Геодезична зйомка земельної ділянки

Наша компанія Гільдія Інжиніринг спеціалізується на виконанні геодезичних робіт та робіт із землеустрою по всій Україні, в будь-яких її куточках. Серед широкого спектру послуг ми пропонуємо виконання геодезичної зйомки земельної ділянки, яка є необхідною при початковій стадії будь-якого будівництва і виробництва. За допомогою геодезичної зйомки отримують комплексну характеристику земельної ділянки, на якому планується зведення будівлі або споруди. Точність інформації, отриманої в результаті проведення геодезичної зйомки залежить від того, наскільки якісно і грамотно її провів геодезист. Тому довіряти подібні роботи необхідно тільки досвідченим фахівцям, таким як співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. Геодезична зйомка земельної ділянки також може проводитися і для визначення меж ділянки. Геодезична зйомка земельної ділянки із зазначенням фактичної площі між суміжними земельними ділянками, і прив'язок на місцевості будівель і споруд також під силу нашим фахівцям.

Геодезична зйомка земельної ділянки

Геодезична зйомка ділянки буває кадастровою та топографічною. Кадастрова зйомка - це комплекс робіт, спрямованих на відновлення або встановлення меж земельної ділянки. За отриманими даними в результаті проведення кадастрової зйомки створюється кадастровий план, який розробляються в масштабі, що забезпечує максимально точну передачу всіх елементів і деталей.

Ще одним видом геодезичної зйомки є топографічна зйомка земельної ділянки. Топозйомка являє собою комплекс робіт, в ході яких виконуються вимірювання і на їх основі складаються топографічні плани і карти. Такі роботи здійснюються на ділянці, де планується проводитися проектування, а потім і проведення будівельного процесу різних об'єктів нерухомості. Під час проведення топозйомки може вестися зйомка як наземних, так і підземних комунікацій.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Такий вигляд геодезичної зйомки відбувається в кілька етапів. Перший включає в себе збір всієї необхідної документації. Це можуть бути вихідні матеріали, картографічні дані і т. д.. На другому етапі проводяться польові роботи, які включають обстеження земельної ділянки, зйомку з використанням тахеометра - спеціального приладу, що допомагає отримати максимум відомостей про рельєф місцевості, рослинності, інженерних комунікаціях. Також під час польових робіт досліджуються виходи комунікацій, розташування труб і т. д.. Заключний етап являє собою складання топографічних планів на підставі отриманих даних у ході проведення зйомки. На план наносять всі об'єкти, розташовані на досліджуваній території, і позначаються відповідними позначеннями. Після того, як підготовлена вся документація відбувається її погодження відповідними службами. Топографічна зйомка вважається схваленою і прийнятою в архів лише після того, як на ній поставлена печатка.

Топозйомка може бути різних масштабів. Якого саме - визначає геодезист. Частіше всього вона виконується в масштабі 1:500. У народі іменується як "п'ятисотка". Звернувшись в компанію Гільдія Інжиніринг ви можете бути впевненими в якісному і грамотному проведенні геодезичної зйомки земельної ділянки. Наші фахівці складуть будь-які карти і схеми у відповідності з нормами та вимогами управління архітектури і містобудування.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення