Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка фасаду

Геодезія є невід'ємною частиною будь-якого будівельного процесу. Від точності виконання геодезичних вимірювань на підготовчому етапі будівництва, а також під час нього, залежить надійність майбутньої будівлі. Компанія "Гільдія Інжиніринг" виконає як окремі геодезичні роботи, які будуть потрібні для виконання певного етапу будівельно-монтажних робіт, так і, надасть геодезичний супровід на всіх стадіях будівельного процесу.

Серед всього переліку послуг, які виконує наша компанія, однією з найактуальніших є виконавча зйомка. Вона здійснюється для різних цілей. Її проводять по завершенні кожного окремого етапу монтажно-будівельних робіт. Така зйомка дає можливість визначити відхилення винесеного проекту в натуру від проектної документації, які були допущені під час будівництва. За підсумками таких робіт оформляються відповідні матеріали, які носять назву - виконавча документація. Вона може бути складена або на папері, або ж в електронному вигляді.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Ще однією послугою, яку надає компанія "Гільдія Інжиніринг", є виконавча зйомка фасаду. Вона є дуже поширеною, оскільки дозволяє отримати максимум інформації про висотне і планове положення елементів фасаду, а також про його габарити. Іншими словами, фасадна зйомка дозволяє отримати детальну і достовірну картину досліджуваного фасаду. Під час проведення даної зйомки обміряють досліджуваний об'єкт, відбувається зйомка характерних точок фасаду. До таких точок відносяться випинання колон, вітражів, різних перекриттів, загальною вертикальності будівлі і т. д.

Необхідність у проведенні фасадної зйомки з'являється коли розробляється проект реконструкції будівель і споруд, для обчислення площі фасаду, для розрахунку матеріалів, які були витрачені на проведення обробки будівлі. Важливу роль відіграє виконавча зйомка при проектуванні фасаду по програмі енергозбереження.

Виконавча зйомка фасаду виконується в кілька етапів:

 • складання технічного завдання. При цьому всі нюанси обговорюються і узгоджуються із замовником;
 • збір та аналіз відповідних архівних матеріалів;
 • створення геодезичної знімальної основи;
 • проведення зйомки фасаду;
 • оформлення та підготовка документації в потрібній кількості екземплярів за підсумками проведеної виконавчої зйомки відповідно до технічного завдання.

Виконавча зйомка фасаду проводиться за допомогою спеціального геодезичного обладнання - електронного тахеометра. Він дозволяє отримати максимально точні дані, а роботи при цьому здійснюються набагато швидше. Найчастіше, креслення такої фасадної зйомки мають масштаб від 1:50 до 1:200, але бувають і виключення, коли замовнику вони потрібні в іншому масштабі.

Виконавча документація повинна включати в себе такі дані про фасад:

 • висотне і планове положення конструкцій фасаду;
 • площа фасадів досліджуваного об'єкта;
 • відхилення, які є від вертикального положення конструкцій;
 • перпендикулярність і прямолінійність конструкцій досліджуваної будівлі.

Креслення має надавати детальні і достовірні дані про фасад будівлі, тому такі роботи потрібно довіряти тільки професіоналам, які зможуть надати дані про фасад будівлі з точністю до міліметра. Такими є наші геодезисти. Багаторічний досвід та використання в роботі інноваційного обладнання дозволяє їм проводити геодезичні роботи якісно і оперативно.

На основі даних, отриманих в ході проведення виконавчої зйомки фасаду, крім креслень складаються 3д моделі будівель, розрізів і перерізів. Тривимірна модель дозволяє побачити в деталях всю необхідну інформацію про об'єкт. Іншими словами, вона передає точну копію досліджуваного об'єкта.

По закінченні виконавчої зйомки фасаду ми надаємо замовнику таку документацію:

 • креслення, виконані в масштабі 1:50 або 1:200, в залежності від побажань замовника;
 • 3д модель будівлі або споруди.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення