Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Корисна інформація та поради: геодезія, геологія, проектування

Генеральный план населенного пункта, по украинскому законодательству, считается основным видом градостроительных документов. Используется он на местном уровне. Главное его задача — это
Який фундамент потрібен для піску? А чи можна будувати комплекс на чорноземі? А який фундамент потрібен для глини?

Якщо Вам цікава тема лінійних об'єктів та якщо Ви зацікавлені в тому, щоб знайти працюючий, бюджетний і найменш витратний за часом спосіб закладки нової системи комунікацій (газоводи, водопроводи, теплокомунікації, нафтопроводи) або ремонту (планового або термінового) старої системи, значить Ви нарешті знайшли потрібних фахівців

Обов’язковим етапом попередніх робіт перед проектуванням будівель та споруд є геологічне дослідження ґрунтів на ділянці будівництва. Під час виконання геології ділянки досліджується структура, склад та характеристики ґрунтів. Це робиться для прийняття вірних рішень на етапі проектування та наступного зведення фундаменту будівлі або споруди.


Топографічна зйомка з узгодженням – це обов'язкова процедура для вивчення ділянки, після проведення якої складається докладний план. В цей план входять абсолютно всі об'єкти, що знаходяться в межах кордону ділянки, а також, у більшості випадків, базові об'єкти, які з нею межують. Топографічний план завжди фіксує всі водні об'єкти, будівельні; зелені насадження, перепади висот і, обов'язково, абсолютно всі лінії комунікацій.


Будівництво нових автомобільних і залізничних трас, реконструкція існуючих, з метою підвищення їх безпеки і комфорту, є завданнями першорядної важливості в багатьох областях України. Якісно провести необхідні топогеодезичні роботи, основною з яких є топографічна зйомка для будівництва доріг, можливо, скориставшись послугами фірми «Гільдія Інжиніринг». Топозйомка включає в себе комплекс робіт, спрямованих на отримання геодезичних даних про досліджуваному ділянці, створення топографічних планів і профілів місцевості.


Зведення таких енергетичних об'єктів, як теплові електростанції, вимагає обґрунтування на базі даних попередніх інженерних вишукувань. Компанії, які проводять геодезичні та геологічні вишукування для ТЕС, надають проектувальникам відомості, що дозволяють оцінити можливість розміщення комплексу ТЕС на обраному ділянці, уточнити місце розташування об'єктів, запланувати заходи інженерного захисту земель і споруд від небезпечних процесів.


В наш час, коли електричної енергії не вистачає, й до того ж вона весь час дорожчає, багато країн переходять на сонячні електричні станції. В Україні теж можна почати будувати такі електростанції, адже широта, на якій знаходиться наша країна, дозволяє зайнятися будівництвом й забезпеченням себе таким видом енергії, але спочатку треба провести вишукування під сонячну електростанцію.


Якщо ви вирішили побудувати котедж, будинок або невеликий будиночок на дачі, в подальшому буде стояти питання: а як підключитися до централізованого електропостачання.


Згідно з нормативними документами, термін дії документації з досліджень грунту становить три роки. Цей закон діє тільки на великомасштабне і промислове будівництво.


Сьогодні, 1 квітня 2018 року, невідомий громадянин з явними ознаками карнавального костюма на тілі намагався викрасти надточний тахеометр разом з тримачем-треногою. Тахеометр в цей час перебував на майданчику і вимірював перепади висот.


Як отримати землю за пільгами учасника АТО? Для початку, потрібно добре вивчити Єдиний державний реєстр земельних ділянок, визначитися з місцем отримання, тобто територіально.


Як отримати землю за пільгами учасника АТО? Для початку, потрібно добре вивчити Єдиний державний реєстр земельних ділянок, визначитися з місцем отримання, тобто територіально.


Способом попередження тріщини в стіні є комплексні геологія і геодезія перед проектуванням конструкції. Отримавши детальну інформацію про структуру ґрунту, інженер-проектувальник зможе підібрати такий тип фундаменту, який забезпечить максимально однорідну усадку.


Проектувати фундамент для кожного окремого випадку повинен кваліфікований фахівець, досвідчений інженер, який зможе на основі даних по геології запропонувати найкращий варіант фундаменту, той тип фундаменту, який буде максимально довговічним, але при цьому не потребують зайвих капіталовкладень.


Будь-яка автозаправна станція - це об'єкт підвищеної контролю, абревіатура АЗС дослівно розшифровується як автомобільна заправна станція, тобто комплекс, який безпосередньо працює з вибухонебезпечними речовинами.


Ви купили ділянку землі під будівництво заміського будинку, котеджу і т.п. В першу чергу необхідно знати особливості закладення фундаменту вашого будинку.


Одним з ключових моментів при виборі типу, матеріалу і глибини закладки фундаменту є визначення глибини промерзання грунту. Цей фактор безпосередньо пов'язаний з тим, наскільки надійною буде конструкція всієї будівлі, адже від якості його заснування залежить стійкість і довговічність будівлі.


Розкрити плюси і мінуси будь-якої земельної ділянки, які можуть відбитися на можливості, терміни і вартість запланованого на ній будівництва, Ви можете, скориставшись послугами компанії «Гільдія Інжиніринг». Фірмою проводяться комплексні інженерні вишукування. У тому числі вивчається і геологія ділянки.


Топографічні карти і плани, виготовлені в багатьох країнах, можуть бути прочитані будь-яким фахівцем, знайомим з азами геодезії і топографії. Можливо це, завдяки тому, що основні умовні позначення на топозйомка універсальні в усьому світі.


З необхідністю виготовлення таких документів, як викопіювання і ситуаційний план, Ви можете зіткнутися при отриманні містобудівних обмежень і технічних умов для будівництва, а також коли спробуєте підключити нове або реконструйоване приміщення до мереж електропостачання, водопроводу, каналізації чи інших інженерних комунікацій.


Застосування засобів малої авіації в сільському господарстві не можна назвати нововведенням. Уже кілька десятиліть літальні апарати приносять відчутну користь при обробленні полів.


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


Територія України становить інтерес не тільки зручним географічним розташуванням і відносно м'яким кліматом. Крім всесвітньо відомих чорноземних степів наша країна багата численними видами корисних копалин, маючи все необхідне для розвитку промисловості і економіки.


Що таке фотозйомка? Як впливає фотозйомка земельної ділянки на прибуток? Переваги проведення фотозйомки та фотозйомка поля дроном - відповіді в цій статті.


В цій статті ми ділимося інформацією про те, що вивчає інженерна геологія грунтів, які інженерно геологічні роботи проводяться для вивчення будівельних характеристик грунтів, а також про доцільність інженерно-геологічних вишукувань.


Чи знаєте Ви, що таке топографічна зйомка і чому в наш час без неї неможливо обійтися? У цій статті Ви дізнаєтесь все про топозйомку, які об'єкти вона відображає і який вид топознімання найпопулярніший.


На чому не можна економити при проектуванні будівництва, причини несприятливих процесів зведеного будинку, а також дізнатися що таке геологія і інженерно-геологічні вишукування, Ви зможете в цій статті.


Услуги геодезиста, геолога, землеустроителя а так же остальной группы специалистов от компании «Гильдия Инжиниринг» дает вам возможность получить точные и оперативные сведения о ваш участок, а значит – уверенность в ваших действиях согласно действующего законодательства.

Каждый из этапов строительства, приватизации является важным в той или иной степени. Качественное выполнение каждого из них гарантирует надежность всей конструкции и достоверности документации. Подготовительный этап является решающим. Именно от него зависит, насколько правильно будут выполнены изыскательские, строительные и кадастровые услуги. Все должно начинаться с услуг геодезиста, геолога, землеустроителя. Именно в ходе этих исследований можно получить полные сведения о местности, на которой планируется возведение конструкции. Выполнять геодезические исследования должны компании, имеющие специальные разрешения на данный вид работ, соответствующие сертификаты. Компания «Гильдия Инжиниринг» работает официально, имеет все необходимые разрешительные документы и лицензии. Инженерная геодезия вместе с нашей компанией становится доступнее и оперативнее. Мы выполняем все необходимые измерения участка и прилегающих территорий, а также на основании полученных полевых данных составляем чертежи, проводим соответствующие вычисления. Это делается для того, чтобы можно было правильно расположить все конструкции на заданной территории.