Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи при землеустрої, межуванні

Геодезія та землеустрій

Геодезичні роботи при землеустрої мають свої особливості, геодезичні роботи при межуванні ще більш відповідальне завдання, геодезія та землеустрій дуже тісно пов'язані між собою.

Геодезичні роботи при землеустрої, межуванні. Геодезія та землеустрій Всі процедури, що стосуються переоформлення права власності на земельну ділянку або визначення його дійсного власника мають загальну назву - землевпорядні роботи. В результаті їх виконання власнику разом з документами передаються всі права на дану ділянку. Також землевпорядний процес може знадобитися для того, щоб точно визначити координати ділянки, її межі, площу.

Землевпорядкування більшою мірою пов'язано з отриманням необхідних документів, їх складанням і приведенням в порядок. Компанія «Гільдія Інжиніринг» давно займається наданням таких послуг, надає допомогу своїм клієнтам за таким землевпорядним питань:

  • Складання проекту, за яким можна отримати ділянку у свою власність. Цей пункт пов'язаний з приватизацією земельної ділянки. Після виконання даної процедури земля стає законним володінням приватної особи.
  • Розробка проекту межування, згідно з яким ділянка відводиться в оренду. Така послуга затребувана серед підприємців, які хочуть розвивати на ділянці свої бізнес-проекти.
  • Розмежування ділянки одного на кілька
  • Зміна призначення ділянки. Необхідна в тому випадку, якщо ви вирішили перетворити, наприклад, житлові приміщення на ділянці під виробничі.
  • Оформлення документів для об'єднання декількох суміжних ділянок в один або для розбивки одного великого ділянки на два або кілька менших.
  • Виконання інвентаризації земельних ділянок - підтверджується наявність землі на встановленій території, а також проводиться в тих випадках, коли змінюються межі ділянки або перебудовуються об'єкти, що знаходяться тут.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Геодезичні роботи при землеустрої

землеустроєм і межеванием нерозривно пов'язані і геодезичні роботи. Вони спрямовані на виконання вимірювань, розрахунків, складання креслень. Всі ці процедури допомагають точно визначити місце розташування земельної ділянки, а також всіх об'єктів нерухомості, розташованих на ній. Землевпорядні роботи без геодезичної частини вважалися б неповними, а в деяких випадках недійсними. У комплекс таких досліджень входить безліч процедур і дій. Але геодезичні роботи при землеустрої включають в себе такі основні процеси:

  • Кадастрова зйомка необхідного ділянки. Дана послуга необхідна для проходження реєстрації в кадастровій системі, для отримання кадастрового номера і складання кадастрової карти. Зйомка передбачає визначення точних меж не тільки потрібного ділянки, але і прилеглих до нього. Також визначаються координати ділянки.
  • Топографічна зйомка. Більш поглиблений вид зйомки. Тут виконується фіксація всіх кутів, відстаней. Дані, отримані в результаті, лягають в основу планів і карт даної ділянки. Також при необхідності може бути виконана не тільки наземна зйомка, але і фіксація всіх комунікаційних систем.
  • Винесення меж ділянки. Дана послуга передбачає фактичну фіксацію кордонів за допомогою спеціальних межових знаків. Виконати таку роботу потрібно, якщо попередні знаки втрачено, якщо на ділянці ведеться будівництво, коли виконуються роботи по бурінню, а також, якщо ділянка купується або йде суперечка з власниками сусідніх ділянок за межують території.

Компанія «Гільдія Інжиніринг» спеціалізується на усіх питаннях, пов'язаних з земельними ділянками незалежно від того - це геодезичні дослідження на місцевості або це складання карт, креслень або звітів. У питаннях, пов'язаних з офіційною документацією, реєстрацією та іншими формальностями наші фахівці готові допомогти.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення