Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні координати географічного центру (центроїд)

Практично всім відомо, що промислові підприємства іноді досить сильно забруднюють атмосферу. На жаль, без цього побічного ефекту нормально функціонувати не може жодне підприємство, однак, всі ці викиди повинні бути детально зафіксовані і не перевищувати допустимих норм. Домогтися такого досить складно, однак, у разі недотримання прийнятих законів власники сильно ризикують і можуть бути оштрафовані на значну суму. Зрозуміло, що при будівництві нового об'єкта, вдосконалення наявного або контрольної перевірці працюючого об'єкта потрібні абсолютно різні пакети документів. Однак у будь-якому випадку Вам потрібні будуть координати центроїда забруднення. З'ясувати його місцезнаходження Вам допоможуть фахівці з фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Геодезичні координати географічного центру (центроїд)

Одна з основних наших переваг – відмінна якість за прийнятну вартість. Крім того визначення координат джерел викидів виконуються швидко, так що довготривалого оформлення всіх документів Вам вдасться успішно уникнути. Втім, так оперативно ми здійснюємо всі топогеодезичні та геологічні вишукування і спостереження, тому Ви можете розраховувати на якісний результат за короткий час. Крім того, інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферу здійснюється тільки за новітніми методиками із застосуванням інноваційних технологій. Отримані дані оформляють за всіма правилами, так що Ви зможете відразу їх використати, а не ходити по всіх інстанціях.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Чому так важливо визначити геодезичні координати джерел викидів? Справа в тому, що дані роботи є обов'язковими для промислових об'єктів першого і другого типу (для об'єктів третього типу вони не проводяться). Ці промислові підприємства досить важливі і перебувають на обліку у держави, саме тому центр викидів повинен бути з'ясований максимально точно.

Для цього і необхідні роботи з визначення координат джерел викидів. Інженерна геодезія, як наука, спрямована на визначення того, як інженерні споруди розташовуються в просторі і відносно один одного. Тобто, в процесі досліджень з'ясовується становище споруди в плані, і його висотні координати. Інвентаризація джерел викидів проводиться за допомогою спеціальної апаратури і певних розрахунків, які допомагають привести отримані дані у відповідний вигляд. Довіряти виконання інвентаризації викидів і підрахунків можна тільки фахівців у цій області, так як дослідження вимагають максимальної зосередженості і граничної уваги до предмету вивчення.

У відношенні промислових об'єктів це дуже зручно, так як джерела викидів шкідливих речовин в атмосферу дозволяють полегшити розрахунки санітарно-захисної зони для конкретного об'єкта. Крім того, при переплануванні або введені в експлуатацію нових виробничих ліній варто заново проводити ці роботи. Це пов'язано з тим, що в даних умовах географічний центр забруднення може зміститися і, відповідно, зміняться його геодезичні координати.

Докладні відомості про викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел найчастіше фіксуються на графічних документах, що сприяє максимально ефективному сприйняттю інформації. Паралельно з геодезичними координатами повинні бути з'ясовані метеорологічні коефіцієнти і характеристики, які визначають існуючі умови розсіювання всіх наявних забруднюючих речовин. Також Вам знадобиться довідка, в якій буде вказана актуальна і повна інформація про фонову концентрацію цих речовин.

При виборі компанії, яка надає дані послуги, не менш важливим є питання вартості проведення робіт. Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонує своїм клієнтам високоякісне проведення досліджень за вигідними цінами. Вартість визначення геодезичних координат джерел викидів від 3000 грн. Для розрахунку точної вартості проведення робіт зв'яжіться з нашими фахівцями.

Коментарі та запитання:


Діана
Маю ділянку на відстані до 15 км від аеропорту. Ви надаєте схему положення об'єкта та координати поворотних точок споруди у системі координат WGS-84 та висоту найвищої точки споруди у Балтійській системі висот? Для запит Украероруху
Гильдия Инжиниринг
Робимо звіт, Пропоную надати приклад на електронну пошту.

Наталія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка ціну визначення геодезичних координат (центроїду) для ділянки - 1,58г - 1 джерело викиду. З оформленням звіту. І чи обо'язковий виїзд на місце для виконання цієї роботи.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Виїзд на місце не обо'язковий. Від вас просимо показати на мапі джерело викиду і кадастровий номер ділянки. Орієнтир по вартісті 4300 грн.

Олександр
Доброго дня, я Вам писав в Viber, Нам (ПрАТ видобувна компанія «Укрнафтобуріння», що територіально знаходиться за адресою: Харківська обл., Богодугівський р-н, на території земель Краснокутської селищної ради, поза межами населених пунктів на території Китчинківської та Качалівської сільських рад) необхідно Вашими силами виготовити Технічних звіт з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда). Давайте визначимося що з Нас для Вас потрібно для надання вищезазначених послуг? Оплата за надані послуги можлива по рахунку без договору, але з наданням Актів виконаних робіт (наданих послуг). Згідно дозволу на викиди та Звіту з інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – 76 джерел викидів, орієнтовна площа обєктів де розміщені джерела викидів  10,48га.
Чекаю на зворотній звязок! Дякую!
Гильдия Инжиниринг
Вітаємо, для перших кроків напишіть будь ласка кадастрові номери, і список джерел викидів,
а поки що киньте файлик з реквізитами, підготуємо Вам рахунок і відправимо Вам на узгодження.

Людмила
Цікавить технічний звіт про визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) філія ТОВ "Аскона-Південь"  вул. Нескорених,12 с. Довжик, Житомирський район Житомирська область.
Гильдия Инжиниринг
Напишіть площу та кількість джерел.
Орієнтовно 4700 грн.

Таня
Доброго дня! 
Наше комунальне підприємство проводить роботи з отримання Дозволу на викиди в атмосферне повітря.
Підкажіть, будь ласка, чи можна у Вас отримати комерційну пропозицію, щодо отримання послуги з  "визначення геодезичних координат об’єкта (технічний звіт з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для поставлення об’єкта на державний облік" 2-х промислових майданчиків?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Для формування цінової пропозиції, вкажіть будь-ласка місцезнаходження земельних ділянок (кадастрові номери), площу та кількість джерел, форму оплати.
Дякую!

Василь
Для нашого підприємства в Київській області площею 361 Га потрібен звіт по центроїду джерел викидів їх геодезичні координати (360 джерел). Потрібен договір і кошторис. Напишіть орієнтовну ціну і терміни.
Гильдия Инжиниринг
Добрий день кошторис порахували, сума вийшла 76500 грн. Напишіть пошту для обміну реквізитів. По термінах 7 робочих днів з моменту передоплати.

Володимир
Підкажіть, для підприємства 7 джерел викиду, площа 5 Га. Звіт по центроїду, ціна терміни.
Гильдия Инжиниринг
Добридень! За вартістю до 5200 грн. Ціна вказана з ПДВ.
Строк до п'яти робочих днів. Для складання договору знадобиться контур ділянки або кадастровий номер.

Андрій
Чи можна у Вас отримати технічного звіту з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для джерел викидів. м. Павлоград
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Так, можна. Для розрахнку вартості необхідна додаткова інформація про кількість джерел викиду. Залиште Ваш номер для уточнення інформації, або скористайтеся послугою зворотнього звязку.

віталій
Добрий день. Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) під котельню, ділянки загальною площею  0,0072 Га. Яка орієнтовно буде вартість ?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Віталій! Для розрахнку вартості необхідна додаткова інформація про кількість джерел викиду. Залиште Ваш номер для уточнення інформації, або скористайтеся послугою зворотнього звязку. 

Олег
Доброго дня.... Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) АЗС....яка ціна ....в якій системі координат це буде....
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Для розрахунку вартості вкажіть будь ласка де знаходиться об'єкт? Детальну консультацію Ви можете отримати за телефоном вказаним на сайті.

Игорь
Корюківська ТЕС. Необхідно визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для взяття на державний облік в мінекології. Яка ціна з ПДВ та сроки
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ігор! Вартість визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) для взяття на державний облік в мінекології залежить від площі та точок викиду. Орієнтовна ціна - від 4000 грн. Термін виконання 7 днів. 

олег
Добрий день. Цікавить визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) підприємства, ділянки загальною площею 11, 2281 Га. nekk***@i.ua
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Надіслали Вам на ел. адресу комерційну пропозицію щодо визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда) підприємства, ділянки загальною площею 11, 2281 Га. Для замовлення та уточнення питань дзвоніть за номером телефону 097-57-246-57. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення