Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Буріння свердловин

Одним з видів діяльності нашої організації є буріння свердловин. Буріння проводять на останньому етапі геолого-інженерних вишукуваннях для будівництва будівель, споруд, при детальній розвідці корисних копалин, пошуках на воду.

Буріння при інженерно-геологічних вишукуваннях

При на попередньому етапі будівництва нової будівлі або споруди, для вивчення фізико-механічних властивостей грунтів, вивчення гідрогеології ділянки забудови необхідно провести буріння з відбором керна, з подальшим дослідженням його в лабораторних умовах. Це необхідно для довговічності і міцності споруди. Вивчення гідрогеологічних умов ділянки забудови важливі, щоб в майбутньому не було просідання будівлі, появи води в підвалі вашого будинку. Буріння для інженерно-геологічних вишукувань в залежності від геологічних умов будівельного майданчика виробляють різними методами:

  • ударно-канатним напів-ручним;
  • колонковим.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по бурінню для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

В процесі буріння проводять відбір керна з глибини 6 м і більше. Наша організація проводить буріння буром, встановленим на мобільного самохідної установки. Наш парк бурових машин складається з сучасних 3-х бурових установок. Компактні габаритні розміри установок на основі причепа і пікапа, дозволяють проводити буріння до 20 метрів в самих важкодоступних місцях. Діаметр буріння - 127 мм. Мала вага і транспортабельність наших бурових установок значно розширюють територію для буріння свердловин, адже легковий автомобіль проїде на будь-яку ускладнену місцевість.

  • віддаленість об'єкту від основної технічної бази нашої організації;
  • геологія ділянки;
  • глибина свердловини;
  • складність робіт.

У тому випадку, якщо природні умови місця будівництва не зовсім сприятливі, тобто грунти м'які, пухкі, є варіант будівництва на буронабивних палях. У практиці наших робіт стає популярним буріння для паль. Таке буріння використовується також для зміцнення фундаментів старих будівель. Проходка свердловин під палі ведеться шнековим буром. Ціна буріння під палі залежить від проектованої глибини, діаметра, геологічних умов місцевості, доставки бурової техніки до місця робіт. Ціна погонний метра такого буріння від 350 гривень.

Ми пропонуємо вам свої технології і ціни буріння свердловин. Наші фахівці виконають роботу на високому та якісному рівні. Наявна в організації сучасна техніка, новітні матеріали, обладнання дозволять отримати неперевершений результат дій наших бурових майстрів. Вони проконсультують вас з приводу експлуатації свердловини. Ми даємо гарантію якості послуг. Ціни у нас прийнятні. Вибір за вами

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення