Корисна інформація та поради: геодезія, геологія, проектування

Ви купили ділянку землі під будівництво заміського будинку, котеджу і т.п. В першу чергу необхідно знати особливості закладення фундаменту вашого будинку.


Одним з ключових моментів при виборі типу, матеріалу і глибини закладки фундаменту є визначення глибини промерзання грунту. Цей фактор безпосередньо пов'язаний з тим, наскільки надійною буде конструкція всієї будівлі, адже від якості його заснування залежить стійкість і довговічність будівлі.


Розкрити плюси і мінуси будь-якої земельної ділянки, які можуть відбитися на можливості, терміни і вартість запланованого на ній будівництва, Ви можете, скориставшись послугами компанії «Гільдія Інжиніринг». Фірмою проводяться комплексні інженерні вишукування. У тому числі вивчається і геологія ділянки.


Топографічні карти і плани, виготовлені в багатьох країнах, можуть бути прочитані будь-яким фахівцем, знайомим з азами геодезії і топографії. Можливо це, завдяки тому, що основні умовні позначення на топозйомка універсальні в усьому світі.


З необхідністю виготовлення таких документів, як викопіювання і ситуаційний план, Ви можете зіткнутися при отриманні містобудівних обмежень і технічних умов для будівництва, а також коли спробуєте підключити нове або реконструйоване приміщення до мереж електропостачання, водопроводу, каналізації чи інших інженерних комунікацій.


Застосування засобів малої авіації в сільському господарстві не можна назвати нововведенням. Уже кілька десятиліть літальні апарати приносять відчутну користь при обробленні полів.


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


У чому складність вимагає особливого підходу при будівництві будівель і споруд Києва?


Територія України становить інтерес не тільки зручним географічним розташуванням і відносно м'яким кліматом. Крім всесвітньо відомих чорноземних степів наша країна багата численними видами корисних копалин, маючи все необхідне для розвитку промисловості і економіки.


Що таке фотозйомка? Як впливає фотозйомка земельної ділянки на прибуток? Переваги проведення фотозйомки та фотозйомка поля дроном - відповіді в цій статті.


В цій статті ми ділимося інформацією про те, що вивчає інженерна геологія грунтів, які інженерно геологічні роботи проводяться для вивчення будівельних характеристик грунтів, а також про доцільність інженерно-геологічних вишукувань.


Чи знаєте Ви, що таке топографічна зйомка і чому в наш час без неї неможливо обійтися? У цій статті Ви дізнаєтесь все про топозйомку, які об'єкти вона відображає і який вид топознімання найпопулярніший.


На чому не можна економити при проектуванні будівництва, причини несприятливих процесів зведеного будинку, а також дізнатися що таке геологія і інженерно-геологічні вишукування, Ви зможете в цій статті.


Услуги геодезиста, геолога, землеустроителя а так же остальной группы специалистов от компании «Гильдия Инжиниринг» дает вам возможность получить точные и оперативные сведения о ваш участок, а значит – уверенность в ваших действиях согласно действующего законодательства.

Каждый из этапов строительства, приватизации является важным в той или иной степени. Качественное выполнение каждого из них гарантирует надежность всей конструкции и достоверности документации. Подготовительный этап является решающим. Именно от него зависит, насколько правильно будут выполнены изыскательские, строительные и кадастровые услуги. Все должно начинаться с услуг геодезиста, геолога, землеустроителя. Именно в ходе этих исследований можно получить полные сведения о местности, на которой планируется возведение конструкции. Выполнять геодезические исследования должны компании, имеющие специальные разрешения на данный вид работ, соответствующие сертификаты. Компания «Гильдия Инжиниринг» работает официально, имеет все необходимые разрешительные документы и лицензии. Инженерная геодезия вместе с нашей компанией становится доступнее и оперативнее. Мы выполняем все необходимые измерения участка и прилегающих территорий, а также на основании полученных полевых данных составляем чертежи, проводим соответствующие вычисления. Это делается для того, чтобы можно было правильно расположить все конструкции на заданной территории.