Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезична зйомка

Геодезичною зйомкою називається комплекс заходів і робіт по створенню планів та топографічних карт будь-якої земельної території. Виконують її, проводячи вимірювання необхідної висоти, кутів і різних відстаней. У робочому циклі геозйомки застосовуються різноманітні інструменти, і в результаті виходить вигляд будь-якого об'єкта, який знаходиться на земній поверхні. Геодезична зйомка може бути виконана з висоти, де одержують зображення з літаючих апаратів. Така зйомка потрібна, щоб побачити різні об'єкти та комунікації для складання певної документації.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Геодезична зйомка, геосъемка

Геодезична зйомка на сьогоднішній день

Геодезичні вимірювання, які проводить компанія "Гільдія Інжиніринг" розділені на 3 види. Це - кадастрова зйомка. Мета такої геозйомки - визначити межі власності земельної ділянки, які є юредичними. Така зйомка допоможе прийняти рішення, де виділити місце під будівництво, виявити місце розташування нових вулиць, доріг і автомагістралей. Її фахівці допоможуть розподілити землю, створити креслення, які будуть основними правовими документами. Ще один вид геодезії - це топографічна зйомка. З її допомогою можна визначити форму, виміряти розміри і кут нахилу поверхні ділянки, також визначити місце розташування наземних і підземних комунікацій, існуючих огорож, будівель, доріг, дерев і т. д.. Подібна геодезична зйомка допомагає проектантам точно складати креслення, а іноді й містити у своєму проекті ці об'єкти. Ще один вид - інженерна зйомка. Для будівельників на геодезичних кресленнях відображаються найважливіші точки, відмітки висот, лінії для того, щоб розміщення об'єктів відповідало плану.

геодезична зйомка, геозйомка

ЗЙОМКИ МАЮТЬ ДЛЯ НАС ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ

наприклад, геодезистами проведена зйомка фундаментів для встановлення точних координатх їх кутів. Тепер, якщо при просадках відбудеться їх зрушення, то можна буде розрахувати навантаження на них і підкоригувати роботу так, щоб забезпечити стійкість конструкції будівлі, і звичайно безпеку людей. Така зйомка незамінна при земляних роботах. Своєю роботою на них, геодезисти фіксують положення грунту, щоб у будь-який момент часу, навіть через 3 роки підрахувати обсяги робіт з максимальною точністю до 2%. Зйомка з супутника дозволить постійно спостерігати за всіма змінами, що відбуваються із земною корою. Цілком можна припустити, що така геозйомка зменшить шкоду населенню від землетрусів. Допомога кваліфікованих геодезистів у нашому повсякденному житті неоціненна. Не тільки в будівництві без таких фахівців просто неможливо обійтися.

Цінні інструменти для геодезичної зйомки

Електрооптичний далекомір дозволяє заміряти відстань завдяки імпульсу або ж світловому променю, який відбивається від дзеркала. Дзеркало розташовується в місці, координати якого визначаються. Серед спеціалізованих інструментів не менш популярні теодоліти і тахеометри. Теодоліт служить для отримання даних про кутах. Наявність мікроскопа дозволяє отримати досить збільшений вигляд вимірювання кута. З допомогою володіють особливою точністю теодолітів кути вимірюються з найвищою точністю. В тахеометрі вимірювання виконуються завдяки електроніці. Це обладнання записує отримані дані під час проведення польових досліджень. Потім їх переносять у комп'ютер для подальшого оформлення відповідної документації та обчислень за результатами, які надала геозйомка.

Вартість проведення геодезичної зйомки

Одним з головних питань при замовленні геодезичної зйомки є питання вартості послуги. Варто відразу відзначити, що ціна розраховується індивідуально для кожної ділянки виходячи з масштабу території, віддаленості її від офісу компанії, що виконує послуги, так як враховуються транспортні витрати. Вартість геодезичної зйомки в нашій компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" від 1900 грн. Порядок оплати: перед початком робіт оплачується аванс, після - сума, що залишилася. Геодезична зйомка складається з декількох етапів. Початковий етап передбачає складання договору та вивчення архівних документів. Далі настає черга проведення досліджень безпосередньо на самій ділянці. Виконуються вимірювання і відправляються в камеральний відділ, де настає черга третього етапу - камерального. В чому полягає робота камерального відділу? Все дуже просто: ці дані обробляються і складається геодезична документація, яка необхідна замовнику. Це може бути топоплан, топографічна схема земельної ділянки, викопіювання, ситуаційний план або виконавчі креслення.

Висновок

Компанія «Гільдія Інжиніринг» надає геодезичні послуги з 2006 року. В їх числі багато великих і цікавих об'єктів. Основний напрямок - це геодезична зйомка, де наші працівники проводили геозйомку, вимірювання і будували креслення і тільки радували своїх Замовників бездоганною якістю виконання робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення