Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аудит інженерно-геологічного звіту

Компанія «Гільдія Інжиніринг» проводить повний комплекс геологічних вишукувань з використанням високоякісних приладів, сучасної бурової техніки і згідно діючих нормативів України. До переліку наших послуг входить і аудит інженерно-геологічного звіту, виконаного в минулі роки або сторонніми організаціями.

Склад інженерно-геологічного звіту

За підсумками проведених інженерно-геологічних досліджень формується звітний документ, який складається з наступних розділів:

  1. Вступ.
  2. Аналіз даних минулих досліджень.
  3. Особливості геології ділянки місцевості.
  4. Географія місцевості і техногенні умови.
  5. Результати лабораторних аналізів ґрунтів.
  6. Гідрогеологічні умови території.
  7. Висновки.
  8. Список літератури та використаних матеріалів.
  9. Додатки до звіту.

Геология, Инженерная геология

У вступі інженерно-геологічного звіту описуються цілі і завдання досліджень, відомості про об'єкт і його місцезнаходження, встановлені терміни робіт, методи досліджень і організації, що їх виконують. Також розглядаються матеріали минулих досліджень і можливість їх використання.

Далі описуються техногенні та географічні умови місцевості, в тому числі особливості рельєфу і клімату. Розділ інженерно-геологічного звіту, присвячений ґрунтам, містить інформацію про їх залягання, тип, властивості та характеристики. А також описує вірогідність зміни поведінки і властивостей ґрунту під впливом різних чинників.

Опис гідрогеології місцевості включає в себе оцінку наявності та рівня залягання ґрунтових вод, розташування наземних водойм і їх впливу на заплановане будівництво і експлуатацію майбутнього об'єкта. У підсумку звіту робляться заключні висновки і даються рекомендації по проектним рішенням будівництва.

Крім того в інженерно-геологічному звіті можуть бути присутні інші необхідні розділи, графічні або текстові додатки, результати додаткових досліджень і т.п.

Куди звернутися за аудитом інженерно-геологічного звіту

Компанія «Гільдія Інжиніринг» пропонує свої послуги з пошуку та аналізу даних інженерно-геологічних вишукувань по заданій ділянці місцевості. А також зі складання звітів дослідження геології згідно з усіма державними стандартами. Для збору і аналізу необхідних матеріалів наші кваліфіковані інженери використовують найбільш прогресивні технології і професійне обладнання.

Інженерно-геологічний звіт є основним документом, який відображає результати виконаних геологорозвідувальних робіт. Він зберігається в державному геологічному фонді. Тому особливо важливо, щоб інженерно-геологічний звіт відповідав всім чинним стандартам і вимогам. При формуванні даного документу ми ретельно перевіряємо його повну комплектність і якість оформлення.

Наша компанія може запропонувати відновлення звіту або його відсутніх глав і проведення повного аудиту документу. Також ми надаємо допомогу в створенні першого примірника звіту. В результаті нашої роботи ви отримаєте документ в паперовій та електронній версії в заздалегідь визначеному форматі. Крім того, ми допоможемо створити повний електронний архів документації по заданій ділянці.

Якщо вам потрібен аудит інженерно-геологічного звіту, то фірма «Гільдія Інжиніринг» завжди готова вам допомогти. Наші співробітники добре знають всі тонкощі технічних звітів і оформлять документ швидко, професійно та у відповідності з усіма встановленими нормативами. Неодмінно звертайтеся і ми з задоволенням відповімо на будь-які ваші запитання.

Комментарии и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения