Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Бурові роботи

Проведення геологічних вишукувань на ділянці, призначеній під будівництво, неможливе без бурових робіт. Проте, проводити їх можуть тільки фахівці з відповідною кваліфікацією і за допомогою спеціалізованої техніки. При цьому варто врахувати, що на кожній ділянці грунти різноманітні і неоднорідні, і бурові роботи потрібні для отримання достатньої кількості зразків ґрунту.

Бурові роботи − універсальний метод якісного дослідження грунту

Визначитися, яка кількість свердловин необхідна для найбільш повних і достовірних даних, можуть професійні геологи-інженери фірми  ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Також, важливі глибина і діаметр свердловин, які також визначають фахівці на основі нормативних документів, і після проведення попередніх досліджень: збирання та обробки матеріалів геологічних вишукувань минулих років, рекогносцирувальних обстежень та топографічної зйомки. Підсумкова ціна досліджень геологів багато в чому залежить від складності буріння.

Бурові роботи: основа досліджень

Кожен забудовник хоче швидше закінчити попередні етапи і почати безпосередньо будівництво об'єкта. Однак, термін виконання геологічних заходів залежить від бурових робіт, які по праву вважаються найбільш трудомістким і досить дорогим видом вишукувань при даних випробуваннях. Але при цьому, бурові роботи − точний і ефективний метод отримання інформації про ґрунти на ділянці:

 • фізико-механічних властивостей;
 • хімічному складі;
 • геологічну будову;
 • гідрогеологічних умов.

Такі дані допомагають вивчити природну основу проектованих об'єктів, зробити точний прогноз їх можливої зміни при динамічному впливі об'єкта і максимально правильно підібрати будматеріали для фундаменту.

Особливості виконання бурових робіт

Бурові роботи при вишукуваннях, можливо здійснювати абсолютно в різних умовах: в акваторії, в горах і пустельній місцевості, на суші і в болотистих районах. Свердловини виконуються різного діаметру і на будь-яку необхідну глибину. Найчастіше, буріння проводиться механічним способом (за допомогою великогабаритної бурової техніки). Іноді, залежно від цілей інженерно-геологічних вишукувань, бурові роботи виконуються переносними верстатами або вручну. Найчастіше ці способи буріння використовуються в підвальному приміщенні або в умовах щільної забудови, коли немає можливості проїзду великогабаритної техніки.

Крім буріння, спорудження свердловин вимагає виконання наступних робіт:

  Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
  Основна інформація про об'єкт досліджень
  Ваше ім'я*
  Телефон або email
 • планування території;
 • установка і демонтаж техніки;
 • підготовка промивного агента;
 • занурення обсадної труби;
 • витяг обладнання.

У процесі цих заходів відбирається велика кількість зразків грунтів, які в подальшому  ретельно досліджуються геологами в спеціалізованій лабораторії. Саме на цьому етапі досліджень визначається несуча здатність ґрунтів.

Коли необхідне проведення бурових робіт?

Бурові роботи при роботі інженерів-геологів потрібні на будь-якому будівельному майданчику, незалежно від того, зводитися новий будинок або проводяться реконструкційні заходи вже збудованого об'єкта. Також, буріння свердловин необхідне при реставрації будівель і для дослідження фундаменту. Щоб зробити замовлення на проведення інженерно-геологічних вишукувань, вам достатньо зателефонувати за телефонами вказаними на сайті. Сучасна бурова техніка та інше необхідне для бурових робіт обладнання, дозволять нам виконати всі роботи в найкоротші терміни. А демократична ціна і професіоналізм персоналу фірми «Гільдія Інжиніринг» вас обов'язково порадує.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення