Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Банки, які замовили у нас геодезію і геологію

Банківські філіали сьогодні можна знайти по всій країні навіть в самих невеликих населених пунктах. Сьогодні практично кожен отримує заробітну плату або інші види виплат на банківську картку, а кредитні або обмінні операції відбуваються тільки через банківське відділення. Але найпоширенішим приводом для відвідин банку є оплата комунальних послуг. І хоча сьогодні багато банків активно позиціонують свої інтернет-додатки, які спрощують роботу з клієнтами, відвідання філії для багатьох залишається актуальним і потрібним. Тому банки зводять свої відділення, збільшуючи їх кількість у різних регіонах.

Банки, які замовили у нас геодезію і геологію

Банківські будівлі, як правило, не відрізняються великими масштабами. Якщо мова не йде про великі центральні офіси. Проте і для таких невеликих приміщень, особливо якщо їх зводять з нуля, важливі геологія та геодезія для банківських секторів. Можливо, для будівництва банку не потрібен такий великий набір геодезичних робіт і геологічних тестів, як для великого житлового або розважального комплексу, але є ряд процедур, які найчастіше застосовуються до будівель саме цього призначення.

Геологія для банківських секторів передбачає стандартний набір процедур. Вона необхідна особливо в тих населених пунктах, де місцевість не дуже вивчена. Щоб будинок згодом не прийшов в непридатність, не став руйнуватися, виконати елементарні геологічні аналізи необхідно. Стандартна геологія для банківських секторів складається з буріння декількох свердловин і забору звідти ґрунтового матеріалу. Глибина і кількість свердловин залежить від масштабів майбутньої будівлі. Також доцільно виконати і гідрологію.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Проте найактивніше щодо банківських будівель використовується геодезія для банківських секторів. Вона також допомагає вивчити раніше маловивчену місцевість. Обов'язково проводиться топографічна зйомка. Вона потрібна як при проектуванні нової конструкції, так і для продовження орендних договорів. Часто відділення банків не будуються на купленій компанією землі. Для цих цілей береться площа в оренду. Топографічна зйомка в цьому випадку проводиться при укладенні першого договору і при кожному його продовженні.

Інша послуга, що відноситься до геодезії, яка застосовується до банківських будівель – це винесення меж ділянки в натуру. Винесення меж проводиться спеціальним геодезичним інструментом, що забезпечує повну точність аж до двох сантиметрів. Тому територія, яка планується відводитися під відділення банку, буде відповідати заявленим розмірами. А це важливо при купівлі землі для будівництва або у разі оренди.

Якщо банківська компанія прийняла рішення будувати новий філіал з нуля, то потрібно повне, комплексне дослідження території. Для цього необхідно замовити геологічні і геодезичні дослідження в сукупності. Тільки сума цих показників дозволить розпланувати роботи, скласти грамотний проект і звести надійне відділення, яке буде виконувати свої функції довгі роки. Навіть якщо банк вирішить закрити цю філію, таку будівлю з впорядкованими документами завжди можна здати в оренду.

Компанія «Гільдія Інжиніринг» не перший рік співпрацює з банками. До нашої гордості, ці банківські корпорації у всіх на слуху і є одними з найпопулярніших в нашій країні. Ми виконували комплекси з геології та геодезії для банківських секторів для таких гігантів банківської справи «ПриватБанк», «Укрсиббанк», «Укрсоцбанк», «Південний». Ми пишаємося, що саме нас як партнерів для геодезичних вишукувань вибрали ці компанії. Адже банки відрізняються умінням цінувати час і гроші, а ми повністю виправдали очікування щодо якості і оперативності.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення