Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Дизайн проект ділянки

Розробити проект дизайну ділянки вартістю від 75 грн за кв. м. вам допоможуть кваліфіковані фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг". Наша компанія має різні напрями геодезичної діяльності. Одним з таких відгалужень є розробка проектів будинків, котеджів, ділянок, приклади яких ви зможете подивитися на нашому сайті. Також на сайті ви можете ознайомитися з Робочим і Ескізним проектами , а також переглянути Конструктивний та Інженерний розділи.

Дизайн-проект ділянки необхідний для робіт по ландшафтному дизайну. Ландшафтний дизайн - відмінний спосіб перетворити свою ділянку в екзотичні тропіки або романтичний райський куточок. Перед тим, як висаджувати всілякі дерева, кущі, квіти, розбивати клумби та встановлювати фонтанчики, необхідно виконати проектування і розробити дизайн-проект. Крім загального проекту всього саду можна займатися проектуванням окремих ділянок - альпінаріїв, розаріїв.

Дизайн проект ділянки

Якщо ви хочете, щоб до літа ваше око радував доглянутий, гарний, естетичних сад, почніть підготовку заздалегідь. Це, в першу чергу, стосується проектування. Даному етапу, який є початковим, потрібно приділити особливу увагу.

Проектування вимагає повних знань про території, для якої розроблятиметься дизайн проект ділянки. Ці знання повинні включати відомості про особливості грунту, рельєфу, клімату. Якщо вас цікавить якісний і довговічний сад на ділянці, необхідно, щоб фахівці не просто «на око» визначали всі ці та інші показники. Слід замовити проведення детальної топографічної зйомки та геологічного аналізу ґрунтів. Геологічне дослідження допоможе дізнатися характеристики ґрунту, виходячи з яких можна розрахувати - які види рослин вибрати для посадки, як облаштувати водойма. У свою чергу топографічна зйомка стане відмінним підмогою при  розробці дизайн-проекту. З її допомогою можна просто дізнатися площа території, рельєф, наявність комунікацій на ділянці і нерухомих об'єктів. Знання про рельєф і розташування нерухомості на об'єкті допоможуть правильно вибрати дизайнерське рішення для створення композицій. А  інформація про комунікації дозволить правильно розробити системи поливу та освітлення.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

У ході роботи над дизайн проектом ділянки виконується зонування території, складаються ескізи, а потім - і генеральний план. Для кожного елемента розробляється своя схема - для систем поливу, освітлення, пішохідних доріжок, газонів і  інших складових вашого саду. Коли проект здається, можна приступати до ландшафтного дизайну.

Щоб дизайн-проект ділянки вийшов дійсно оригінальним і органічним, необхідно залучати до робіт не тільки геодезистів, які виконають дослідження. Головна роль тут відводиться саме дизайнерам. Вони своїм професійним поглядом можуть оцінити всі переваги і недоліки території і зробити вам такий дизайн-проект, який стане втіленням ваших мрій про красивому дворі. Навіть самий маленький ділянку в кілька соток професійний дизайнер зможе перетворити на затишне, естетичний куточок.

Природно, що ви можете самостійно розробити собі велику клумбу з  різними видами квітів, чагарників і дерев, додати садові фігури, ліхтарики та інші традиційні складові садівництва або навіть самостійно виконати дизайн проект ділянки. Однак якщо ви хочете дійсно гідний результат, який буде викликати захоплення, то без допомоги дизайнерів та інженерів вам не обійтися. Тільки вони врахують всі вищезгадані геологічні і геодезичні результати і зможуть запропонувати незвичайні та креативні ідеї з урахуванням ваших побажань. При цьому, це може бути не тільки красиво, але і стильно - весь ваш сад буде виконаний у вашому улюбленому стилі. Любите Японію? Японський сад буде тішити вас в будь-який час. До того ж, ви самі можете припустити масу помилок, наприклад, висадити в тіні сонцелюбива сорт рослин.

Компанія Гільдія Інжиніринг з радістю візьметься за благоустрій вашої ділянки. Наші фахівці розроблять такий дизайн-проект, який буде відповідати тим особливостям, які переважають на території, а також втілять ваші ідеї.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення