Геодезія в будівництві автомобільних доріг

Геодезія в будівництві автомобільних доріг Кожен день по центральним шосе, що сполучає великі міста, пересувається безліч машин - не тільки легкових, але також і великовантажних автомобілів. Вони виконують транспортні перевезення на замовлення великих торгових компаній, кур'єрських служб, промислових підприємств. Щоб нова автомагістраль могла прослужити довгий час без додаткових ремонтів і витримати максимальну транспортне навантаження, до її будівництва потрібно підходити з усією відповідальністю. Необхідно ретельно виконувати кожен з етапів, не пропускаючи жодного.

Геодезія в будівництві автомобільних доріг

Будівництво автодоріг відрізняється тим, що при розробці проекту повинен враховуватися вага, який здатна витримати траса, а також те, що вона постійно відкрита для руйнівної сили опадів. Про міцності і якості дороги можна судити після першої зими, коли вона довгий час мокне і її покриття може руйнуватися.

Геодезичні роботи при будівництві автомобільних доріг

допомагають виконати проект майбутньої автодороги так, щоб будівельники зробили її максимально надійною і стійкою до всіх негативних факторів. Проводитися дані дослідження мають за участю досвідчених фахівців не тільки в геодезії в загальному, але і мають кваліфікацію саме у дослідженнях ділянок під дорогу. Тому що кожна окрема сфера будівельних робіт має ряд особливостей і в галузі геодезії. Кваліфікація фахівців компанії «Гільдія Інжиніринг» дає можливість здійснювати геодезичні дослідження будь-яких об'єктів будівництва, в тому числі і автомобільних магістралей. Вони знають всю послідовність процесу, кожну деталь і особливість. Якісно і точно виконувати поставлені замовником завдання нам допомагає наявність повного комплекту обладнання для геодезичних досліджень.

Ціна геодезичного супроводу будівництва від 2 500 грн за робочий день

Укладач проектної документації автомобільних доріг повинен володіти певною інформацією про місцевість, на якій буде прокладена в майбутньому траса. Для цього, в обов'язковому порядку, необхідно виконати всі необхідні інженерні вишукування. Саме їх проведення дозволить отримати детальну інформацію про геологічних та гідрологічних умов, а також дозволить визначити найближчі місця видобутку таких необхідних будівельних матеріалів, як пісок, щебінь, гравій і т. д.

Як і будь-який проект, технічний проект для будівництва автомобільних робіт починається з проведення камеральних робіт. В такому випадку, геодезисти складають топографічний план. При чому він може бути різних масштабів, залежно від місцевості, на якій планується будівництво автомобільних доріг. Найбільш часто використовуваний масштаб топографічної зйомки- 1:10 000 - 1:25 000. Він застосовується для рівнинної місцевості. Горбиста місцевість передбачає проведення топозйомки в масштабі 1:5000 - 1:10 000. У гірських районах також прокладаються дороги і в такому випадку застосовується масштаб 1:2000.

Карта дозволяє вибрати підібрати найбільш підходяще місце для автодороги.

На самому початку роботи, коли всі питання узгоджені з клієнтом і все дозволу на роботу отримані, наша бригада спеціалістів виїжджає на місце будівництва. Першим ділом виносяться і закріплюються необхідні геодезичні точки на всій ділянці робіт. Після того як всі точки правильно закріплені, настає наступний етап роботи, в якому активно використовується теодоліт - спеціальне геодезичне обладнання. Він допомагає максимально правильно перенести з проекту на ділянку кути поворотів автомагістралі. Під час виносу кутів через кожні 100 м забиваються стовпчики, які служать покажчиками відстані. Ще один прилад, який допомагає нам зробити всю роботу правильно, - тахометр. Він допомагає точно прокласти рівні, кути і радіуси поворотів без додаткових розрахунків і креслень, які можуть зайняти багато часу. Під час проведення робіт повинні контролюватися точки висоти, щоб правильно звести земляне полотно. Геодезія в будівництві автомобільних доріг

Всі дані, отримані в ході дослідження, фіксуються, складаються звітні документи і віддаються замовнику як підсумок проведеної роботи. Наша компанія виконує всі дослідження сумлінно і точно, і виключно в присутності замовника або його представників.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення