Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП

Фактори, що дозволяють класифікувати ділянку ЛЕП як складну

З факторів, що ускладнюють обслуговування ЛЕП, можна вказати наступні:

  • скрутні умови (щільна міська забудова);
  • швидке заростання ділянок;
  • частий прояв несприятливих метеоявищ в районі;
  • складний рельєф території;
  • важка прохідність місця.

Аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП

Правила експлуатації ЛЕП передбачають їх огляд з метою оцінки стану. На складних ділянках ці роботи часом ускладнюються можливістю вільного доступу, особливо в несприятливу погоду. На допомогу приходить аерофотознімання. В останні роки аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП виконується з безпілотних літальних апаратів. Мобільність безпілотників, можливість коригувати політ при необхідності більш детального обстеження будь-яких місць, швидке отримання результатів і невисока вартість робіт сприяють їх широкому застосуванню.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Фахівці фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" взяли на озброєння нову методику і пропонують виконання аерофотозйомки на складних ділянках ЛЕП. Дрони, наявні в розпорядженні фірми, є моделями, призначеними для професійного використання. На них встановлена фотоапаратура, що забезпечує отримання знімків з високою роздільною здатністю.

Які параметри ліній електропередачі можна контролювати за допомогою аерозйомки

Дрони мають можливість досить близько наближатися до обстежуваного об'єктів. Фотознімки, зроблені професійною фотокамерою з близької відстані, дають можливість розглянути найдрібніші деталі. Аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП може виконуватися для наступних цілей:

  1. Встановлення точних координат опор ЛЕП.
  2. Перевірка відповідності ширини охоронних і санітарно-захисних зон встановленим нормам.
  3. Визначення стріли провисання і габаритів проводів.
  4. Виявлення наявності сторонніх предметів на лініях електропередачі.
  5. Обстеження стану ізоляторів.

При виникненні аварійних ситуацій аерофотозйомка дозволяє швидко виявити причину аварії. Користуючись планами, панорамними і детальними фотознімками, можна швидко скласти план ліквідації аварії.

Моніторинг складних ділянок ЛЕП

Моніторинг, що представляє собою безперервне спостереження за ділянкою з аналізом інформації, що надходить, є надійним засобом підтримки ЛЕП в справному стані. Дані, що надходять належним чином реєструються, що робить можливим спостерігати за тим, чи намітився процес у розвитку.

Аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП виконується із заданою періодичністю. У разі необхідності (а зробити своєчасний висновок про можливість несприятливого розвитку ситуації дозволяє моніторинг) призначаються додаткові вильоти апарата на трасу.

Матеріали, які може отримати клієнт, який замовив аерофотозйомку складних ділянок ЛЕП

Результатом обробки фотознімків, отриманих з висоти, є топографічні плани, ортофотоплани і тривимірні моделі. При прокладці нових ліній у межах складних ділянок дані матеріали служать джерелом необхідної інформації для вибору місця проходження траси. Також замовнику надаються відомість координат опор, таблиці розрахованих величин стріл провисання проводів і габаритів, а також фотографії ізоляторів.

Під час виконання польоту може вестися відеозйомка. Аерофотозйомка складних ділянок ЛЕП - джерело точних і достовірних даних.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення