Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи

Велика наша країна, її широкі простори, скрізь прокладені дороги, добре облаштовані міста, в селищах збудовані нові красиві котеджі, люди користуються повсюдно благами цивілізації: гарячою і холодною водою, опаленням, газом, електроенергією, засобами зв'язку та інтернетом. І в кожному русі людини щодо поліпшення свого життя є частинка геодезії.

Геодезичні роботи

Геодезичні роботи в Україні затребувані повсюдно. В них потребують і великі підприємства і господарства, і окремі члени суспільства. На території країни існує геодезична мережа, що складається з опорних пунктів. Вони служать відправними точками для геодезичних робіт. Вся площа держави покрита топографічною зйомкою масштабу 1:25 000 і дрібніше. Є плани двохтисячного масштабу, багато які райони охоплені зйомкою у масштабі 1:500. Але оскільки ситуація місцевості постійно змінюється внаслідок природних процесів і господарської діяльності людини, топографічні плани застарівають, і потрібне їх оновлення. Тому геодезичні роботи на Україні ніколи не припиняються.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

В країні проведена величезна робота по створенню єдиного кадастру земель. Відведення землі, приватизація, межування - без геодезії тут не обійтися. Визначити точне положення ділянки на місцевості і зафіксувати його межі може тільки геодезист. Щоб підготувати документи для виконання різних операцій, пов'язаних із землею (продаж, будівництво на ній, прокладання інженерних мереж), часто потрібно мати топографічний план визначеного масштабу, схему або викопіювання. Геодезичні роботи в Україні виконує фірма ТОВ “Гільдія Інжиніринг”. Роботи виконуються з використанням найсучаснішого обладнання. Супутникова апаратура, тахеометри, сканери, сучасні теодоліти та нівеліри - всі ці прилади вірно служать геодезистам. Точність виконання польових вимірювань завдяки їх застосуванню значно зросла. Забезпеченість інженерів комп'ютерними програмами робить продукти фірми актуальними, придатними до використання в будь-якій проектній організації і затребуваними.

Промисловість і сільське господарство потребують геодезичних матеріалах. Будь-яке будівництво починається з геодезії. Геодезичні роботи в Україні супроводжують будівництво від початку і до завершення. Ще на стадії проектування підприємства виготовляється топогеодезичний план території. Винесення осей фундаменту, розбивка осей будівлі, виконавчі зйомки по завершенні окремих етапів, винесення відміток і завершальна виконавча зйомка - такі види робіт виконуються на кожному будівництві. Якщо виробничий процес підприємства передбачає експлуатацію важкого крана, то при періодичному його обстеженні виконується нівелювання підкранових шляхів.

Геодезичні роботи на Україні охоплюють велику область робіт екологічного характеру. Кар'єри будівельних матеріалів досліджуються на вміст радіоактивних речовин. Збудовані будівлі піддаються радіологічному обстеженню. Для підприємств з шкідливими викидами визначаються геодезичні координати джерел викидів і проводиться інвентаризація викидів.

У великих містах держави прокладені лінії метрополітену, мережа залізниць покриває всю територію, є тунелі, шахти, порти. У цих місцях геодезичні роботи в Україні виконують маркшейдера. Робота їх непроста, але дуже потрібна. Щоб будувати або видобувати вугілля під землею потрібні витримка і відмінне знання предмета. Значення підрахунку обсягів запасів корисних копалин або вантажів у портах для господарської діяльності важко переоцінити.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення