Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні карти

Геодезичні роботи вирішують ряд важливих завдань, пов'язаних з вивченням окремих територій або об'єктів. Вони виступають невід'ємною частиною будівництва, перебудови або реконструкції, введення в експлуатацію та функціонування об'єктів нерухомості, інфраструктури, комунікацій. Без геодезії можна побудувати будинок і прокласти нову трасу, не можна запустити лінію газопроводу або реконструювати нежитлове приміщення. Дані роботи потрібні на будь-яких етапах, починаючи від передпроектної підготовки і закінчуючи здачею в експлуатацію з оформленням відповідних документів.

Геодезичні карти

До складу геодезичних робіт входить цілий ряд процесів, які виконуються як комплексно, так і окремо. Всі вони поділяються на дві великі групи - польові та камеральні. Польові - це все ті роботи, які виконуються безпосередньо на об'єкті. Камеральні, в свою чергу, спрямовані на обробку результатів та складання документації за результатами польових робіт. Вони виконуються в офісі компанії із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення.

Результати геодезичних робіт викладаються в документах і матеріалах різної спрямованості. Це можуть бути технічні звіти текстового формату, а можуть бути різноманітні графічні матеріали - карти, схеми, плани та інше. Саме геодезичні карти є основним графічним документом однойменних робіт. Картографічні документи розробляються по завершенні геодезичної зйомки або інших дослідницьких процедур. Картки складаються у двох, а іноді і в трьох варіантах. Перший - це паперовий, класичний варіант. Другий - електронний, записаний на цифровий носій. У такому варіанті документи легко обробляти, редагувати і проводити з ними інші маніпуляції. Ще один варіант - це створення тривимірної моделі місцевості або об'єкта. Це окремий напрямок, при якому використовується інше обладнання та інші програми обробки. Природно, що лазерне сканування і сама тривимірна модель - це найкращий варіант. Однак найчастіше застосовується традиційний спосіб складання геодезичної карти за результатами зйомки електронним тахеометром і обробкою в спеціальних програмах.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Карти містять у собі максимальну інформацію про необхідну ділянку, яка відображається у вигляді горизонтальних ліній і за допомогою загальноприйнятих умовних позначень. Точність геодезичних карт безпосередньо залежить від якісного проведення геодезичних зйомок, а це, в свою чергу, залежить від досвіду і професіоналізму фахівців, які їх проводять. Також важливу роль відіграє технологічне обладнання. Інноваційне технологічне оснащення дозволяє отримати дані з точністю до міліметра.

найголовніший критерій геодезичної карти - її точність. Розходжень не повинно бути абсолютно ніяких. Адже навіть невелике відхилення спричинить ланцюжок зміщень  місцезнаходжень, а, отже, ряд негативних наслідків. Для того щоб домогтися точності даних в картці, необхідно не тільки грамотно скласти, але і провести правильні геодезичні вишукування на польовому етапі. В іншому випадку, скільки б ви не працювали над кінцевим графічним документом, бажаної об'єктивності ви не досягнете. Кращим варіантом для вас стане той, коли і польовий етап геодезичних робіт, і камеральну обробку результатів з подальшим складанням геодезичної карти будуть виконувати спеціалісти однієї інженерної компанії. У цьому випадку вам може бути забезпечена чітка послідовність у діях, відповідність даних, отриманих на місцевості кінцевого результату.  Професіонали компанії Гільдія Інжиніринг активно працюють в геодезичному напрямку. У нас кожен відповідає за свій відрізок робіт і виконує його кваліфіковано і відповідально. Тому один спеціаліст, отримавши інформацію від іншого, відразу ж приступає до своїх обов'язків без будь-яких перевірок своїх колег. Довіра і професіоналізм дозволяють нам грамотно підходити до кожного конкретного завдання і на виході забезпечувати вас якісним результатом.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення