Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезична зйомка в машинобудуванні

Гадаєте геодезія це щось таке незрозуміле, чим займаються люди на вулицях і на будівництві? А ось і ні! Геодезія - це складна наука про високоточні вимірювання, що дозволяють відтворити форму і рельєф будь-якого предмета чи сукупності предметів. Припустимо, ви працюєте зі складним промисловим обладнанням, воно дуже велике і повинно бути налагоджено з точністю до міліметра. Обладнання обертається з шаленою швидкістю і тому осі обертання теж повинні знаходитися на своїх місцях. У цьому складному устаткуванні є деталі, які час від часу вимагають заміни. Ви купуєте їх у одного і того ж постачальника. І раптом, як водиться, в найневдаліший момент, постачальник припиняє своє існування. Деталей більше немає, і інших варіантів, де купити, теж немає. Хоча, в принципі, потужностей вашого виробництва цілком вистачає, щоб зробити їх самому, але креслень у вас, на жаль, теж немає, їх звичайно можна зробити, але яка точність? Це небезпечно і ризиковано, там же складні радіуси скруглення, нахили і розвороти металу по всій довжині деталі.

Геодезична зйомка в машинобудуванні

Для вирішення цієї проблеми, існує вид геодезичної зйомки, спеціально пристосований для цілей машинобудування, результатом якого є машинобудівні креслення. Цей вид зйомки передбачає точну (до 0.1 мм) фіксацію розташування і форми конструктивних елементів, їхні розміри, опуклості і шорсткості. В процесі камеральної обробки дозволяє відбудувати задану деталь абсолютно ідентично існуючого зразка. А потім втілити в життя, і отримати ідеальну заміну для зіпсованих компонентів.

Варто враховувати, що якщо деталь, що зносилася з роками, отвори расточились, а краї стерлися, то на кресленнях буде вказано саме фактичний розмір. Для відновлення первісної форми буде потрібна ще і геодезична зйомка деталі, яка є відповідною, і тоді можна буде відновити зношені фрагменти механізму. А можливо, зняти механізм цілком і підібрати під його розміри нову покупну деталь, раніше невідомої фірми. Геодезичне 3дэ моделювання дає можливість з точністю відтворити макет механізмів і забезпечувати основу для прийняття рішень у розміщенні конструкцій у важкодоступних місцях, вибудовувати технологічні ланцюжки без остраху, що щось"не влізе".

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезичні виміри деталей для потреб машинобудування,  виконуються компанією Геотоп електронними тахеометрами німецької фірми Topcon, які зарекомендували себе роками бездоганної роботи. Ці прилади здатні працювати в безвідбивному режимі, забезпечуючи потрібну точність. Ця здатність набуває неоціненну важливість,  коли механізм знаходиться в робочому положенні і закріплений у важкодоступних місцях. А можливості зняти і розібрати його немає. Так само безвідбивачевий режим просто необхідність при визначенні радіусів скруглення і фіксації точок на механізмі великих розмірів.

Отримуючи машинобудівні креслення, виконані за результатами геодезичних вимірювань, ви отримуєте своєрідні послуги кравця, який змоделював костюмчик саме під вас. Можна бути впевненим, що всі складові частини вашого нового вбрання будуть вам впору і жати або терти точно не буде.

Точність вимірювань дозволяє відкинути елемент проблемності підбору потрібних деталей, через початковий дефект механізму, які він придбав при виробництві. Зазвичай такі моменти роблять покупку нової деталі практично неможливою, хоча механізм працює і на його якісних показниках дефект ніяк не відбивається.

Надаючи послугу "Геодезичне 3дэ моделювання", наша компанія підтримує українську промисловість.  І робить можливим придбання механізмами другого дихання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення