Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Невідомий спробував вкрасти тахеометр

Сьогодні, 1 квітня 2018 року, невідомий громадянин з явними ознаками карнавального костюма на тілі намагався викрасти надточний тахеометр разом з тримачем-треногою. Тахеометр в цей час перебував на майданчику і вимірював перепади висот.

Як повідомили в Державному інституті досліджень аномальної першоквітневої поведінки людини, основним мотивом навмисного злочину громадянина став непереборний потяг до приладу, що виникло при первинному зоровому контакті з ним. Про першопричини, які спричинили за собою згаданий вище потяг і настільки зухвалу його реалізацію невідомим, на даний момент ведуться запеклі суперечки.

Так, відомий психолог Юнг в своєму інтерв'ю від 30.02.2018 року наполягає, що ця поведінка залученого суб'єкта - результат мимовільного виконання прагнень колективного несвідомого.

Доводить експерт свою точку зору результатами проведеного напередодні опитування Держінституту досліджень аномальної першоквітневої поведінки людини. А саме, близько 80% респондентів, які брали участь в діалозі, відзначали виникнення непереборної спраги пригод, буквально з'являється з нізвідки з першими променями сонця, що першого числа, четвертого місяця, кожного року Сонця. Решта 20% не відповіли, але соціологи, які проводять усне анкетування, відзначили іншу вельми незвичайну деталь.

- Мій досвід роботи з соціальними опитуваннями - понад 14 років! - дивується працівниця Держінституту досліджень аномальної першоквітневої поведінки людини Ірина (своє прізвище дівчина не уточнила). Але такого результату я ще не бачила. Кожен респондент, який утримався від однозначної відповіді, покривався червоним нальотом і швидко ретирувався. Про що це мені говорить? Люди бояться бути щирими, я це так розумію. Вони хочуть зробити щось веселе, зухвале і дурне, але чомусь соромляться цієї спраги, яку нині вважаю недостойною. Я думаю, даремно. Тому що, знаєте, тільки якщо у вас в душі живе дитина, ви здатні відчувати істинний кайф від життя. А дитині всередині вас потрібно харчуватися дурницями. Так, і живемо ми один раз, панове. Всього один, потрібно встигнути максимум ...

А ми поки повертаємося до теми матеріалу, чим же все-таки закінчилася історія з невдалим викраденням? Невідомий був затриманий. Співробітник компанії Гільдія Інжиніринг, який побажав зберегти статус інкогніто, сміливо кинувся рятувати з зухвалих рук викрадача розгублений інструмент на тринозі.

Володіючи досконало бойової філософією у-шу, сміливий геодезист бадьоро притиснув м'яку голову невідомого до берези (див. Фото, ексклюзивний фоторепортаж про викрадення тахеометра) і змусив блискавично зізнатися в злочинницькому намірі.

Пояснення сенсу такого злорішення, як вже було зазначено раніше, від невдалого викрадача отримати не вдалося. Але він з явними ознаками карнавального костюма зебри, завдяки істинно професійним навичкам роботи з клієнтами співробітників фірми Гільдія Інжиніринг, все-таки довелося подивитися на свій вчинок з боку. І постидатися.

Упевнившись в наявності самоосуду, співробітник-інкогніто відпустив колишнього ймовірного тахеометропохітітеля геть. Але перед розставанням останній просив нас запам'ятати, що дурні і смішні вчинки хоча б раз на рік здійснювати потрібно. Інакше, буде дуже нудно жити. І ми згодні з ним на всі сто!

Всі фотоматеріали і сюжет - справжня непохитна правда ☺


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення