Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи

На земельній ділянці геодезія – це початок усього. Початок нового будівництва, початок вступу в права володіння, початок реконструкції, благоустрою та багато чого іншого. Саме з геодезії починається будь-яка робота, адже без неї виконати поставлені завдання точно і правильно не представляється можливим.

Геодезичні роботи

Чому ж так важлива геодезія і що вона собою являє? Геодезія – це наука. Серед безлічі її напрямів особливо виділяється інженерна геодезія. Її популярність обумовлена тим, що саме цей напрямок – найпрактичніший. Тобто інженерна геодезія вирішує повсякденні завдання та питання, що виникають у кожного, хто володіє землею, водним об'єктом або нерухомістю.

Як вже стало зрозуміло, головним об'єктом геодезичного дослідження є земля і конструкції, розташовані на ній. Цих робіт дуже багато, всі вони відрізняються за своїм характером і переслідуваної мети. Тому всі геодезичні роботи можна розбити на кілька груп.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Основний пласт робіт носить назву інженерно-геодезичних вишукувань. Цей напрямок є провідним, тому що процедури, що входять сюди, найбільш затребувані серед замовників. Саме в цей відрізок робіт включена топографічна зйомка, яка і виступає потрібною і актуальною процедурою. Також в склад робіт входить розробка планів території на підставі отриманих даних після топозйомки.

Топографічна зйомка виступає не тільки складовою вишукувального процесу, але і основою топографо-геодезичних робіт. Вони передбачають проведення зйомок в необхідному масштабі і складання графічного документа на її основі. Сюди ж відноситься зйомка комунікацій – підземних і наземних.

Перед початком будівництва, коли готовий проект будівлі, проводяться геодезичні розбивочні роботи. Розбивка передбачає винесення ключових і допоміжних осей майбутньої будівлі. Також розбивка важлива не тільки на початковій стадії, але і в ході будівництва або при монтажних роботах по установці обладнання.

Контроль над будівельним процесом, проведенням розбивки, зведенням ключових елементів будівлі і над іншими важливими процесами здійснюється через виконавчі зйомки. На підставі даних виконавчої зйомки можна судити про точність проведення робіт щодо надійності і міцності конструкції.

Роботи із землеустрою – не менш актуальний напрямок. Адже оформлення документів на земельну ділянку – перше, що робиться перед початком будівництва чи благоустрою. В склад робіт входить визначення та винесення в натуру меж земельної ділянки, процедури для оформлення кадастрової документації – кадастрова зйомка, складання плану.

Геодезія необхідна не тільки на етапі проектування або під час проведення тих чи інших робіт на ділянці. Вона застосовується і в ході експлуатації споруд, конструкцій. Зокрема, геодезистами проводиться моніторинг деформаційних процесів. Той чи інший об'єкт контролюється за допомогою геодезичних приладів. Такий контроль необхідний, щоб своєчасно виявити деформації, пошкодження.

Перелічені напрямки – далеко не повний список того, чим займається геодезія. Вона допомагає в розрахунку обсягів земляних робіт, благоустрій територій, в установці обладнання на промислових об'єктах, у контролі за роботою гідротехнічних споруд та водних об'єктів. Всіма цими напрямками вже тривалий час успішно займається компанія “Гільдія Інжиніринг”.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення