Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезична зйомка

Геодезична зйомка – це сукупність різноманітних геодезичних вишукувань, які виконуються для одержання даних про просторові координати інженерних або природних об'єктів. За допомогою цих даних фахівці мають можливість виконати наступні спостереження та етапи робіт. Слід зауважити, що топографо-геодезична зйомка найчастіше виконується для того, щоб мати достатнє обгрунтування для проектування нової інженерної споруди. Це досить важливо, тому що не маючи точної і коректної інформації щодо рельєфу місцевості і ситуації в його рамках, практично неможливо створити правильний проект і відповідно скласти кошторис. Геодезична зйомка має кілька різновидів. Найчастіше вони виконуються один за одним, але бувають випадки, коли вони проводяться окремо.

Геодезична зйомка

Одна з основних знімальних геодезичних робіт – це топографо-геодезична зйомка. Вона виконується безпосередньо перед початком створення проекту. Над її виконанням працюють як геодезисти, так і топографи. Фахівці фірми ТОВ „Гільдія Інжиніринг” досить часто працюють групами, тому що це дає можливість виконати завдання максимально швидко і якісно. Перед початком проведення топографічної зйомки, наші співробітники збирають і аналізують всі дані, які були отримані раніше для даної ділянки. Топографо-геодезична зйомка проводиться після створення геодезичної сітки, з точок якої в подальшому і відбуваються всі спостереження. Результат цього процесу - топографо-геодезичний план місцевості, на якому вказують характер рельєфу і ситуації на ділянці, за допомогою умовних позначень.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Також широко поширена виконавча геодезична зйомка, вона необхідна при проведенні будівельних, ремонтних і монтажних робіт. Ця геодезична зйомка дає шанс виявити всі помилки, які були допущені під час виконання всіх цих робіт. Найчастіше, геодезичне знімання такого типу проводиться після завершення кожного конкретного етапу. Його результати в обов'язковому порядку документуються і є основою для виконання наступного етапу. Крім того, виконавча геодезична зйомка проводиться після завершення всіх робіт для вже готової споруди.

Геодезична зйомка земельної ділянки також включає в себе подеревну гідрографічну зйомку і подеревну зйомку. Ці два різновиди виконуються дещо рідше, але є не менш важливими. Подеревна зйомка виконується на ділянках, які покриті зеленими насадженнями. Під час знімального процесу співробітники нашої фірми визначають кількість дерев та кущів, їх розміри, вид і положення в просторі. Гідрографічна зйомка виконується для водойм та їх берегів. Це геодезичне знімання проводиться за допомогою спеціальної техніки і дає можливість визначити характер рельєфу дна водойм.

Результати геодезичних робіт можуть бути використані для вирішення багатьох практичних питань, в тому числі їх дані потрібні для будівництва, розвідки і пошуку корисних копалин, створення карт місцевості, реставрації старовинних споруд, для морської і повітряної навігації і т. д. У зв'язку з цим можна зробити висновок, що геодезична зйомка земельної ділянки, як і всі інші топографо-геодезичні роботи, повинна виконуватися тільки досвідченими фахівцями, які неодноразово проводили подібні дослідження. Звернувшись до співробітників фірми ТОВ „Гільдія Інжиніринг”, Ви можете бути впевнені в отриманні якісного результату за короткий термін. Наші співробітники зможуть відповісти на всі Ваші запитання, видати відповідні рекомендації і виконати весь комплекс необхідних топографо-геодезичних та інженерно-геологічних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення