Очищення дна річки від намулу

Наявність ставка на дачній ділянці створює затишок, а відпочинок біля нього теплими літніми вечорами не порівняти ні з чим. Як і на всіх інших водоймах потрібно час від часу проводити очищення ставу. Причини очищення ставу можуть бути різними. Насамперед це погана гідроізоляція. Також досить часте явище - поява зелені на поверхні ставка. Очищення ставу від водоростей повинна проводитися регулярно. Найчастіше при очищенні ставка використовують фільтри.

Очистка озер проводиться для того, щоб запобігти забрудненню, засміченню та замуленню водойм, а також з метою невеликого поглиблення дна.

З чого починаються роботи з очищення дна водойми?

Очищення озера повинно починатися з проекту.

Проект очищення озера розробляється на підставі актуальної топографічної зйомки, яка має всю необхідну інформацію:

 • площа планованих робіт;
 • фактичні глибини станом на зараз;
 • перепади відміток висот;
 • репера на об'єктах капітальних для контролю;
 • місця складування мулу.

Проект очищення озера, русла річки, водойми, ставка містить наочне представлення всіх майбутніх робіт, таких як спорудження та зміцнення дамби, планований уріз води, елементи водозниження. На підставі проекту вибирається тип дноочищювального обладнання, методи і способи очищення. Маючи на руках проектні проробки можна порахувати загальні витрати і вартість одного куба виїмки. На вартість впливає привезення та відвезення техніки, вибір палива (солярка, електрика).

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Виходячи з практики для уникнення нерозуміння сторін замовника і виконавця потрібно пройти всі етапи спільної роботи:

 • Геологія ділянки для визначення характеру порід під мулом. Наприклад, глибинний пісок можна використовувати для формування пляжів, зон відпочинку і т. д.
 • Геодезичне вимірювання глибин зі складанням актуальною карти дна водойми.
 • Розрахунок бажаних глибин після чищення з підрахунком проектного обсягу переміщуваного грунту. На цьому етапі визначається остаточна вартість робіт.
 • Остаточна геодезична зйомка з розрахунком картограми обсягу виконаних робіт.

Ми пропонуємо механічне очищення і поглиблення водойми за допомогою унікального обладнання. Унікальність полягає в його технічних можливостях:

 • Поглиблення до 40-а метрів;
 • Робота в складних умовах (відстійники нафтовідходів, хімічних відходів);
 • Транспортування піску, мулу до 1 кілометра по трубопроводу з підйомом до 30 метрів;
 • Висока швидкість відкачки (8 000 кубометрів на місяць).

Якщо на поверхні Вашого озера або ставка накопичилося багато побутового і механічного сміття (листя, пуху, хвої, трави, сухих гілок), викликайте нас.

Маючи у власності грейфер і земснаряд, ми здатні запропонувати вам індивідуальний підхід до вирішення Вашої проблеми. При складності під'їзду до пляжу більш зручним буде земснаряд. При малих обсягах до 3000 м3 більш доцільно буде використовувати грейфер.

Очищення дна річки озера водойми від мулу намив створення пляжу поглиблення чистка зріз очерету водоростей земснаряд грейфер, очищення ставка

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає широкий спектр послуг по очищенню водойм, благоустрою пляжів, створенню та відновленню пляжів, зміцненню берегової лінії і багато іншого.

Чистка озера необхідна у разі скупчення мулу і осаду на дні, при заростанні водойм водоростями, очеретом, при серйозному порушенні видової різноманітності флори. Наявність маслянистої плівки - перша ознака критичної ситуації. Щоб забезпечити комфортний відпочинок в заміському будинку або на дачі і облаштувати водойму, необхідно піклуватися і про його чистоту.

Якщо Ви хочете швидко, без великих витрат і непотрібних турбот почистити ставок без випуску води або річку завалену деревами, що впали, то ми Вам допоможемо. Тим більше, що технології очищення водойм плаваючою установкою дозволяють в десятки разів знизити витрати та час виконання робіт.

Для очищення водойм ми застосовуємо тільки щадні методи, завдяки чому після проведених робіт їх екологічна рівновага відновлюється найближчим часом.

Очищення дна річки від намулу

Очищення дна водойми При відкачуванні мулу і проведенні інших робіт нашими фахівцями зберігається природний ландшафт і забезпечується належна рівновага всіх екосистем.

Припустимо, у Вашої ділянки є вихід до озера або річки. Є гараж для катера. Щоб плавати на човні, необхідна мінімальна глибина півтора метра. А у вас не більше метра. Щоб здійснити заплив з водного гаража на водойму потрібно провести днопоглиблювальні роботи. В результаті чого збільшиться глибина. Для визначення обсягів робіт по днопоглибленню необхідні наступні дані:

 • детальна зйомка рельєфу дна з прибережною зоною, а також зоною складування ґрунту на сьогодні, із закріпленими реперами;
 • геологія дна. Включає в себе розрізи по лініях фарватеру з профілями, з визначення товщини мулу інших шарів порід;
 • сезонні перепади рівня урізу води;
 • проект майбутнього рельєфу дна.

Виходячи з цих початкових параметрів, підбирається необхідне обладнання і підраховується вартість робіт.

Також наша компанія веде днопоглиблюючі роботи щадними для екосистеми озера або річки методами, тобто не перекриваються течії і т. д.

І тільки після якісного очищення та поглиблення дна річки або озера можна переходити до фінального кроку - пристрій пляжу.

У своїй роботі ми використовуємо лише перевірені методи і техніку, що забезпечують якісне виконання поставлених перед нами завдань. В наявності є екскаватор-навантажувач Caterpillar, завдяки якому очищення водойми від мулу, виїмка грунту, проведення днопоглиблювальних робіт здійснюються максимально оперативно. Дана техніка дозволяє добитися підвищення продуктивності і зниження експлуатаційних витрат при проведенні днопоглиблювальних робіт, чищення дна річки, озера, або якоїсь іншої водойми.

Також екскаватор-навантажувач Caterpillar ми використовуємо в таких цілях:

 • буксирування вантажів зі значною масою;
 • навантаження і розвантаження матеріалів;
 • риття, засипка траншей;
 • ландшафтні роботи.

Розрахунок вартості очищення водойми онлайн

Консультація по тел. 067-523-42-18

Коментарі та запитання:


vipkievvodproekt@ukr.net, Алек
Можу бути представником Вашої фірми по проектуванню розчищення річок, водойм та інших водогосподарських проблем. Стаж проектної роботи по водогосподарському проектуванню більше 30 років. Маю сертифікат проектувальника міцності стійкості. Об"єкти захисту від паводків у Закарпатті, водні об"єкти в Парку Феофанія, Реконструкція гідротехнічних споруд в дендропарку "Софіївка", Умань та багато інших.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Звяжемося з Вами найближчим часом.

Анна
на вказану електронну адресу не можливо відправити листа. чи є у вас представництво у м. Хмельницький? Щоб почистити водойму на дачі і яка приблизно вартість? Дякую
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анна. Спробуйте надіслати листа ще раз на a@geotop.com.ua. Представництво компанії у Хмельницьку є. Для розрахунку вартості необхідна інформація про місце розташування ділянки, площу та ін. Зверніться за номером вказаним на сайті для детальної консультації. 

Ярослав
В якому місті ви знаходитесь?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ярослав. Філії нашої компанії знаходяться в багатьох містах, серед яких Київ, Дніпро, Харків, Одеса та ін. Для початку співпраці Ви можете замовити безкоштовний розрахунок вартості робіт і консультацію фахівця будь-яким зручним способом: дзвінком на номер 097-57-246-57 по електронній пошті a@geotoр.com.ua або заповнивши форму безкоштовного розрахунку робіт на сторінках сайту. Наш фахівець зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни і детально проконсультує по всіх деталях майбутніх робіт. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення