Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезична фірма

Одним з популярних запитів, що виникають у фізичних і юридичних осіб, при будь-яких операціях, пов'язаних з нерухомим майном у вигляді земельної ділянки є запит на послуги геодезиста. На сучасному ринку геодезичних послуг можна зустріти, як геодезистів працюючих самостійно і оформлених як приватний підприємець, так і дрібні компанії, які мають у своєму штаті 3-5 - чоловік і займаються вузьконаправленої галуззю геодезії.

Геодезична фірма

Геодезична компанія «Гільдія інжиніринг» різко відрізняється від інших подібних структур. У штаті нашої компанії складається близько двадцяти висококваліфікованих фахівців. Кожен з яких має великий досвід виконання геодезичних робіт різних спрямувань. А в сукупності працівники нашої компанії складають одну єдину команду, робота якої злагоджена і відшліфована роками спільної діяльності.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Замовляючи послуги геодезиста у компанії «Гільдія Інжиніринг» ви можете бути впевнені в тому, що для будь-якої, навіть найскладнішої ситуації для вас підберуть оптимальний варіант рішення, доказом чого служить 10-ти річний досвід існування і більше тисячі успішних об'єктів. Кожний об'єкт індивідуальний і підхід до вирішення поставленого вами завдання, ми, відповідно, теж знаходимо індивідуальний. Геодезична фірма «Гільдія Інжиніринг» співпрацює з фахівцями інших галузей. У кожному нестандартному питанні залучає до участі профільного спеціаліста. У питаннях машинобудування, у роботі бере участь інженер з більш ніж 25-ти річним стажем роботи. А в питаннях лабораторних досліджень ми співпрацюємо з кращими лабораторіями України.

Широкий спектр послуг що надаються нашою компанією, що робить можливим замовити повний комплекс обстежень в одному місці і в однієї команди. Що виключає випадкові помилки при передачі і неправильному розумінні інформації. І, що не маловажно, дозволяє значно заощадити ваші кошти, вже просто тому, що на ваш об'єкт фахівці приїдуть разом і цим зменшать витрати на виконання робіт.

Замовляючи геологічні дослідження, ви співпрацюєте не тільки з геологом, але і отримуєте послуги геодезиста, який виїжджає на місце разом з буровою бригадою і консультує протягом усього процесу досліджень і складання звіту. Це означає, що навіть якщо ви не замовляли геодезичну зйомку, в результаті ви все одно отримаєте звіт з висотними відмітками, характерними для вашої місцевості. А при наявності матеріалів про вашу земельну ділянку в багатотомному власному архіві нашої організації, ми, можливо, зможемо підібрати для вас викопіювання з топоплана, як бонус до геологічного звіту.

Геодезична компанія «Гільдія Інжиніринг», в першу чергу дорожить своєю репутацією, заробленої багаторічною працею і завзятістю наших фахівців. За роки роботи наша компанія одержала ім'я, яке відоме в будь-якому регіоні України і репутацію, завдяки якій нас радять друзям і знайомим.

Напевно якщо ви серйозно підходите до пошуку геодезичної фірми, для виконання робіт на вашій земельній ділянці, ви, як і багато сучасних і розсудливих людей, перечитуєте відгуки в інтернеті. Кількість відгуків в різних джерелах про роботу фахівців компанії «Гільдія Інжиніринг» говорить сама за себе. Наші клієнти, як і інші люди, найчастіше залишаються мовчазними після першого замовлення, після другого розповідають про якість, терміни і ціни виконаних робіт друзям, а після успішного виконання замовлення друзів в подяку за нашу працю пишуть відгуки, в які вкладають всю свою вдячність.

Ми впевнені, що зможемо підібрати варіант геодезичної зйомки саме для вашої потреби. Результати робіт не змусять себе чекати. Кількість і кваліфікація працівників дозволяє виконувати роботи в терміни, що ніхто на ринку геодезичних послуг не зможе вам гарантувати.

Геодезична організація «Гільдія інжиніринг» надає широкий спектр геодезичних послуг.
Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення