Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аналіз грунту

Перед тим, як починати будь-які роботи на земельній ділянці, її треба дослідити. Мова йде не тільки про зовнішнє вивчення особливостей, яке покладено на геодезію. Необхідно заглибитися і всередину - провести геологічний аналіз грунту. Ця процедура не менш важлива, ніж вивчення поверхні ділянки. Знання про властивості і особливості грунту, а також про ґрунтові води можуть істотно вплинути на порядок і характер робіт на території. Можна сміливо стверджувати, що надійність і довговічність конструкцій, розташованих на ділянці, повною мірою залежать від геологічного аналізу. Якщо правильно його провести і отримати точні показники, значить, ви зробили важливий, можливо навіть ключовий крок до якісного результату.

Аналіз грунту

У ході аналізу потрібно звернути увагу не тільки на вивчення самого ґрунту і ґрунтових вод, але і на кліматичні особливості місцевості. Зокрема, відіграють роль опади та їх кількість. Вони надають вплив на утворення паводкових вод. Будь-які відомості, отримані в ході аналізу, не будуть зайвими. Всі вони в сукупності змальовують загальну геологічну картину території.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по бурінню для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Піддаватися дослідженню можуть різні геологічні елементи. Однак саме грунт - один з найбільш важливих елементів. Будь-яке геологічне вишукування в першу чергу передбачає вивчення ґрунтового складу. Такі дослідження проводяться на ділянках, призначених не тільки під будівництво різної спрямованості, але і для інших потреб. Наприклад, така процедура дуже актуальна по відношенню до земель, що використовуються для сільськогосподарських потреб. У таких випадках дуже важливий мінеральний склад ґрунту і ступінь її забруднення. Адже ці відомості прямо впливають на родючу здатність землі. А це, в свою чергу, - найголовніше у сільському господарстві. Ще одна мета, яку переслідує геологічне дослідження ґрунту - вивчення ступеня її забруднення та наявності в ній небезпечних сполук, металів і інших промислових відходів.

Одне з найбільш негативних, неприємних явищ, яке може бути приховано в надрах вашої землі - це плавун. Плавуном називається дрібний пісок, в якому переважає велика кількість води. Якщо ігнорувати геологічний аналіз, можна побудувати будівлю прямо в місці розташування цього плавуна, що призведе до руйнування конструкції.

Кваліфікований аналіз грунту Київ можуть провести тільки професійні геологи. У них є чіткий механізм дій, який дозволяє провести якісно і правильно кожен з процесів. Першим кроком при аналізі грунту є буріння свердловин, з яких будуть братися зразки землі. Їх аналіз проводиться в лабораторних умовах. У ході аналізу встановлюється склад грунту, його характеристики. Всі дані оформляються в один звіт, який і потрапляє на руки замовнику.

Варто сказати, що ґрунт - вельми складний об'єкт для аналізу. У ньому налічується безліч хімічних властивостей та складових, які можуть позитивно або негативно вплинути на родючість у разі сільськогосподарського застосування, або на надійність конструкції, коли мова йде про будівництво. Треба дуже відповідально підійти до аналізу ґрунту, щоб точно визначити всі необхідні параметри. Щоб аналіз грунту на вашій території був проведений якісно, зверніться до фахівців компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг". З нашою допомогою ви будете мати повне уявлення про те, який ґрунт у вас під ногами і як з ним поводитися. Ці знання допоможуть домогтися результативності при роботах на земельній ділянці незалежно від цілей її використання.

Мета проведення таких робіт, як аналіз грунту полягає в отриманні максимальної інформації про тип ґрунту, його пластичність, пористість, а також до його схильності до пучення під час сильних морозів. Такі дані є дуже цінними. На їх основі робляться висновки з приводу того, який тип фундаменту необхідно закладати. Від точності даних, отриманих при аналізі грунту, залежить якість і надійність майбутньої будівлі або споруди, тому не можна ігнорувати проведення даних робіт і довіряти їх тільки досвідченим кваліфікованим фахівцям.

Коментарі та запитання:


Яна
Що входить у лабораторні дослідження грунту?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Яна. Відібрані зразки грунту проходять аналіз у сертифікованій лабораторії, який визначає ступінь придатності ділянки для забудови. У лабораторії визначаються фізико-механічні показники грунту, такі характеристики як пористість, щільність, рівень грнутових вод (вологість) та ін. Результати досліджень викладаються у геологічному звіті, разом з рекомендаціями по типу фундаменту забудови, відповідно до його геометричних параметрів і навантаження на грунт.

Дмитро
Доброго дня. Мені потрібно визначити як залягають на ділянці грунтові води. Ділянка в Миколаївській області, парк приблизно 5 га. Надаєте такі послуги? Розрахуйте суму з ПДВ.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Дмитро. Варість геології складає 24000 грн. Буде проведене буріння 5 свердловин, глибиною до 8 метрів. По закінченню робіт Ви отримаєте рекомендації як зробити відведення грунтової води та геологічний звіт. Термін виконання робіт - 3 тижні.

Євген
Доброго дня. Цікавить аналіз грунту, для передпроектних робіт. Плануємо будівництво приватного будинку. Треба визначити рівень грунтових вод і аналіз самої води. Яка варітсть цих послуг і термін виконання робіт? м. Львів.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Євген. Вартість робіт складає 7 500 грн. Включає в себе буріння 2-3 свердловин до 6 метрів, відбір зразків грунту, аналіз у лабораторії та геологічний звіт щодо вишукувань на ділянці, включаючи хімічний склад води. 
Термін виконання робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення