Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні координати географічного центру (центроїд)

Практично всім відомо, що промислові підприємства іноді досить сильно забруднюють атмосферу. На жаль, без цього побічного ефекту нормально функціонувати не може жодне підприємство, однак, всі ці викиди повинні бути детально зафіксовані і не перевищувати допустимих норм. Домогтися такого досить складно, однак, у разі недотримання прийнятих законів власники сильно ризикують і можуть бути оштрафовані на значну суму. Зрозуміло, що при будівництві нового об'єкта, вдосконалення наявного або контрольної перевірці працюючого об'єкта потрібні абсолютно різні пакети документів. Однак у будь-якому випадку Вам потрібні будуть координати центроїда забруднення. З'ясувати його місцезнаходження Вам допоможуть фахівці з фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Геодезичні координати географічного центру (центроїд)

Одна з основних наших переваг – відмінна якість за прийнятну вартість. Крім того визначення координат джерел викидів виконуються швидко, так що довготривалого оформлення всіх документів Вам вдасться успішно уникнути. Втім, так оперативно ми здійснюємо всі топогеодезичні та геологічні вишукування і спостереження, тому Ви можете розраховувати на якісний результат за короткий час. Крім того, інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферу здійснюється тільки за новітніми методиками із застосуванням інноваційних технологій. Отримані дані оформляють за всіма правилами, так що Ви зможете відразу їх використати, а не ходити по всіх інстанціях.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Чому так важливо визначити геодезичні координати джерел викидів? Справа в тому, що дані роботи є обов'язковими для промислових об'єктів першого і другого типу (для об'єктів третього типу вони не проводяться). Ці промислові підприємства досить важливі і перебувають на обліку у держави, саме тому центр викидів повинен бути з'ясований максимально точно.

Для цього і необхідні роботи з визначення координат джерел викидів. Інженерна геодезія, як наука, спрямована на визначення того, як інженерні споруди розташовуються в просторі і відносно один одного. Тобто, в процесі досліджень з'ясовується становище споруди в плані, і його висотні координати. Інвентаризація джерел викидів проводиться за допомогою спеціальної апаратури і певних розрахунків, які допомагають привести отримані дані у відповідний вигляд. Довіряти виконання інвентаризації викидів і підрахунків можна тільки фахівців у цій області, так як дослідження вимагають максимальної зосередженості і граничної уваги до предмету вивчення.

У відношенні промислових об'єктів це дуже зручно, так як джерела викидів шкідливих речовин в атмосферу дозволяють полегшити розрахунки санітарно-захисної зони для конкретного об'єкта. Крім того, при переплануванні або введені в експлуатацію нових виробничих ліній варто заново проводити ці роботи. Це пов'язано з тим, що в даних умовах географічний центр забруднення може зміститися і, відповідно, зміняться його геодезичні координати.

Докладні відомості про викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел найчастіше фіксуються на графічних документах, що сприяє максимально ефективному сприйняттю інформації. Паралельно з геодезичними координатами повинні бути з'ясовані метеорологічні коефіцієнти і характеристики, які визначають існуючі умови розсіювання всіх наявних забруднюючих речовин. Також Вам знадобиться довідка, в якій буде вказана актуальна і повна інформація про фонову концентрацію цих речовин.

При виборі компанії, яка надає дані послуги, не менш важливим є питання вартості проведення робіт. Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонує своїм клієнтам високоякісне проведення досліджень за вигідними цінами. Вартість визначення геодезичних координат джерел викидів від 3000 грн. Для розрахунку точної вартості проведення робіт зв'яжіться з нашими фахівцями.

Геодезичні координати географічного центру (центроїд)

Коментарі та запитання:


Андрій
Чи можна у Вас отримати технічного звіту з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для джерел викидів. м. Павлоград
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Так, можна. Для розрахнку вартості необхідна додаткова інформація про кількість джерел викиду. Залиште Ваш номер для уточнення інформації, або скористайтеся послугою зворотнього звязку.

віталій
Добрий день. Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) під котельню, ділянки загальною площею  0,0072 Га. Яка орієнтовно буде вартість ?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Віталій! Для розрахнку вартості необхідна додаткова інформація про кількість джерел викиду. Залиште Ваш номер для уточнення інформації, або скористайтеся послугою зворотнього звязку. 

Олег
Доброго дня.... Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) АЗС....яка ціна ....в якій системі координат це буде....
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Для розрахунку вартості вкажіть будь ласка де знаходиться об'єкт? Детальну консультацію Ви можете отримати за телефоном вказаним на сайті.

Игорь
Корюківська ТЕС. Необхідно визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для взяття на державний облік в мінекології. Яка ціна з ПДВ та сроки
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ігор! Вартість визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для взяття на державний облік в мінекології залежить від площі та точок викиду. Орієнтовна ціна - від 4000 грн. Термін виконання 7 днів. 

олег
Добрий день. Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) підприємства, ділянки загальною площею 11, 2281 Га. nekk***@i.ua
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Надіслали Вам на ел. адресу комерційну пропозицію щодо визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) підприємства, ділянки загальною площею 11, 2281 Га. Для замовлення та уточнення питань дзвоніть за номером телефону 097-57-246-57. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення