Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезична зйомка дачної ділянки. Топографічна зйомка

Геодезична зйомка дачної ділянки. Топографічна зйомка Жодна пристойна міська сім'я з дітьми не може уявити собі дозвілля без дачі. Дача для господаря як особисте твір мистецтв. Маючи на руках топографічну зйомку зйомку дачної ділянки можна пробувати втілювати в життя навіть найсміливіші проектні рішення. На геодезичній зйомці можна спроектувати альтанку, водостічну канаву, так як видно ухили і позначки. Виходячи з напрямку на північ, можна правильно розмістити гамак у затінку, в потрібному місці розташувати дерево. Маючи на озброєнні відмітку дороги, можемо розуміти висоту майбутнього підлоги кухні, щоб не затікала вода. За геодезичної зйомки дачної ділянки так само можна перевірити площа землекористування, довжину огорожі, наприклад, якщо захочемо змінити огорожу, за 5 хвилин можна визначити ціну.

Геодезична зйомка дачної ділянки від нашої компанії припускає виконання ряду послідовних етапів зйомки, яких виділяється три.

Підготовчий етап. В першу чергу нам необхідно візуально вивчити територію, щоб зрозуміти, з яким об'єктом доведеться працювати, і наскільки він складний для вивчення. Також на даному відрізку робіт нам потрібно ознайомитися з матеріалами геодезичного характеру, які були зроблені раніше.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Польовий етап. Коли всі підготовчі, навчальні роботи виконані, наші фахівці виїжджають на ділянку. Безпосередньо перед початком зйомки ми створюємо геодезичну разбивочную мережу, а потім приступаємо до самого процесу дослідження. Виконується він з використанням професійних електронних тахеометрів, а також систем навігації.

Камеральний етап. Простіше кажучи, це стадія обробки результатів. Після того як всі дані і показники зібрані, їх потрібно обробити. Це робиться вже не на дільниці, а в наших відділах, де є спеціальне програмне забезпечення. В результаті обробки спеціалістом складається докладний звіт і обов'язково топографічний план вашого дачної ділянки.

Як правило, на дачних ділянках будуються будівлі і споруди невеликих масштабів, які необхідні для забезпечення дачної життєдіяльності. Серед широкого спектру геодезичних зйомок найбільш актуальною і затребуваною є топографічна зйомка, яка проводиться в масштабі 1/250. За допомогою такого масштабу проводиться зйомка для дрібних будівельних будівель і споруд. Він відповідає підвищеній вимозі щодо деталізації основних несучих вузлів. Слід пам'ятати, що топографічна зйомка необхідна не тільки для будівництва та реконструкції будівлі або споруди. також вона може знадобитися під час проведення ремонту або проведенні комунікацій, які є основними. У будь-якому випадку, незалежно від мети проведення топографічної зйомки, головною метою для геодезиста залишається визначення максимально точних даних про характеристику рельєфу і встановити особливості ландшафту досліджуваної дачної ділянки. Коли всі вимірювання здійснені можна переходити до камеральному етапу. На основі результатів топозйомки складаються топографічні карти і схеми, на яких відображається вся необхідна інформація про дачну земельну ділянку.

Не можна недооцінювати значення проведення геодезичних зйомок на дачній ділянці. І дуже важливо довірити кваліфікованим геодезистам, які мають великий досвід проведення даного виду геодезичних робіт. Від цього буде залежати якість і оперативність їх проведення. Професіонали компанії "Гільдія Інжиніринг" під час проведення геодезичної зйомки на дачній ділянці використовують інноваційне обладнання, що дозволяє отримати дані з точністю до міліметра за короткі терміни, незалежно від її складності і розмірів.

Порядок дій при необхідності геодезичного заміру дачі:
  • Замовник видає техзавдання, можна в телефонному режимі, з обов'язковим зазначенням площі ділянки, кількості комунікацій;
  • Визначаються бажані терміни робіт. Стандартний термін у нас 2 дні;
  • Розраховується вартість робіт. Ціна починається від 1000 гривень.

Замовивши у нас геодезичну зйомку дачі, ви втілити свій проект максимально ергономічно, геометрично і технологічно правильно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення