Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ціна топогеодезичних робіт з виносу меж ділянки

Геодезичні дослідження є складовою частиною будівельних робіт. В їх цілі входить вивчення рельєфу території, місце розташування і характеристика вже побудованих сусідніх будівель і споруд, отримання топогеодезичних даних проектованій місцевості. Всі ці завдання входять в землевпорядні роботи. Однією з важливих операцій із землеустрою є топографічні та геодезичні роботи з виносу ділянки землі в натуру. Під цим мається на увазі визначення та уточнення меж об'єкта, встановлення географічних державних координат точок повороту кордону на місцевості та закріплення їх в натурі межовими знаками. Існує кілька об'єктивних причин при яких вам необхідно визначити межі свого володіння або ви вирішили поставити огорожу. Це відбувається при купівлі земельної наділу для нової забудови, встановлення старих межових кордонів між сусідніми ділянками, якщо ви в спадок отримали земельну ділянку і хочете знати його площа і межі. З метою, щоб не було непорозумінь і претензій з боку сусідів, ви могли б скласти дарчу або заповіт на своїх спадкоємців, щоб ті згодом не мали проблем з кордонами своїх приватних володінь і могли б з роду в рід передавати фамільний маєток з повним правом володіння. Виникає необхідність в отриманні координат ділянки, у визначенні його площі і в результаті проведених геодезичних робіт з виносу ділянки, ви отримаєте документ, де ваш земельний наділ буде узаконений в землевпорядної кадастр в натурі на місцевості. Потенційний покупець землі також зацікавлений в знанні межових кордонів свого об'єкта, його площі та географічне місцезнаходження. У більшості випадків земельні наділи мають прямокутну або квадратну форму, тобто мають 4 поворотні точки. Але буває, що периметр ділянки має контур неправильної форми і число поворотних точок доходить до 10.

Ціна виносу ділянки

Процес виносу ділянки займає не так багато часу, але має свої певні етапи:

 1. на першому етапі робіт вирішуються такі завдання, як отримання номера з державного кадастру даного земельного наділу, згідно з яким земельний наділ існує в переліку;
 2. польовий етап включає в себе топогеодезичні дослідження на даній території з метою вирішення завдань щодо виносу ділянки на місцевості. В цикл геодезичних робіт входить визначення координат поворотних точок, обчислення площі об'єкта;
 3. в камеральний період польові дані обробляються в комп'ютерних програмних забезпеченнях новітніх технологій. Складаються карти-схеми вашого земельного наділу і оформляються в графічному і письмово всі дані по дільниці;
 4. на останньому етапі формується земельна справа, де затверджуються і погоджуються всі обґрунтовані кількісні параметри по виносу ділянки контролюючими державними організаціями, відповідно до чинних законів України. У міру можливості і необхідності узгоджуються думки всіх сторін (господарів сусідніх ділянок).

Технологія виносу ділянки на місцевості

Виконанням робіт по визначенню і встановленню меж земельного наділу, займаються висококваліфіковані фахівці, оснащені сучасними засобами для визначення координат поворотних точок ділянки. У нашому технічному оснащенні є всі необхідні прилади для проведення цих робіт:

 • теодоліти;
 • тахеометри;
 • прилади GPS;
 • комп'ютерні графічні програми для складання карт і схем ділянки.

Після обміру площі, взяття координат поворотних точок за допомогою GPS-навігаторів, межі ділянки закріплюються межовими знаками. Межові мітки являють собою кілочки, шматок арматури, вбитий в землю або металеві стовпчики з табличкою номерного знака ділянки. Закріплення межовими знаками земельного наділу відбувається в присутності господаря землі і власників сусідніх ділянок. Складається документ - акт винесення меж ділянки і прийом-передача граничних знаків. В акті стоять підписи землевласника, інженерів-виконавців робіт і власників сусідніх земельних ділянок. Тут же зазначені кількісні характеристики наділу землі і додається карта-схема розташування вашої земельної ділянки.

Ціна винесення меж ділянки

Природно, ціна на роботи по виносу ділянки кордонів залежить від:

 • місця розташування об'єкта. В межах міста роботи будуть дешевше. Менше витрат на прибуття до місця робіт;
 • площі земельної ділянки, природно, чим більше площа, тим вище ціна;
 • кількості поворотних точок від 4 до 10;
 • об'єкт має приватне призначення або промислове, для промислового об'єкта послуги з проведення робіт мають велику ціну.

Ціна робіт з виносу ділянки в Україні від 1500 до 4000 гривень це для приватних осіб, в залежності від категорії, під яку потрапляє ваш земельний наділ. Кажуть, що «скупий платить двічі», земля завжди мала цінність, тому визначення меж вашого наділу і узаконення прав на землю, в майбутньому забезпечить вам і вашим спадкоємцям спокійне життя. Для промислових об'єктів ціна виносу ділянки варіює від 1950 до 5200 гривень.

Ми працюємо по всіх районах України. Наші філії оснащені новітньою технікою і сучасними технологіями обробки польових матеріалів. Сертифіковані досвідчені фахівці з відповідальністю і увагою поставляться до ваших проблем. Роботи проводимо в стислі терміни з урахуванням побажань клієнтів.

Коментарі та запитання:


Жанна
Куди звертатись, коли сусід чинить перешкоди при винесенні меж в натурі
Гильдия Инжиниринг
Ситуації різні, сусіди різні, пробуйте домовлятися.

валентин
які підтведжуючі документи ви надаєте? ЯКІ ДОКУМЕНТИ ЗГІДНО ЯКИХ НОРМ ПОТРІБНІ НА ВИНОС МЕЖ ДІЛЯНКИ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Валентин! Надаємо Акт винесення меж. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення