Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні вишукування

Технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань

Геодезичні вишукування від ТОВ "Гільдія Інжиніринг" - геодезія (геодезичні вишукування) - починаються з моменту отримання техзавдання. Технічне завдання - це документ, що отримується на підготовчому етапі і містить наступну інформацію:

  1. Мета досліджень.
  2. Основні параметри і характеристики об'єкта.
  3. Повнота відображення ситуації і потрібна детальність.
  4. Межі обстежуваної ділянки.
  5. Масштаб.
  6. Додаткові умови.
  7. Перелік документів, які потрібно надати, коли виконуються додаткові умови; зразки форм їх подання.
  8. Дані про матеріали попередніх вишукувань на ділянці.

Після того, як отримано технічне завдання на виконання інженерно-геодезичних вишукувань, зусиллями геодезистів, після рекогносцировки та вивчення архівних даних, складається програма. Вона узгоджується із замовником. Якщо програмою передбачається виконання спеціальних дій, то її погоджують і з генеральним проектувальником.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезичні роботи дослідження: мета їх проведення

Графіка і цифрова модель місцевості можуть знадобитися для оцінки перспективності території будівництва. Графічні матеріали повинні містити інформацію про ситуацію та рельєф місцевості, про наявні надземні, підземних і наземні споруди і будівлі із зазначенням їх характеристик. Подібні матеріали потрібні для ведення кадастрів, забезпечення топографогеодезичними відомостями управління територією, для розробки планів запобігання і ліквідації аварій на різних підприємствах, для ведення сільськогосподарської діяльності.

Для розробки проектів потрібні топоплани, і геодезичні вишукування покликані їх створювати. Для подальшого будівництва необхідна інженерно-геодезична основа, яка створюється при геодезичних роботах. Геологи, гідрогеологи, підприємці, архітектори та археологи використовують дані, які надають інженерно-геодезичні вишукування для створення своїх графічних матеріалів і просторових моделей.

Масштаби зйомки, вибір обладнання, способи розвитку опорної геодезичної мережі - все це задається в програмі робіт. Будь-які відхилення мають узгоджуватися із замовником і обгрунтовуватися. Зйомка інженерних мереж виконується при відсутності достовірної інформації про їх розташування (якщо немає матеріалів виконавчих зйомок). Всі вимірювання виконуються в польовий період. У цей же час здійснюється і попередня обробка даних. Робиться це для того, щоб вчасно виявити недолік даних і заповнити їх.

Інженерно-геодезичні вишукування: отримання даних про зміни геометричних параметрів об'єктів

Будівництва не завжди ведуться безперервно від початку і до кінця. Бувають у будівель великі перерви в експлуатації.

Геодезичні вишукування

Наприклад, це будівля адміністрації трамвайного депо простояла близько 10 років без особливого нагляду. Зараз її планують перетворити на критий ринок. Звичайно, вставити нові вікна і побілити стіни недовго. Але люди, які будуть у ній працювати, повинні відчувати себе в безпеці. Для цього буде виконане технічне обстеження будівлі з геодезичною зйомкою.

Геодезичні вишукування

Або інший приклад. Це недобудована споруда. Будинок заводської адміністрації. Простояв 15 років, так і не будучи добудованим. Вже видно руйнування. Скоро постане питання про те, чи можна його добудовувати далі, чи слід знести, поки він не став причиною якогось події. Навіть для складання проекту ліквідації такої великої будівлі (4 поверхи) потрібні геодезичні вишукування.

Деякі недобудовані будівлі, часом це висотки, добудовують після деякого часу. Виконання фасадних зйомок, зйомок поверхів, металоконструкцій і колон виконується для цих будівель. Фахівці ТОВ "Гільдія Інжиніринг" виконують всі види геодезичних робіт.

Геодезичні роботи дослідження: спеціалізовані види робіт

Геодезичне забезпечення будівництва відносять до спеціалізованих вишукувань. До цієї області геодезичних вишукувань відносять також кадастрові роботи, інвентаризацію земель, контроль за станом будівель та споруд. Зведення будівлі або споруди - це безперервні цикли геодезичних вимірювань. Розбиття чергуються з виконавчими зйомками, і так до завершення будівництва. Вся геодезична документація - це основа виплат, перевірок, подальших дій, і врешті-решт - отримання документів.

Остаточна обробка польових вимірювань виконується в офісі. Тут же проходить перевірка точності виконаних вимірювань. Відповідальність за достовірність та якість геодезичних матеріалів лежить на вишукувальній організації. У зв'язку з цим на протязі всього періоду роботи ведеться контроль за точністю вимірювань. Інженерно-геодезичні вишукування, виконані фірмою ТОВ "Гільдія Інжиніринг", завжди відрізняє висока якість. Геодезисти фірми створюють після завершення робіт звіти, в які заноситься інформація про проходження технічної перевірки. Первинна документація зберігається в організації. Примірники звітів здаються в територіальний або державний картографічні фонди в залежності від масштабів зйомки. Замовляйте геодезичні вишукування з наданням результату у вигляді топографічного плану виконаного у масштабі 1:500 з узгодженням матеріалів в службах-балансоутримувачах мереж.

 

Коментарі та запитання:


Амалія
Скільки часу тривають польові вимірювання?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Залежить від об'єму робіт. Уточніть, будь ласка, для яких цілей потрібна геодезія?

Олег
Доброго дня (вечора)! Яка відповідальність передбачена, якщо орган з інженерно-геодезичних вишукувань під час складання кадастрового плану не виїжджав  на земельну ділянку, тобто склав план заочно на основі попереднього державного акту на право приватної власності на землю, чим допустив помилку, через що фактичні межі в натурі не відповідають координатам кадастрового плану?
Гильдия Инжиниринг
Адміністративна у вигляді позбавлення сертифіката інженера-землевпорядника.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення