Геодезия, геология, топосъёмка от сертифицированного исполнителя "Гильдия Инжиниринг" по Украине


Топографо-геодезичний план М 1:2000 і викопіювання для генплану населеного пункту

Генеральний план населеного пункту, за українським законодавством, вважається основним видом містобудівних документів. Використовується він на місцевому рівні. Головне його завдання - це регулювання довгострокової стратегії планування забудови площі населеного пункту. Затверджується цей документ обов'язково з розрахунку всіх інтересів територіальної громади і державних інтересів, а також інтересів приватних осіб, що проживають на даній території. Для різних населених пунктів є різні нюанси затвердження генерального плану, але є один момент, який загальний для всіх: це топографічна основа, топоплан масштабу 1:2000.

Топоплан 1:2000 для розробки генпланів населених пунктів

Топоплан масштабу 1:2000 - це документ, на основі якого проводиться планування підключення об'єкта або об'єктів до електромережі, водопостачання і розбивки газових ліній.

Саме завдяки цьому досить докладному, але не надто детальному, масштабуванню можна зрозуміти всі основні моменти, на які слід звернути увагу при підключенні комунікацій та будівництві інших лінійних об'єктів. При створенні топографо-геодезичного плану для населеного пункту (села, селища або міста) робоча група обов'язково виїжджає на місце для проведення обов'язкових обмірів.

Выкопировка из топографо-геодезического плана, м 1:500 и м 1:2000

Для проведення вимірів використовується ручний інструмент і безпілотні літальні апарати. Крім того, отримані матеріали перевіряються на декількох рівнях і, що дуже важливо, обробляються надсучасними спеціальними комп'ютерними програмами за участю кваліфікованих інженерів.

Двохтисячний план є основою для розробки генерального плану населеного пункту, починаючи від кількох тисяч жителів, закінчуючи містами-мільйонниками. Топопланплан М 1:2000 використовується також при проектуванні в житловому масиві:

  • будь-яких лінійних об'єктів: транспортна розв'язка, пішохідних і велодоріжок, зелених зон;
  • газовода, водоводу: тут йде мова як про закладення абсолютно нових комунікації, так і про реставрацію старих або розширення мережі постачання;
  • проектування залізничних транспортних розв'язок, починаючи від вокзальних лінії, закінчуючи невеликими станціями;
  • проектування будівництва різних кварталів, зон відпочинку, спортивних майданчиків;
  • проектування студентських містечок, лікарняних містечок та інше.

Увага!

Компанія готова надати послуги з виготовлення викопіювання і топографо-геодезична плану будь-якого населеного пункту будь-якої складності в масштабі 1:2000. Ми працюємо офіційно, фірма готова надати всі необхідні документи для фізичних або юридичних осіб.

Ми працюємо як з уже наявною документацією, так і комбінуючи дані, отримані на виїздах і в архівних документах. Якщо архівним планом за віком більше 5 років, є дуже велика ймовірність того, що вони вже не актуальні. Тому для того, щоб отримати адекватне викопіювання або топографо-геодезичний план, потрібно обов'язково виїжджати на місцевість і проводити контактні виміри.

Викопіювання з топографо-геодезична плану 1:2000

Викопіювання - це зняття частини плану для тих чи інших потреб. Найчастіше викопіювання вимагається для підключення до газоводу, водоводу або електрики окремої ділянки або декількох ділянок.

На відміну від багатьох інших компаній, що надають аналогічні послуги, наші інженери працюють не тільки з тими документами, які можна відшукати в архівах. Перш за все, ми виїжджаємо на місцевість для того, щоб визначити, наскільки наявні документи на даний момент актуальні. І тільки після візуальної діагностики ми можемо визначити, чи можна задовольнятися наявними і архівними записами або для того, щоб надати вам максимально адекватну документацію, потрібно провести додаткові виміри на місцевості високоточного обладнання. Викопіювання потрібна для виконання таких завдань:

  • будівельні роботи;
  • щоб отримати дозвіл на підведення комунікацій будь-якого типу (електрика, каналізація, газ або вода);
  • власне, дозвіл на початок і проведення будь-яких реставраційних робіт або налаштувань;
  • приватизація земельних наділів, отримання земельних наділів у держави, інше.

Які б не були остаточні цілі для викопіювання з топографо-геодезична плану 1:2000, потрібно мати на увазі, що цей документ повинен бути максимально точним. Крім того, такі документи обов'язково повинні бути завірені фірмою, у якої є офіційна державна ліцензія на проведення подібних робіт.

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що поставлене ​​перед нами завдання буде виконано в стислі терміни і на дуже високому рівні якості.

Щоб отримати детальну консультацію з будь-якого вас питання, телефонуйте за вказаним номером телефону. Ми завжди на зв'язку. Консультація безкоштовна!

 


Комментарии и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения