Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Мета детального плану

Цільове призначення детального плану може бути різним. Насамперед слід розібратися що це таке. Детальний план території - це документ, на якому відображено план певної ділянки конкретного населеного пункту.

Мета детального плану

Детальний план території може відображати:

 • територію або кілька територій, за межами міста або іншого населеного пункту, які мають певне цільове призначення. До таких територій належать рекреаційні, оздоровчі, курортні, виробничі, дачні і т. д.;
 • ділянки за межами населених пунктів, для зведення на ній будівель або споруд;
 • структурно-планувальні елементи, розміщені на певній території.

Будь-який детальний план території розробляється на основі затверджених генпланів, містобудівної документації згідно чинного законодавства. Для розробки даного роду документації використовуються містобудівна і кадастрова документація.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Що стосується такого поняття, як цілі детального плану, то вони можуть бути різноманітними. Такий план може знадобиться для можливості розглянути певний населений пункт в більшому масштабі, ніж на генплані. Детальний план території може знадобиться для визначення:

 • функціонального призначення забудови певної земельної ділянки за межами населеного пункту, на якому планується будівництво будівлі або споруди;
 • всіх можливих обмежень у використанні земельної ділянки;
 • послідовності реконструкції будівель;
 • необхідність у зведенні підприємств та установ, діяльність яких спрямована на обслуговування, а також визначення місць їх розміщення;
 • напрямки і послідовність, а також обсягів діяльності, спрямованої на:
  • використання підземного простору;
  • озеленення і створення паркових зон;
  • захист навколишнього середовища, а також поліпшення його стану;
  • організацію як транспортного, так і пішохідного руху. До них відноситься і створення велодоріжок, тротуарів, місць для паркування;
  • створення інженерно-транспортної інфраструктури і т. д.

Мета детального плану може бути виражена в уточненні в більш великому масштабі положень, відображених у генеральному плані населених пунктів та схеми планування території районів. Також у розробці детального плану потребують при формуванні принципів планування організації забудови, при уточненні цільового призначення території, при виявленні й уточненні природних ресурсів, якими володіє територія, для застосування їх у різних видах діяльності.

Детальний план для районів і кварталів певних населених пунктів складається з графічних і текстових матеріалів, які розробляються з урахуванням усіх відповідних норм та вимог відповідно до технічного завдання на розробку даного плану.

При розробці детального плану враховуються інвестиційні наміри з приводу будівництва на період реалізації 3 - 7 років. Якщо в генеральний план були внесені які-небудь зміни, які відносяться до тієї території, яка відображена на детальному плані, то розробляється проект щодо внесення змін на даний документ. Зміни вносяться після того, як проект погоджено і затверджено. Він стає невід'ємною частиною детального плану.

Якщо у складі містобудівної документації є таємна та службова інформація, матеріали з такими даними розробляють окремими кресленнями в установленому порядку.

Затверджений детальний план дозволяє визначити вихідні дані для:

 • розробки проектів землеустрою щодо впорядкування території;
 • розробки проектів відведення земельних ділянок;
 • розробки схем прибирання території та санітарної очистки;
 • розробки проектів інженерних мереж і споруд;
 • розробки проектів транспортної інфраструктури;
 • розробки проектів будинків та споруд різного цільового призначення;
 • розробки проектів забудови районів, кварталів;
 • визначення та уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • проведення містобудівних розрахунків на той випадок, якщо планується вкладення інвестицій у будівництво об'єкта.

Для яких би цілей вам не потрібен був детальний план, ви завжди зможете звернутися для його розробки в компанію ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Наші фахівці розроблять дану документацію якісно і в обумовлений термін, яка буде відповідати всім нормам і вимогам технічного завдання. Дізнатися більш детальну інформацію ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Наталія
Доброго дня.Мене цікавить , як розробити детальний план території на ділянці, яка призначена для ведення с/г . Львівська обл. Що потрібно зробити в першу чергу?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Наталія! 
Для розробки ДПТ необхідні такі документи: 
- дозвіл на розроблення від місцевого органу самоврядування;
- топографічна зйомка М 1: 500;
- викопіювання схеми району з генерального плану території;
- ескізний проект та проектні матеріали на об'єкт будівництва та інші матеріли в залежності від об'єкта будівництва.
Наша компанія надає послуги з розробки ДПТ. Для детальної консультації та замовлення послуги звертайтеся за номером на сайті.

Максим
Здравствуйте! Интересует стоимость выполнения детального плана территории, исходные данные: площадь участка - 2га, целевое - садоводчество, разбивка участка на 10 садовых участков с домиками, минимальная застройка, инженерно-траспортная структура. 
Вопрос стоимости данных работ:
1. полная стоимость
2. удаленное выполнение работ, предоставляем все исходные данные, геодезию и др. необходимую информацию
3. все то же самое что и в п.2. + своя лицензия, печать и т.д., от вас только работа

Жду ответа, почта mkoa****gmail.com
Гильдия Инжиниринг
Добрый день, Максим. Отправили Вам на эл. почту ответ с ориентировочной стоимостью работ. По возникающим вопросам обращайтесь по номеру указанному на сайте. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення