Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Черговий кадастровий план

Кадастрова документація на сьогоднішній день є головною для будь-якої земельної ділянки. На її оформленні зараз спеціалізується багато кампаній, що займаються геодезичними питаннями, бо роботи з землеустрою користуються великим попитом.

Черговий кадастровий план

<

Оформити технічний паспорт ділянки можна за допомогою кадастрової зйомки території та складання кадастрового плану. Ці послуги є центральним и та ключовими роботами із землеустрою, бо допомагають визначити точне положення ділянки та її межі. В залежності від того, якими відомостями кадастровий план наповнений, а також для яких цілей потрібен, він може бути традиційним, черговим та похідним.

Обов'язкова умова при погодженні топографічної зйомки в органах Архітектури масштабу 1:500, а також для нанесення червоних ліній на план ділянки зі штампом Придатно це наявність  актуального чергового кадастрового плану на земельну ділянку від Київзему.

Черговий кадастровий план вміщує відомості про місця розташування земельних ділянок в межах певних територій. Ці відомості можуть бути виконані як в графічному, так і текстовому варіантах.

Головна відмінність чергового плану від традиційного у тому, що у випадку з черговим на ньому ділянка розташована в межах певної кадастрової зони. Цією зоною може бути окремий квартал чи район міста, село, селище, або ціле місто. Всі ці кадастрові зони мають чітко виділятися на плані. Для цього їх зображення потрібно супроводжувати номерами та підписами.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Черговий кадастровий план – це дуже важливий документ. Він передає інформацію про положення земельної ділянки, її розміщення в межах того чи іншого населеного пункту, місцевості. І тому цей план є обов’язковим документом для оформлення тих чи інших документів із землеустрою.

Окрім чергового кадастрового плана земельної ділянки, який передає місце розташування однієї ділянки в межах певної кадастрової зони, можуть складатися великі плани чи цілі карти подібного типу. Якщо мова йде про такий документ, то він складається з цілих розділів, кожен з яких є окремим документом та стосується окремої земельної ділянки. Таким чином, подібна карта являє собою сукупність чергових кадастрових планів земельних ділянок, що об’єднані між собою за принципом розташування в одній кадастровій зоні (кварталі, селі тощо).

Така кадастрова карта складається тільки з планів тих ділянок, які були зареєстровані в кадастрі. Тому ці відомості постійно оновлюються, як тільки нову ділянку було зареєстровано в базі.

Подібна кадастрова документація повинна відображати найбільш повну картину самої ділянки, та місцевості навколо неї. Бо мета чергового кадастрового різновиду графічних матеріалів – це передати максимум інформації про певну кадастрову зону та ділянку в її межах. Тому сюди входять відомості про розташування на місцевості самих земельних ділянок, межових знаків та точок межування, об’єкти, з якими пов’язана ця ділянка та об’єкти адміністративно-територіального розподілу.

Чергові кадастрові плани складаються в різних масштабах в залежності від території. Так, ділянки, що розташовані на відкритій, незабудованій місцевості фіксуються в дрібному масштабі – 1:10 000 та дрібніше. А якщо мова йде про забудовану місцину, то масштаб береться більший – від 1:500 до 1:2 000.

Для того, щоб отримати подібний кадастровий документ, інженерам нашої компанії потрібно всього один чи два дні. А для того, щоб розпочати роботи, треба тільки оговорити всі подробиці процедури та представити правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

З компанією Гільдія Інжиніринг оформлення будь-якого виду кадастрової документації стане простою та швидкою справою. Ваша земельна ділянка та технічна документація легко пройде всі стадії оформлення та реєстрації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення