. Таке питання: маю господарство 142 Га землі (поля), хочу зробити проект на капельний полив поля, потрібна зйомка з перепадами висот и горизонтальних точок. Я правильно розумію, що можна виконати таку зйомку дроном? Вінницька область, Хмільник
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр. Для того, щоб отримати відповідні дані про ділянку, треба буде провести аероофотознімання. Воно дозволяє отримати максимум достовірної інформації про ділянку, її рельєф, всіх розміщених на ній елементів. Вартість таких робіт для такої площі складає близько 39000 грн. Результатом зйомки стане топографічний план 1:2000.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення