Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезична зйомка земельної ділянки

Наша компанія Гільдія Інжиніринг спеціалізується на виконанні геодезичних робіт та робіт із землеустрою по всій Україні, в будь-яких її куточках. Серед широкого спектру послуг ми пропонуємо виконання геодезичної зйомки земельної ділянки, яка є необхідною при початковій стадії будь-якого будівництва і виробництва. За допомогою геодезичної зйомки отримують комплексну характеристику земельної ділянки, на якому планується зведення будівлі або споруди. Точність інформації, отриманої в результаті проведення геодезичної зйомки залежить від того, наскільки якісно і грамотно її провів геодезист. Тому довіряти подібні роботи необхідно тільки досвідченим фахівцям, таким як співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. Геодезична зйомка земельної ділянки також може проводитися і для визначення меж ділянки. Геодезична зйомка земельної ділянки із зазначенням фактичної площі між суміжними земельними ділянками, і прив'язок на місцевості будівель і споруд також під силу нашим фахівцям.

Геодезична зйомка земельної ділянки

Геодезична зйомка ділянки буває кадастровою та топографічною. Кадастрова зйомка - це комплекс робіт, спрямованих на відновлення або встановлення меж земельної ділянки. За отриманими даними в результаті проведення кадастрової зйомки створюється кадастровий план, який розробляються в масштабі, що забезпечує максимально точну передачу всіх елементів і деталей.

Ще одним видом геодезичної зйомки є топографічна зйомка земельної ділянки. Топозйомка являє собою комплекс робіт, в ході яких виконуються вимірювання і на їх основі складаються топографічні плани і карти. Такі роботи здійснюються на ділянці, де планується проводитися проектування, а потім і проведення будівельного процесу різних об'єктів нерухомості. Під час проведення топозйомки може вестися зйомка як наземних, так і підземних комунікацій.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Такий вигляд геодезичної зйомки відбувається в кілька етапів. Перший включає в себе збір всієї необхідної документації. Це можуть бути вихідні матеріали, картографічні дані і т. д.. На другому етапі проводяться польові роботи, які включають обстеження земельної ділянки, зйомку з використанням тахеометра - спеціального приладу, що допомагає отримати максимум відомостей про рельєф місцевості, рослинності, інженерних комунікаціях. Також під час польових робіт досліджуються виходи комунікацій, розташування труб і т. д.. Заключний етап являє собою складання топографічних планів на підставі отриманих даних у ході проведення зйомки. На план наносять всі об'єкти, розташовані на досліджуваній території, і позначаються відповідними позначеннями. Після того, як підготовлена вся документація відбувається її погодження відповідними службами. Топографічна зйомка вважається схваленою і прийнятою в архів лише після того, як на ній поставлена печатка.

Топозйомка може бути різних масштабів. Якого саме - визначає геодезист. Частіше всього вона виконується в масштабі 1:500. У народі іменується як "п'ятисотка". Звернувшись в компанію Гільдія Інжиніринг ви можете бути впевненими в якісному і грамотному проведенні геодезичної зйомки земельної ділянки. Наші фахівці складуть будь-які карти і схеми у відповідності з нормами та вимогами управління архітектури і містобудування.

Коментарі та запитання:


ігор
Як знайти план своєї ділянки
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ігор. Якщо Ви маєте на увазі межі ділянки, то визначити їх допоможе наш спеціаліст. По кадастровому номеру на ділянці встановлюються межові знаки також надається акт винесення меж. Спеціалісти нашої компаніїї також виконуються топографічну зйомку ділянки, в результаті чого складається топографічний план ділянки у масштабі 1:500 з позначенням на ньому всіх об'єктів. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення