Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аерофотозйомка полів

Плануючи взяти замовлення на поставку якоїсь сільськогосподарської продукції, фермер (а, можливо, і орендар) повинен твердо знати, що впорається з поставленим завданням. Як правило, в подібних випадках складається бізнес-план. Розглядаючи фактори успіху, підприємець будує прогнози. Одним з розділів прогнозів є обмеження. Ось тут-то йому і потрібно знати точну інформацію:

  • скільки гектарів оброблюваних полів у нього є;
  • яка територія пасовищ; - скільки площ сіножатей;
  • яка кількість є порожніх ділянок; - який прогнозується урожай.

Якщо поля вже засаджені, то для більш точного прогнозу врожаю краще стежити за станом рослин. Тут на допомогу приходить мультиспектральна зйомка. Вона покаже ділянки хороших і поганих сходів, дозволить дізнатися вміст азоту в грунті і листках рослинності, вирахувати індекси вологості, вегетації і листкової поверхні. За результатами даної аерозйомки легше підраховувати врожайність.

Аерофотозйомка полів

Як виконується в сучасному світі аерофотозйомка полів?

Аерофотозйомкою називають процес фотографування території з висоти (з повітря). Фотографії робляться за допомогою спеціального аэрофотоапарата, встановленого на літальному засобі. Для виконання зйомки прокладають маршрут з таким розрахунком, щоб знімками була покрита вся площа, що знімається, і вони перекривали один одного.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Для аерозйомки полів починають застосовувати безпілотні літальні апарати - дрони, або їх різновид - квадрокоптери (від слова «квадро» - чотири, оскільки цей різновид, побудований за принципом вертольота, як правило, має чотири гвинти).

На дрон встановлюється фотоапаратура, що дозволяє робити високоякісні фотографії. Дрон облітає територію, одночасно роблячи зйомку. Аерозйомка за допомогою апарата виконується з висоти декількох сот метрів. Перевагами дронів перед більш потужною літальною технікою є менша вартість робіт і те, що дрони, літаючи на невеликій висоті, можуть проводити фотографування навіть при наявності хмар.

Методами фотограмметрії отримані фотознімки зшиваються. Елементи зовнішнього орієнтування (точки, координати яких визначені геодезичними методами) дозволяють побудувати топографічний план місцевості.

За даними аерофотозйомки можна побудувати ортофотоплан. Ортофотоплан будується методом диференціального ортофототрансформування. Ортофотоплан має точну геодезичну опору. На нього наносяться векторні шари - поля, дороги, водні об'єкти та інше. По ньому легко визначати площі різних ділянок.

З ким можна укласти договір на виконання робіт?

Підприємцю, швидше за все, виявиться невигідно купувати дорогий професійний дрон та програмне забезпечення до нього. В такому разі він може укласти договір з фірмою ТОВ "Гільдія Інжиніринг" на постійне або разове обслуговування.

Фахівцями фірми буде проведена аерофотозйомка полів та замовник отримає топографічний план, ортофотоплан і будь-яку іншу інформацію, яка зацікавить його. Кваліфіковані фахівці розрахують площі орних полів та інших угідь; нададуть карти, що відображають схожість рослин і місця загибелі врожаю через хвороби; проведуть моніторинг стану сільськогосподарського виробництва.

Коментарі та запитання:


Іван
Доброго дня! Топозйомку у масштабі 1:2000 ви за допомогою аерофотозйомки виконуєте?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Іван! Так, на ділянках великої площі ми використовуємо метод безпілотної зйомки, що значно дешевше, швидше і достовірніше тахеометричної зйомки. В референс-листі Ви можете ознайомитися з нашими успішно виконаними обєктами.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення


Получить бесплатный расчет стоимости работ по аэрофотосъемке для Вашего объекта
Основная информация про объект изысканий
Ваше имя*
Телефон или email