Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Цифрові моделі місцевості за допомогою дронів і безпілотників

Згідно з традиціями, інженерно-геодезичні вишукування обов'язково передбачають польовий етап робіт, коли фахівці працюють безпосередньо на досліджуваній місцевості. Це необхідно, щоб провести спеціальні вимірювання і скласти топоплани, цифрові моделі місцевості. Однак іноді такі заходи виконати вкрай складно через важкодоступність ділянки або погані погодні умови. Це стає причиною зриву термінів. Але, сучасні технології дозволяють своєчасно і точно здійснити те, що раніше здавалося неможливим. Інноваційні безпілотні літальні апарати не бояться ні дощу, ні поривів вітру, ні водних перешкод. Таке обладнання знайшло широке застосування, так як дозволяє виконати аерозйомку якісно і в короткий час. Професійні топоплани і цифрові моделі місцевості за допомогою дронів і безпілотників можна отримати за кілька днів − це значно швидше в порівнянні з ситуацією, коли геодезичні дослідження виконуються традиційним способом.

Цифрові моделі місцевості з допомогою дронов і безпілотників

Особливості зйомки з повітря

Політ невеликого дрона тривати всього кілька годин, але може охоплювати вражаючі за розмірами території. Перед дослідженням безпілотник налаштовується на необхідну швидкість, тривалість польоту, вноситься траєкторія польоту. Цифрова камера на борту дозволяє отримувати високоточні результати: якісні топоплани, ортофотокарти і цифрові моделі місцевості за допомогою дронів і безпілотників різних модифікацій.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт з аерофотозйомки для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Переваги дронів:

 • маленька вага і, відповідно, легке транспортування;
 • безшумність;
 • екологічність;
 • автовзліт навіть з необладнаного майданчика;
 • економічність;
 • можливість роботи у вітряну і дощову погоду,

Безпілотне літальне обладнання активно використовують при будівництві різних об'єктів, в агропромисловості та військовій справі.

Для чого потрібні цифрові моделі місцевості?

При оформленні проектної документації і масштабному будівництві нерідко виникає потреба у вирішенні таких важливих питань, як проведення аналізу земної поверхні на ділянці, контролі стану конкретної території або моніторингу обсягів робіт. Для їх вирішення потрібен такий важливий документ, як цифрова модель рельєфу. Вона полягає в математичному поданні досліджуваної ділянки (отримано після спеціальної обробки підсумкових відомостей).

Тривимірні цифрові моделі місцевості за допомогою дронів і безпілотників дозволяють вирішувати такі завдання:

 1. Генерація горизонталей.
 2. Виконання аналізу зон видимості.
 3. Прокладка гідрологічних мереж.
 4. Здійснення аналізу ухилів і схилів.
 5. Контроль обсягу виконуваних робіт.
 6. Виконання розрахунку площ.

При необхідності швидко і якісно провести яку-небудь з цих процедур, варто замовити створення цифрової моделі місцевості з використанням безпілотного апарату.

Де замовити?

У фірмі ТОВ «Гільдія Інжиніринг», багато років працюють кваліфіковані фахівці, готові виконати будь-які геодезичні послуги (комплекс або окремі види). Для того, щоб створити цифрові моделі місцевості за допомогою дронів і безпілотників, застосовується дороге геодезичне обладнання і спеціальне комп'ютерне забезпечення, необхідне для обробки отриманих даних. Ми гарантуємо оперативну роботу, незалежно від метеоумов, максимальну точність отриманих відомостей, прив'язку тимчасових даних і виконання документів у цифровому вигляді. Таким чином, вплив людського фактора зводиться до мінімуму, а дані можна отримати, не виходячи з офісу.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення