Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аналіз ґрунту для будівництва, дослідження грунту

Перш ніж починати будь-який будівельний процес, необхідно провести ряд підготовчих робіт, в які входить і аналіз грунту для будівництва. Знати детальний склад ґрунту просто необхідно для того, щоб визначити подальші дії щодо вибору методу будівництва. Адже від цього залежить вся подальша доля конструкції, її довговічність і безпека людей, які в ній знаходяться.

Аналіз ґрунту для будівництва, дослідження грунту

Виробляємо аналіз ґрунту для будівництва, фундамент при цьому вибираємо оптимальний за формою і складом.

Якщо розглянути геологічні причини руйнування тільки недавно зведених будинків, то можна виділити просідання ґрунту, його спучування, а також підтоплення фундаменту. Просадка може з'явитися на будь-якій ділянці незалежно від типу, якщо були допущені промахи в ході будівельного процесу. Спучування і, як наслідок, перекоси, руйнування, може проявитися, якщо грунт промерзне або в тому випадку, коли він занадто водянистий. Підтоплення фундаменту може виникнути в тому випадку, коли неправильно виконана гідроізоляція на етапі закладки підстави. В такому випадку може з'явитися цвіль і навіть руйнування.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геології для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Щоб ні одна з цих, а також інших не менш небезпечних проблем не торкнулася вашої будівлі, потрібно виконати докладний аналіз ґрунту для будівництва будинку. Якщо ви виберете неправильний тип підстави без попереднього вивчення території, то цілком можливо, що зовсім скоро ви помітите зовсім непривабливі метаморфози з нещодавно відбудованим будинком.

Під час проведення дослідження ґрунту під будівництво потрібно звертати однакову увагу і на грунт, і на ґрунтові води. Найпростіший спосіб дослідження ґрунту для будівництва, який можна застосувати для вивчення невеликих територій і не надто масштабних споруд, буріння розвідувальних свердловин з відбором зразків непорушеної структури. Для простого випадку (невеликі масштаби будівництва, щодо «спокійного» рельєфу) підійде буріння двох-трьох свердловин. Головне, щоб вони були вириті в різних сторонах ділянки, щоб мати більш точну і повноцінну картину. Глибина буріння дозволить взяти проби не тільки твердого грунту, але і ґрунтових вод, які також потрібно детально вивчити. У так званих проблемних випадках або якщо конструкція планується масштабною, великою або її цільове призначення - комунальне користування чи виробнича діяльність, потрібно бурити глибше і більше. Кількість свердловин збільшується, а крім лабораторних аналізів додаються і дослідження в натурі, перевіряється стійкість ґрунту на схилі, щільність і геопатогенні зони, зондується грунт.

Крім вивчення підземних пластів, потрібно приділити увагу і опадам, які найбільше властиві даній місцевості. Якщо вони занадто сильні і часті, то потрібно розрахувати можливість паводків та інших природних катаклізмів, які можуть вплинути на будову. А як кажуть, хто попереджений, той озброєний. З нашою компанією ви будете інформовані про всі небезпеки і зможете моделювати будівельний процес відповідно до цієї інформації. Знаючи можливі наслідки, можна попередити багато проблемних ситуацій, захиститися від них і захистити свій будинок.

У скільки обійдеться аналіз грунту залежить від:

  • виду грунту;
  • кількості взятих проб;
  • складності ділянки.

Деякі намагаються заощадити, зробивши самостійно відбір проб і здійснивши особисто доставку їх в ІЦ. Але тут потрібно враховувати наступний фактор - потрібно точно знати звідки виробляти зразок грунту і з якої глибини, при цьому не порушивши цілісності грунту. Наслідком чого можуть бути неправильні висновки і рішення, що надалі позначиться на самому будівництві об'єкта, а також його експлуатації. Тому краще довірити аналіз грунту досвідченим фахівцям компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Святослав
Доброго дня. Скільки буде коштувати буріння 10 свердловин на на глибину 20 м для майбутнього будівництва під Києвом? 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Святослав! Орієнтовна вартість геології складає від 550 грн за м.п. Для точного розрахунку вартості необхідно розуміти складність та місцезнаходження об’єкту. У вартість входить комплекс робіт - буріння свердловин, відбір проб грунту, їх аналіз у лабораторії, складання науково-технічного звіту. 

Володимир
Доброго дня. Розрахуйте будь-ласка, вартість за попереднє дослідження грунту перед будівництвом будинку? Треба визначити рівень грунтових вод (Київська область).
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Володимир. Вартість аналізу грунту складає від 5000 грн. Спеціалісти проведуть буріння 2-3 свердловин до 8 м, відберуть зразки грунту для аналізу у лабораторії та після перевірки та визначення складу грунту Ви отримаєте геологічний звіт, де буде міститися точна інформація про рівень грунтових вод на земельній ділянці. Разом з тим, будуть надані рекомендації щодо майбутнього будівництва фундаменту будинку.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення