Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезичні зйомки

Щоб почати будівництво приватного будинку або нового підприємства, спочатку треба вивчити місцевість ділянки за допомогою геодезичної зйомки. Геодезичне знімання – це комплекс робіт, після проведення яких ми дізнаємося рельєф своєї ділянки, висоту будь-якої точки над рівнем моря на ділянці,межі ділянки та загальну площу. Наша фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» може для Вас зробити геодезичну зйомку. Вам слід подати замовлення на послугу і ми зателефонуємо Вам, і домовимося про ціну і роботи, які вас цікавлять.

Геодезичне знімання

Геодезичну зйомку можна робити в дрібному, крупному і найкрупнішому масштабі. Дрібні масштаби геодезичної зйомки (1:10000 і 1:25000) в інженерній геодезії майже не потрібні. А геодезичне знімання інших масштабів широко застосовується перед плануванням і будівництвом приватних будинків, і державних підприємств.

Геодезичне знімання великих масштабів (1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000) потрібне перед тим як почати будувати автомобільні і залізничні дороги, перед будівництвом великого підприємства, перед облаштуванням заповідника. Найбільш поширеними серед цих геодезичних зйомок є зйомка в масштабах 1:500 та 1:2000.

Надвеликі масштаби геодезичних зйомок (1:200, 1:100, 1:50) потрібні для проведення ландшафтного дизайну на невеликих ділянках, і на великих ділянках у густонаселених районах з густою мережею підземних комунікацій. При геодезичних зйомках в таких масштабах враховується кожне дерево та кущ.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Найбільш поширеною роботою серед дуже великих масштабів є геодезична зйомка масштабу 1:200 з перерізом рельєфу 0,25 м. Великий масштаб дозволяє чітко відобразити на топографічному плані всі частини будинку, рельєф місцевості, підземні та наземні комунікації, рослинність. Особливістю топографічних планів надвеликого масштабу є те, що на ці плани не поширюються ніякі інструкції та умовні позначення. За умовні позначення можна брати свої позначення, головне, щоб точно показати ситуацію на місцевості.

Ситуація, коли може знадобитися топографо-геодезичне знімання:

  • якщо планується поділ земельної ділянки;
  • при реєстрації документів, пов'язаних з визначенням меж ділянки;
  • якщо необхідно отримати документи на будівництво будинку на ділянці;
  • при зміні місця проходження підземних комунікацій;
  • при отриманні дозволу на проведення ландшафтного дизайну;
  • якщо топографічні карти застаріли і прийшов час їх оновлювати;
  • при складанні генеральних планів і робочих креслень.

Топографо-геодезичне знімання передбачає комплекс наступних робіт:

  • Підготовчий етап і робота з архівними матеріалами. У цей період приймається технічне завдання для подальших геодезичних зйомок, вивчаються всі топографічні карти і плани (якщо такі є).
  • Геодезична зйомка. Виїзд фахівців з геодезичними приладами на ділянку для детального вивчення рельєфу і відбору відомих опорних пунктів з геодезичною сіткою.
  • Створення сітки реперів за допомогою вже відомих опорних пунктів геодезичної сітки.
  • Пошуки і виявлення підземних комунікацій на ділянці.
  • Камеральні роботи. У цей період обробляються всі дані, які були зібрані або отримані шляхом проведення топографо-геодезичних робіт, також на топографічний план заносяться всі об'єкти за допомогою умовних позначень.

Найлегше проводити геодезичне знімання ділянки на рівній місцевості без будівель. А найважче проводяться геодезичні роботи на ділянках, зайнятих промисловими підприємствами, фабриками, цехами і складами.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення