Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виміри металобрухту з підрахунком обсягу і маси

Геодезичні маркшейдерські вимірювання металобрухту на складі з підрахунком обсягу і визначенням маси з наданням акта та складанням технічного звіту

Виміру металобрухту на складі з підрахунком обсягу, завмер обсягів металобрухту

Майже кожне підприємство, що займається виробництвом, має місця для зберігання сировини - склади. Коли справа стосується великих обсягів, особливо сипучих матеріалів або сировини в відвалах, точний підрахунок залишків стає проблематичним або взагалі неможливим без залучення фахівців з необхідним обладнанням, що дозволяє вирішити дану поставлене завдання.

Особливо коли справа стосується вимірювання металобрухту на складі з підрахунком обсягу і поределением маси з наданням акта та складання технічного звіту. Дані роботи повинні виконувати кваліфіковані маркшейдера. Для початку давайте розберемося з таким поняттям як "металобрухт". Даний термін має на увазі під собою якісь вироби або ж окремі елементи виробів, які є непридатними для подальшого безпосереднього використання. Це ті частини, які з часом втратили свою цінність в експлуатації. Таке може статися в наслідок певного фізичного зносу. Також до даного терміну належать вироби, які мають брак, який неможливо виправити. Він може бути як побутової, так і промисловий. Але не варто даним виробам або окремим його частинам ставити вирок. Такий матеріал може бути використаний у якості вторинної сировини. Дуже важливо, щоб вимірювання металобрухту здійснювали кваліфіковані фахівці, які мають чималий досвід у проведенні даних робіт, так як досвід і вміння дозволять зробити підрахунки максимально точно.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Необхідність звірки залишку металобрухту може виникати з різних причин і з різною періодичністю (раз в тиждень, місяць, квартал, рік), і є необхідною для точного визначення сировинного потоку на підприємстві. Враховуючи той факт, що склади можуть бути самої різної геометрії (форми і розміру), довірити даний захід необхідно висококваліфікованим фахівцям інженер-геодезистів. Так само заміри обсягів необхідні при визначенні загальної вартості підприємства, наприклад, при продажі, зміну власника, зміни статуту, керівництва та інших організаційних моментах.

Виміру металобрухту на складі з підрахунком обсягу, завмер обсягів металобрухту

Для точного і правильного підрахунку обсягу залишку металобрухту в складах необхідна геодезична зйомка поверхні під насипом, або виконавча зйомка бункерів, виконана за фактом зведення складу. Це необхідно для створення максимально точної і коректної первісної поверхні, від якої буде вестись підрахунок обсягів при здійсненні наступних геодезичних вимірів. Принцип підрахунку заснований на різниці відміток у заданих межах до спорудження насипу і існуючих, на момент виміру, висотних відміток у тих же місцях нової поверхні відвалу. Дана методика визначення обсягів переміщення сировини є найбільш правильною, підходящою, автоматизованої та точної при виробництві розрахунків.

Виміру металобрухту на складі з підрахунком обсягу, завмер обсягів металобрухту

Наша організація володіє всіма необхідними інструментами, сучасним новітнім обладнанням, програмним забезпеченням і величезним досвідом в геодезичної і маркшейдерської області, які дозволяють швидко і з високою точністю виконати необхідні виміри і провести розрахунок. Важливим фактором є швидкість проведення виміру, так як при здійсненні топографо-геодезичної зйомки для досягнення максимальної точності, доводиться призупиняти роботу складу, що не завжди взагалі то і можливо. Тому необхідно звести час виміру до мінімуму, що можливо лише з залученням досвідчених спеціалістів з новим високотехнологічним обладнанням.

Останнім часом при зміні керівництва підприємства потрібна точна цифра маси металобрухту на складі. Маючи у складі спеціаліста з втормету (начальник складу скрапов при сталеливарному заводі), ми можемо точно визначити масу виходячи з обсягу, помноживши на об'ємна вага в залежності від фракції сировини.

З особистого досвіду можу заявити, що в більшості випадків одного точного геодезичного маркшейдерської виміру складу не достатньо. Важливу роль відіграє камеральна обробка з перерахунком з обсягів - маси геометричної фігури.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення