Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Буріння свердловин, орієнтир цін

Одним з видів діяльності нашої організації є буріння свердловин. Буріння проводять на першому етапі геолого-інженерних вишукуваннях для будівництва будівель,   споруд, при їх реконструкції і обстеженні.

Буріння при інженерно-геологічних вишукуваннях

На попередньому етапі будівництва нової будівлі або споруди, для вивчення фізико-механічних властивостей ґрунтів, вивчення гідрогеології ділянки забудови необхідно провести буріння з відбором моноліту, з подальшим дослідженням його в лабораторних умовах. Це необхідно для достовірності досліджень і адекватного розрахунку фундаменту. Вивчення гідрогеологічних умов ділянки забудови важливі, щоб в майбутньому не було просідання будівлі, появи води в підвалі вашого будинку. Буріння для інженерно-геологічних вишукувань в залежності від геологічних умов будівельного майданчика виробляють різними методами:

  • ударно-канатним без обсадки;
  • ударно-канатним з обсадкою желонкою;
  • колонковим;
  • шнековим;
  • ручним.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по бурінню для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

В процесі буріння проводять відбір моноліту керна з глибини 6 м і більше. Наша організація проводить буріння способом, передбаченим будівельними нормами і правилами. Наш парк бурових верстатів складається з сучасних 4-х бурових установок. Компактні габаритні розміри установок на основі причепа, пікапа, ГАЗ-66, дозволяють проводити буріння до 35 метрів в самих важкодоступних місцях. Діаметр буріння - 135 мм. Мала вага і транспортабельність наших бурових установок значно розширюють географію для буріння свердловин, адже легковий автомобіль проїде на будь-який майданчик за прийнятні гроші.

  • віддаленість об'єкту від основної технічної бази нашої організації;
  • геологія ділянки;
  • глибина свердловини;
  • складність робіт.

В тому випадку, якщо природні умови місця будівництва не зовсім сприятливі, тобто грунти м'які, пухкі, є варіант будівництва на буронабивних палях. У практиці наших робіт стає популярним фундаменти на геошурупах і палях. Проходка свердловин під палі ведеться шнековим буром. Ціна буріння під палі залежить від проектованої глибини, діаметра, геологічних умов місцевості, доставки бурової техніки до місця робіт. Ціна погонний метра такого буріння від 600 гривень.

Ми пропонуємо вам свої технології і ціни буріння свердловин. Наші фахівці виконають роботу на високому та якісному рівні. Наявна в організації сучасна техніка, новітні матеріали, обладнання дозволять отримати точний результат дій наших бурових майстрів. Ми запропонуємо вам пораду з приводу складання техзавдання, визнач кількість свердловин і їх глибину буріння. Ми як геологи з досвідом від 10 років даємо рекомендації по фундаментах для проектувальника! Будемо вдячні за ваш коментар під цією статтею.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення