Буріння на воду - облаштування експлуатаційних свердловин

Хочете більше не залежати від центрального водопостачання? Хочете більше не витрачати шалені гроші за оплату комунальних послуг? А ще - бути впевненими в тому, що вода буде завжди, незалежно від настрою міськводоканалу? Рішення є: буріння свердловин на воду - ціна спокою і впевненості в завтрашньому дні.

  • Буріння свердловин на воду - це розумне рішення, яке гарантовано забезпечить комфорт, зручність і впевненість у завтрашньому дні.
  • Буріння свердловин на воду - це мінімальні капіталовкладення сьогодні і економія протягом усього подальшого життя.
  • Буріння свердловин на воду - це не тільки внесок в майбутнє економічне благополуччя, це ще й внесок у власне здоров'я.

Всі знають, що вода з водопроводу наскрізь просякнута залишками хлору, гнильними бактеріями, які десятиліттями розвивалися старих трубах. ТОВ "Гільдія Інжиніринг" готове надати найякісніші послуги з буріння свердловин на воду, а в разі потреби - навіть взяти на себе роботу з документами, що дозволяють експлуатація свердловини.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по бурінню для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Для того, щоб пробурити експлуатаційну свердловину на воду, для початку потрібно визначитися з глибиною залягання водоносного шару в даній конкретній місцевості. Для цього або проводять радарний сканування ґрунту, або споруджують розвідувальні свердловини. Другий варіант більш надійний, так як за допомогою розвідувальних свердловин можна не тільки визначитися з тим, чи є в наявності в даній місцевості вода, але з тим, чи придатна ця вода для так званих кухонних цілей. Адже ні для кого не секрет, що не на кожній території вода придатна для питних цілей без додаткової фільтрації.

До слова, навіть якщо води, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, на ділянці виявлено не буде, можна використовувати додаткову фільтрацію. Отже, перш ніж приступати до розробки експлуатаційної свердловини для гідровидобутку, потрібно визначитися з глибиною залягання водоносного шару.

Якщо водоносний пласт, придатний для вживання людиною, буде знайдений на глибині понад 20 м, то для буріння свердловини, спираючись на сучасне українське законодавство, можливо, потрібно буде отримати дозвіл. Крім того, буріння свердловин на глибину від 20 м і більше може бути пов'язане з ризиками порушення екологічних норм, тому в такому питанні необхідно спиратися тільки на послуги кваліфікованих фахівців.

Буріння артезіанських свердловин. Питання та відповіді

Видобуток артезіанської води з артезіанських свердловин (свердловини глибиною понад 50 метрів) можлива, тільки якщо буде доведено відсутність альтернативного джерела води. При цьому якщо видобуток води з артезіанської свердловини буде здійснюватися для особистих цілей, то платити податки не потрібно. Якщо ж артезіанська вода добувається не тільки для особистих цілей, а й в комерційних, в такому випадку доведеться платити за експлуатацію артезіанської свердловини державі, перераховуючи фінанси у вигляді податків.

А тепер настав час розповісти, чому вода з артезіанської свердловини вважається наскільки корисною. Геологи розрізняють три водоносних горизонти, останній - артезіанська вода.

Артезіанська вода завжди обмежена глинистими і кам'янистими шарами, які блокують потрапляння грунтових вод і дощових зливів в надра джерела. Артезіанська свердловина - це чиста природна вода, яка зародилася в серці Землі і не була схильна до антропогенному впливу. Чи не розкладалися в ній органічні сполуки, не потрапляли туди і інші шкідливі речовини. Дощові води в неї не просочуються, саме тому артезіанська свердловина вважається кристально чистою і водичка з неї дуже корисна для здоров'я.

Види буріння свердловин

Спосіб буріння свердловини вибирається залежно від грунту. Найчастіше актуальний шнековий спосіб. Шнек - це такий вид бура, на якому канітельние способом намотана сталева стрічка, що викидає непотрібну землю на поверхню. Шнек - найшвидший спосіб буріння, але він не підходить, якщо в землі є тверді включення, також шнек не актуальний, якщо в грунті залягла товстим шаром глина.

У будь-якому випадку, спосіб буріння свердловини вибирається після детального вивчення структури грунту досвідченими інженерами.

Якщо присутні кам'янисті включення, то найчастіше використовується роторний спосіб. За допомогою такого методу порода дробиться за допомогою долота. Роторний спосіб ефективний навіть в гранітних або вапнякових грунтах.

Увага! Не рекомендується бурити свердловину на відстані від житлового приміщення або іншої конструкції менш ніж в 3 метри. В іншому випадку фундамент конструкції може бути порушений.
Увага! Підсумкова ціна на буріння свердловини буде залежати від використовуваного способу буріння, типу грунту, матеріалу труб для облаштування свердловини, а також від типу використовуваного фільтра.

Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" проводить буріння свердловин під ключ, також на Ваше замовлення ми можемо підвести водопровід від Вашої свердловини безпосередньо до будинку. В повний перелік послуг входить можливість установки насоса, облаштування артезіанської свердловини глибиною понад 100 метрів. Всі етапи роботи будуть детально обговорені із замовником, в процесі переговорів буде складено детальний прейскурант цін.

Ми несемо відповідальність за якість і прозорість своєї роботи, наші клієнти завжди розуміють все витратні статті при будь-якій формі замовлення. Для отримання додаткових консультацій Ви можете зв'язатися з нами за вказаною вище номером, написати на адресу електронної пошти або ж залишити заявку для зворотного зв'язку, після якої наш менеджер-консультант обов'язково з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення